Maciej Zarzycki Zarzycki

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Bielany +4)
Łódź
Sieradz
Zduńska Wola
Burzenin
Złoczew
Pabianice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Chciałbym zaoferować Ci swoje usługi jako lektora, motywatora i coacha nauki języka angielskiego!

Jestem zawodowym lektorem z bardzo bogatym doświadczeniem w branży edukacyjnej, na co dzień, do niedawna, pracującym jako główny lektor w placówce centralnej jednej z największych franczyz Centrów Edukacyjnych w Polsce.

Do moich najmilszych sukcesów należą chociażby wyniki matur 2018: Średnia z wyników 27 uczniów na egzaminie podstawowym z języka angielskiego wyniosła aż 85%! A moi podopieczni uzyskali certyfikat CAE z oceną B w czerwcu 2019 roku! W roku 2020 ogromny sukces odnieśli moi podopieczni, których przygotowałem do egzaminu TOLES!

Specjalizuję się w zadaniach specjalnych, ale nie tylko. Pomogę w uzupełnieniu dowolnych braków, zaległości, przygotowaniach do egzaminów (maturalnych, gimnazjalnych, w szkole podstawowej, na studiach, w pracy, egzaminów certyfikujących na każdym poziomie, wojskowych i wielu więcej!), nauce dowolnego języka angielskiego specjalistycznego, dla przykładu medycznego czy biznesowego, ale także w przygotowaniach do rozmów o pracę czy przed wyjazdem za granicę!

Prowadzę również zajęcia z ćwiczeń wymowy brytyjskiej i amerykańskiej!Od lat sprowadzam teorię do niezbędnego minimum, u mnie gramatyka nabierze w Twoich oczach nowej przestrzeni. Wszystkie swoje lekcje opieram na unikalnej selekcji najbardziej efektywnych, istniejących w tej chwili metod oraz materiałów, wykorzystywanych przez Uniwersytet Cambridge oraz oddział Cambridge English Language Assessment.

Pozwól, żeby praktyka wzięła Cię pod swoje skrzydła i pomogła pokonać wszelkie bariery, które do dziś utrudniały Ci poruszanie się po języku angielskim!
Dla mnie, w angielskim, nie ma rzeczy niemożliwych. Zostałem wychowany w równym stopniu na języku polskim jak i języku angielskim. Dzięki temu jestem osobą dwujęzyczną, a angielski od zawsze jest moim drugim ojczystym językiem.

Posiadam certyfikaty FCE, CAE, CPE, oraz uczęszczałem do Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Moje doświadczenie na ten moment to blisko 7500 przeprowadzonych godzin zajęć, zarówno indywidualnych, jak i w parach bądź większych grupach!

Moja baza własna słownictwa zamyka się na poziomie 20,5 tysiąca słów, co jest na poziomie równym z poziomem znajomości języka przez native speakera.

Jako, że najbardziej komfortowo czujesz się we własnym domu, oferuję również zajęcia online przez komunikatory: Zoom, Skype lub Messenger.
Godzina lekcyjna to pełne 60 minut. Cena za 60 minut wynosi 80 złotych.
Zadzwoń, napisz, zapytaj.

Odpowiem na wszelkie pytania!

Dołącz do świata najwyższych kwalifikacji

Do zobaczenia na zajęciach!  

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Maciej Zarzycki Zarzycki
ul.Polna 21/18
98-260 Burzenin
NIP: 8272282436

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2014
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sieradzu
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.2019
CPE
Doświadczenie
11.2014 - 07.2015
Szkoła Językowa ENAD
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych na poziomach A1-C1.
11.2015 - 06.2019
Centrum Języków Obcych Language Travel w Sieradzu
Przeprowadzanie przygotowania do różnego typu egzaminów (KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, TELC, STANAG 1, 2, 3 & 4, TOEIC, PTE Levels 2-5, Matura podstawowa i rozszerzona)
11.2015 - 06.2019
Centrum Języków Obcych Language Travel w Sieradzu
Tłumaczenie prac licencjackich , artykułów traktujących o psychologii, instrukcji, dyplomów, ogłoszeń, stron internetowych, sloganów, książek trenerów życiowych. Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne podczas lunch’ów biznesowych
09.2017 - 09.2018
Centrum Języków Obcych Language Travel w Sieradzu
Utrzymywanie solidnego kontaktu z klientami, prowadzenie zapisów do odpowiednich kursów językowych, zbieranie opłat, powiadamianie uczniów (lub ich prawnych opiekunów) o zajęciach odrabianych/przekładanych/odwołanych
08.2019 - 10.2019
ProfiLingua w Warszawie
Przeprowadzenie zajęć metodą komunikacyjną. Prowadzenie zajęć indywidualnych na poziomach A1, A2, B1, B2 oraz C1. Prowadzenie zajęć z grupą dzieci metodą Disney English.
09.2019 - 06.2020
Project English w Warszawie
Prowadzenie konwersacyjnych zajęć językowych. Przygotowanie do międzynarodowej matury,, przygotowanie do egzaminu języka prawniczego (TOLES). Nauczanie języka branżowego. Nauczanie metodą Łukasiewicza. Nauczanie Business English.
07.2020 - aktualnie
Real London English
Nauczanie języka angielskiego metodą eklektyczną i przygotowanie do egzaminów.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.