Rajmund Kiełczyński MENTOR Usługi edukacyjne

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Lubin
Polkowice
Głogów
Jelenia Góra
Zielona Góra
Kłodzko
Gorzów Wielkopolski
Oława

Rajmund Kiełczyński MENTOR Usługi edukacyjne

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/589 opinii
Dla użytkownika Rajmund Kiełczyński MENTOR Usługi edukacyjne

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Politechnika Wrocławska
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 89
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Dzięki wakacyjnym zajęciom z panem Rajmundem syn zdał egzamin komisyjny z matematyki. Na zajęciach panowała bardzo miła atmosfera, co ułatwiało przyswajanie wiedzy. Pełen profesjonalizm, kompetencje i komunikatywność. Polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Ogromnie polecam korepetycje z chemii. Pan Rajmund jest fantastycznym nauczycielem i pozwala naprawdę znakomicie przygotować się do matury. Napisałam na 98% i dostałam się na medycynę! Dziękuję.

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Przygotowywałam się do matury rozszerzonej od października zeszłego roku razem z Panem Rajmundem. Super zajęcia. Pan Rajmund zawsze świetnie przygotowany i pokazał mi tricki matematyczne, o których nigdy nie słyszałam. W te kilka miesięcy, dzięki zajęciom zrobiłam olbrzymi skok moich umiejętności i napisałam maturę podstawową na 98%, a rozszerzoną na niesamowite 90%! Bardzo polecam naukę u pana Rajmunda.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Dzięki zajęciom z panem Rajmundem nadrobiłam spore zaległości z matematyki, przygotowałam się świetnie do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Przez genialne podejście do ucznia i sposób prowadzenia zajęć miałam ochotę i motywację do nieustającej pracy. Polecam każdemu naukę z panem Rajmundem

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Doskonale przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, córka zdała na 98% i w ogromnej mierze to zasługa Pana Rajmunda. Bardzo dziękujemy! Za dwa lata wracamy do Pana z młodszym dzieckiem.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Pan Rajmund najlepszy nauczyciel matematyki! W wyjątkowy sposób pomocna okazała się jego cierpliwość i łatwość w sprawnym wytłumaczeniu tematu. Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze doskonale pomogły mi przygotować się do matury.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Serdecznie polecam, rzetelne zajęcia w miłej atmosferze :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Nauka przebiega w miłej atmosferze. Pan Rajmund w bardzo przystępny sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia i jest bardzo cierpliwy. Skutecznie pomógł mi w przygotowaniu do matury.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2023

Bardzo polecam! Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Pan Rajmund zawsze wszystko cierpliwie wytłumaczy i rozwieje wszystkie wątpliwości. Nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela do przygotowania do matury.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Chcę bardzo podziękować Panu Rajmundowi za czas, jaki poświęcił córce. W krótkim czasie wakacyjnym - z powodzeniem przygotował Natalię do egzaminu poprawkowego z matematyki. Córka cierpi na depresję lękową i ma duży problem z relacjami z otoczeniem. Pan Rajmund przełamał tę barierę. Prowadził lekcje z wielką wyrozumiałością, cierpliwością i w bardzo przyjaznej atmosferze. To wszystko zaowocowało sukcesem! Szczerze polecam za pełen profesjonalizm – od organizacji zajęć, poprzez wiedzę i jak i jej przekazywanie!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Doskonały nauczyciel.
Zajęcia z panem Rajmundem są bardzo wartościowe i przyjemne ponieważ zadania omawiane podczas zajęć przygotowują pod egzamin maturalny jak i na zajęcia w szkole.Podczas zajęć panuje przyjemna atmosfera w której bardzo chce się pracować i uczyć matematyki.
Polecam wszystkim bardzo serdecznie

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Bardzo dobry korepetytor.
Potrafił rozwiać wszystkie moje wątpliwości, był cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczył.Polecam wszystkim. Jeśli masz choćby mały problem zgłoś się do Pana Rajmunda.
Sebastian

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Doskonały korepetytor. Przygotował syna do egzaminu ósmoklasisty, syn zdał na 98%! Bardzo, bardzo dziękujemy! Małgorzata i Janek

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Zajęcia z Panem Rajmundem są dla mnie najlepszym wyborem jakiego dokonałem podczas wyboru zajęć dodatkowych z chemii. Zajęcia są bardzo wartościowe, omawiane są zadania, które nie są szablonowe i uczą logicznego myślenia. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera, a zaraz po nich chce się pracować jeszcze więcej i zdobywać nową wiedzę. Jest to ogromna motywacja do nauki. Lekcje z Panem Rajmundem pozwalają na szlifowanie swoich umiejętności i wiedzy, a także na poszerzanie horyzontów. 

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Wszystko super! Pan Rajmund świetnie mi wytłumaczył zadania na sprawdzian z matematyki.
Warty polecenia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Panie Rajmundzie dziękuję za trzy lata pracy ze mną. Dziękuję za ogrom cierpliwości. To dzięki Panu zrozumiałam najtrudniejsze tematy z chemii. Już teraz wiem, że maturę z chemii napisałam znakomicie. Dziękuję, dziękuję. Polecam znakomitego prywatnego nauczyciela, polecam Pana Rajmunda

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Serdecznie polecam korepetycję z Panem Rajmundem.
Matematyka była dla mnie udręką, a po pewnym okresie czasu podchodzę do niej z uśmiechem na twarzy chcąc rozwiązywać kolejne łamigłówki.
Nauka przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Pan Rajmund ma wiele cierpliwości i z chęcią tłumaczy krok po kroku kolejne zagadnienia.
Świetnie przygotował mnie na egzamin gimnazjalny i od dłuższego czasu szlifujemy materiały na maturę.
Jeszcze raz gorąco polecam. Matematykę można lubić :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2022

Jeżeli ktoś zastanawia się nad współpracą z Panem Rajmundem, mam nadzieje, że swoją opinią go do tego zachęcę, przekonam:
Od dziecka marzyłam o tym, aby dostać się na medycynę. Mam w sobie wrażliwość i zawsze chciałam pomagać drugiemu człowiekowi – widzę się w zawodzie lekarza, nie dla zarobków, tylko po to, aby spełnić swoje wewnętrzne pragnienie i spełnieniu swojej ambicji, która przez te wszystkie lata narastała. Przyszedł czas liceum, głowa w chmurach i marzeniach – jednak smutna rzeczywistość i niekompetentni nauczyciele spowodowali, że chemia nie przypadła mi do gustu – z czasem narobiłam sobie zaległości. Jak można uczyć się czegoś, do czego nie masz motywacji? Chyba każdy zna ten stan, z autopsji. Przyszedł covid, pandemia, lekcje zdalne i wszystko prysło. Skreśliłam swoje marzenia o studiach medycznych.
Nasza współpraca rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku – na początku byłam sceptycznie nastawiona do zajęć online, ze względu na niezbyt przyjemne doświadczenia zajęć szkolnych, które odbywały się właśnie przez łącza internetowe – ten czas, okres zdalnych zajęć spowodował u mnie, pomimo nauki i ślęczenia nad książkami, braki i niedociągnięcia w rozumieniu danego materiału do matury – bieg i pogoń w przerobieniu całego materiału do matury spowodowała , że uzyskany wynik nie był dla mnie satysfakcjonujący w żadnym wypadku. Cóż, jak to się mówi, matura to nie koniec świata – zawsze można ją poprawić. Postawiłam sobie cel, aby spełnić swoje marzenia – poprawa matury stała się priorytetem – pewnego razu, szukając korepetytora, znalazłam Pana Rajmunda. Zaproponował zajęcie online – na początku chciałam zrezygnować, ale po dłuższym rozmyślaniu i otrzymaniu jednej gratisowej lekcji próbnej zdecydowałam się, stwierdziłam, że warto spróbować. Pierwsza lekcja powodowała u mnie stres i lęk – a co jeśli zajęcia prowadzone w ten sposób nie spełnią moich oczekiwań? Co, jeśli będę musiała szukać dalej, jeżeli się nie uda..
Po pierwszej lekcji byłam tak zadowolona z formy zajęć i podejścia Pana Rajmunda do ucznia, że prawie natychmiast zdecydowałam się, bez większego rozmyślania, na kolejną lekcję. Cierpliwość i podejście do ucznia, spokojne tłumaczenie nawet najprostszego zagadnienia, które jest niezrozumiałe, do skutku, wysuwa Pana Rajmunda, jako korepetytora na czołówkę najlepszych nauczycieli. Zajęcia prowadzone są na dużej , internetowej tablicy, dlatego kontakt z P. Rajmundem jest bezproblemowy , szybki i czas nie jest marnowany na próbę komunikacji – mogę z czystym sumieniem polecić Pana Rajmunda jako korepetytora, ale i człowieka z wielkim sercem – poświęca swój czas na wysyłanie zadań domowych, sprawdzanie ich, korygowanie błędów, bez żadnego wypominania w stylu ( ‘’ Ty powinnaś/powinieneś to umieć !’’). Pan Rajmund jest złotym człowiekiem, czasami się zastanawiam jak można mieć takie mocne nerwy i empatię do drugiego człowieka. Osoba ze świetnym podejściem do młodzieży, do ucznia, który dopiero wchodzi w zawiłe ścieżki życia. Właśnie ten człowiek ugruntował mnie w moich dążeniach – teraz wiem, że można osiągnąć wszystko! Gdyby każdy nauczyciel byłby taki jak P. Rajmund , nie byłoby pokrzywdzonego ucznia – każdy dostawałby się na studia, o których wewnętrznie snuje marzenia. Patrząc na siebie w zeszłym roku, a teraz nabrałam pewności siebie, wiedzy, doświadczenia i umiejętności chemicznych – ze spokojem mogę podejść do egzaminu maturalnego z chemii i wiem, że dzięki tym wszystkim lekcjom i czasowi, które poświęciłam na lekcje z Panem Rajmundem, wiem, że osiągnę swój zamierzony cel. Polecam, satysfakcja z wykładów 1000000000000%. Kiedyś moje myśli o studiach medycznych pewnie pozostałby w mojej imaginacji – w przeszłości – jednak teraz patrzę z radością w przyszłość ! Dziękuję Panie Rajmundzie za wszystko :))

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panem Rajmundem! Pan jest bardzo cierpliwy oraz bardzo dokładnie tłumaczy zagadnienia, które sprawiają trudność - prawdziwy profesjonalizm :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Pan Rajmund świetnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwy :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Każde zagadnienie wytłumaczone w najprzystępniejszy sposób z ogromną cierpliwością, świetne zaangażowanie w lekcje, a co najważniejsze Pan Rajmund zachęca, a nie zraża do nauki matematyki

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Bardzo polecam korepetycje z panem Rajmundem! Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, w bezstresowej atmosferze, wszystkie zadania są omawiane bardzo dokładnie.
Pan Rajmund jest bardzo cierpliwy :)

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Polecam wszystkim. Po kilku godzinach zajęć chemia już nie taka straszna:-)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje! Trudne zagadnienia są tłumaczone w prosty i przystępny sposób. Można liczyć na wiele cierpliwości i bezstresowej nauki.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Bardzo polecam korepetycje z Panem Rajmundem. Bezstresowa i przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia i ogrom cierpliwości :) Dzięki Panu polubiłam matematykę!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor. Pana Rajmunda poleciła mi znajoma. Mój syn po kilku zajęciach online mógł się pochwalić lepszymi ocenami. Jak mówi syn, trudne zagadnienia p.Rajmund tłumaczy bardzo zrozumiale. Dziękujemy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Korepetycje są prowadzone w sposób profesjonalny. Każde zajęcia są ciekawe. Dzięki całorocznej pracy nawet trudniejsze tematy nie są mi straszne.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Mój syn kłopoty z matematyką miał od zawsze, nigdy jej nie rozumiał i nie lubił a nauka matematyki z synem w domu była prawdziwym koszmarem. Odkąd zaczął uczyć się matematyki z Panem Rajmundem sytuacja zmieniła się nie do poznania. Pan Rajmund jest doskonałym korepetytorem którego polecam każdemu rodzicowi którego dzieci nie przepadają za matematyką. Zapisanie syna na korepetycje do Pana Rajmunda bylo bardzo dobra decyzją, mogę jedynie żałować że zrobiłam to tak późno. Pozdrawiam

avatar
irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Praca z Panem Rajmundem przez ostatni rok przyniosła pozytywne efekty.
Syn jest przygotowany do testu ósmoklasisty. Polecam współpracę z Panem Rajmundem.

Irena.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Zajęcia z Panem Rajmundem to była sama przyjemność,przemiła atmosfera i brak jakiegokolwiek stresu.Kłopotliwe rzeczy były tłumaczone w sposób przystępny dla każdego.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2020

Lekcje z panem Rajmundem były świetne. Miałam z nim lekcje przez 4 lata. Pomógł mi z każdą trudnością z matematyki, jak i z chemii. Lekcje były na temat, ale nie brakowało także śmiechu. Polecam!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Po 2 latach wspaniałej pracy z panem Rajmundem nie były mi straszne nawet najbardziej zawiłe tematy z dziedziny chemii. Korepetycje były prowadzone w sposób profesjonalny i zrozumiały dla ucznia. Bardzo polecam :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Bardzo przyjemnie i czytelnie prowadzone zajęcia w miłej atmosferze, idealne przygotowania do matury. Gorąco polecam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Świetny korepetytor, każdy mój problem z zadaniem został dokładnie wytłumaczony. Po roku współpracy czuję się przygotowania na maturę z matematyki. Polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Miałam przyjemność pracy z p. Rajmundem przez ponad 2 lata i muszę przyznać, że było warto. Pan Rajmund to człowiek kompetentny, rzeczowy i solidny któremu zależy na jakości a nie ilości, wychodził na przeciw moim oczekiwaniom, rozwiewał niejasności a przy tym był miły, wyrozumiały i co ważnie świetnie tłumaczył. Serdecznie polecam

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Niecały rok szkolny, który pan Rajmund mnie przygotował był bardzo pracowity. Za co serdecznie dziękuje. Jest to nauczyciel godny polecenia dla każdego maturzysty!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Pan Rajmund potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć przerabianie zadania, ciekawie przekazuje wiedzę oraz prezentuje własne sposoby, które pozwalają efektywnie rozwiązywać nawet trudne zadania matematyczne. Dodatkowo, nauka odbywa się w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Świetny nauczyciel matematyki, przekazuje wiedzę jak nikt inny. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Nauka chemii nigdy nie była taka przyjemna, polecam Pan Rajmund pomoże nawet studentowi:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Rozpoczynając naukę w szkole średniej nie chciałam mieć problemów z matematyką. Już po prawie dwóch miesiącach lekcji u p.Rajmunda, stwierdzam, że matematyka, której tak się bałam, nie jest taka straszna. Przykłady zadań, które przerabiamy są tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób. Nawet zadania o podwyższonym stopniu trudności nie są dla mnie problemem. Polecam bardzo.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Zajęcia chemii z Panem Rajmundem zawsze przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze do nauki, bez stresu. Pan Rajmund jest człowiekiem o ogromnej cierpliwości, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, potrafi nauczyć logicznego myślenia. Bardzo dobry nauczyciel, posiada ogromną wiedzę, polecam serdecznie.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Gorąco polecam zajęcia z Panem Rajmundem , lekcje są interesujące a panująca atmosfera jest nie do zarzutu

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Polecam pana Rajmunda, bardzo miła atmosfera, ciekawy sposób przekazywania informacji, oraz tłumaczenie aż do skutku bez poddawania się.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Syn w klasie maturalnej miał spore braki z matematyki z poprzednich lat. Zajęcia z Panem Rajmundem rozpoczęte we wrześniu pomogły synowi świetnie przygotować się do matury z matematyki.
Pełne zaangażowanie prowadzącego, skuteczne metody tłumaczenia i sympatyczna atmosfera prowadzonych zajęć świadczą najlepiej o Panu Rajmundzie.
Polecam tego korepetytora!

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Bardzo dobry korepetytor.Osoba godna polecenia.
Kompetentny, zaangażowany i miły. Jestem bardzo zadowolona z zajęć
i atmosfery panującej na nich.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Profesjonalne podejście do nauki. Pan Rajmund bardzo dobrze tłumaczy i rzetelnie przykłada się do zajęć dzięki czemu egzamin maturalny wydaje się nie tak straszny jak na początku. Bardzo dziękuję za rok pracy i przygotowań. .

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Gdyby nie Pan Rajmund, matura z matematyki wciąż byłaby dla mnie czymś nierealnym. Polecam ;)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z Panem Rajmundem! Syn przygotowywał się do matury i był zachwycony! Świetnie tłumaczy i ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Nagle matematyka stała się zrozumiała! Nauczyciele z ogólniaka się nie umywają! Niebo a ziemia! Polecam! Najlepszy korepetytor w Lubinie!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2019

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, wszystko tłumaczone w bardzo jasny i zrozumiały sposob i przede wszystkim bardzo miła atmosfera!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Pan Rajmund to bardzo dobry nauczyciel. Córka w ciągu roku z oceny dostatecznych zaczęła dostawać bardzo dobre. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Pan Rajmund to najlepszy korepetytor z jego pomocą wkoncu zdałem maturę z matematyki, ale najważniejsze jest to, że dzięki tym lekcjom sam umiem sobie z nią poradzić. Lekcje zawsze w miłej atmosferze a pan Rajmund dyspozycyjny. Szczerze polecam!!

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Sposób wykładania materiału na korepetycjach z matematyki u Pana Rajmunda był dla mnie jasny i zrozumiały, lekcje były prowadzone w spokoju i każda niejasność tłumaczona do skutku. P. Rajmund przygotowywał mnie do egzaminu poprawkowego z materiału obejmującego szkołę średnią (klasa 4) z matematyki i zaliczyłem go z pozytywnym wynikiem. Polecam każdej osobie, która ma problem z opanowaniem materiału z tego zakresu. Bardzo dobry korepetytor. Pozdrawiam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Pan Rajmund to skuteczny korepetytor, czego dowodem jest dobry wynik egzaminu gimnazjalnego mojego syna. Wiedzę przekazuje w sposób ciekawy, wzbogacając ją o przykłady z życia codziennego. Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Córka uczęszczała na lekcje z chemii i matematyki. Dotychczas obie dziedziny były czarną magią. W krótkim czasie narobiła zaległości i odnalazła w sobie chęć do nauki. Za każdym razem wracała do domu z uśmiechem na twarzy. Pan Rajmund potrafi naukę zmienić w zabawę, a to najlepszy sposób aby przyswoić sobie wiedzę.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Pan Rajmund jest bardzo dobrym specjalistą z zakresu chemii, nasz syn trafił w trudnym czasie bo po długotrwałej chorobie i dużymi zaległościami. Syn uczęszczając na zajęcia w zaledwie miesiąc nadrobił zaległy materiał a nie tylko, bo poznał materiał nadobowiązkowy co spowodowało, że stal się bardzo aktywny na zajęciach z chemii co zostało zauważone przez nauczyciela. Pan Rajmund jest bardzo sumiennym oraz godnym polecenia korepetytorem.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji mojego syna. Pan Rajmund podchodzi do tematu bardzo rzeczowo i odpowiedzialnie, jest świetnym fachowcem w dziedzinie matematyki, ma bardzo dobry kontakt z uczniem i potrafi doskonale przekazać swoją wiedzę. Każdy temat jest dokładnie przeanalizowany, doprowadzony do końca, tak aby uczeń zrozumiał materiał i potrafił samodzielnie rozwiązywać zadania. Dzięki zajęciom z P. Rajmundem syn zrobił znaczące postępy z matematyki, jest pewniejszy swoich umiejętności, bardziej aktywny na lekcji, co zostało już zauważone przez nauczyciela. Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pana Rajmunda, ponieważ jest bardzo skuteczny, cierpliwy i zawsze zainteresowany wynikami pracy swoich podopiecznych w szkole.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Bardzo dobre korepetycje, pomogły mi dużo. Polecam z całego serca

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Pan Rajmund super tłumaczy zadania a dodatkowo miła atmosfera, gorąco polecam.

avatar
Askaniusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Świetny korepetytor, rozwiąże każdy problem, polecam na 100 %

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Polecam naukę u Pana Rajmunda. Przygotowywał mojego syna do egzaminu gimnazjalnego . Konkretny, rzeczowy, miła atmosfera, wymagający i dobrze wszystko wyjaśniający . Polecam w 100%

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2018

Pan Rajmund jest świetnym korepetytorem, świetna atmosfera zajęć, cierpliwe podejście i efektowne nauczanie ! Polecam serdecznie :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2018

Pan Rajmund to bardzo cierpliwy i wyrozumiały korepetytor. Wszystko dokładnie i powoli tłumaczy, nie ma szans nie zrozumieć :)
Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Syn potrzebował powtórki z matematyki i chemii przed kwietniowym sprawdzianem gimnazjalnym. Już teraz widać, że praca p.Rajmunda z synem przynosi bardzo pozytywne efekty, o czym świadczą oceny semestralne. Serdecznie dziękuję i polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2018

Witam
Polecam szczerze, fachowa pomoc, bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia. Pomaga nawet w zagadnieniach pochodzących z uczelni wyższych – tak było w moim przypadku. Doskonale przygotowany na każde spotkanie, świetnie rozpisany materiał od początku do końca. Forma prowadzenia zajęć w przyjaznej i luźnej atmosferze – gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Witam!
W sierpniu miałam poprawkę i zdałam ją :)
Pan Rajmund jest świetnym korepetytorem, bardzo dobrze tłumaczy.
Podejście profesjonalne, cierpliwy a zarazem stanowczy co jest dużym atutem. Miałam już wielu korepetytorów ale Pan Rajmund jest naprawdę najlepszy.
Natalia

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Witam,
mój syn właśnie zdał egzamin poprawkowy z matematyki dzięki pomocy Pana Rajmunda. Niezwykle cierpliwe podejście, zaangażowanie, profesjonalizm Pana Rajmunda pozwoliły na nadrobienie w krótkim czasie zaległości z pierwszej klasy liceum. Bardzo dobry kontakt zarówno z synem jak i rodzicami. Mój syn korzystał z pomocy różnych nauczycieli więc mam porównanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak Pan Rajmund za każdym razem był przygotowany do zajęć. Syn otrzymywał dodatkowe materiały, zestawy zadań, zadania domowe były przez niego sprawdzane i analizowane. Jest coś jeszcze Pan Rajmund potrafił zmotywować syna do pracy i sprawił, że syn uwierzył w swoje możliwości. Na początku współpracy zdiagnozował przyczynę złych wyników i pracował nad tym co synowi sprawiało największe problemy. Dlatego serdecznie polecam współpracę z Panem Rajmundem.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Rajmunda, świetnie tłumaczy i ma ogromną cierpliwość, po kilku zajęciach widać poprawę.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam pana Rajmunda, jest osobą która bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć materiał spokojnie i bez pospiechu. Po pół roku nauki widzę u siebie duzy postęp.
Jesli poszukujecie kompetentnego nauczyciela, serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panem Rajmundem. Jest profesjonalnym nauczycielem i ma bardzo wielką cierpliwość. Lekcje są zawsze interesujące i ciekawe.Córka polubiła chemię a ja jestem pod wrażeniem efektów.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Witam!
Jeśli poszukujecie dobrego nauczyciela, to Pan Rajmund będzie bardzo dobrym wyborem.
Po niewielkim czasie u mojego syna zauważyłam znaczący postęp w przygotowaniu do zajęć lekcyjnych, a także poprawę w kwestii ocen.

Jak najbardziej polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Kuzynka miała problemy z matematyki po zajęciach u pana Rajmunda duża poprawa. Jak najbardziej polecam !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Po roku współpracy jestem naprawdę pod wrażeniem efektów. Poza tym podejście Pana Rajmunda do zajęć, cierpliwość, konsekwencja i wyrozumiałość. Szczerze polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Wystawienie tej opinii nie będzie rzeczą prostą. Ciężko zawrzeć w kilku zdaniach opis roku wspólnej pracy. Konsekwentna i systematyczna praca w towarzystwie p. Rajmunda daje naprawdę świetne rezultaty. Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały, a co najważniejsze chemia przestała być dla syna nieprzyjemnym obowiązkiem lecz ciekawym zagadnieniem. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem dobrego korepetytora, to jest właściwa osoba.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panem Rajmundem. Jest to osoba bardzo cierpliwa, omawiany materiał tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób.

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Zajęcia prowadzone przez pana Rajmunda są zawsze ciekawe, a omawiane tematy i zadania tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Dzięki temu rok szkolny kończę z oceną bardzo dobrą zarówno z chemii jak i z matematyki.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Polecam korepetycje z Panem Rajmundem, idealnie pomaga w opanowaniu bieżącego materiału jak i w przygotowaniu do matury. Tłumaczy w spokojny sposób tak aby wszystko zrozumieć :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panem Rajmundem. Profesjonalny i cierpliwy, nauczyciel. W bardzo krótkim okresie czasu, odpowiednio przygotował mnie do zdania testu gimnazjalnego z chemii.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Polecam zajęcia z Panem Rajmundem, osoba godna zaufania, jest bardzo cierpliwą osobą ale jednocześnie wymagającą. Matematyka staje się prostsza.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Pana Rajmunda.
P. Rajmund jest bardzo cierpliwym I profesjonalnym korepetytorem, także polecam z calego serca.

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Mój syn, uczeń klasy 3 gimnazjum uczęszczał do p. Rajmunda na zajęcia z matematyki i chemii przez ok. 7 mies. Dzięki podejściu i zaangażowaniu nauczyciela syn poradził sobie z rosnącą niechęć do obu przedmiotów, znacznie się poprawił i odpowiednio przygotował do egzaminu gimnazjalnego. Syn uwierzył w siebie, co z pewnością jest zasługą p. Rajmunda. Bardzo polecam i dziękuję.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Z całego serca polecam korepetycje u Pana Rajmunda, który jest osobą bardzo cierpliwą i spokojną, przez co potrafi w prosty sposób wytłumaczyć trudne tematy i robi to z wielkim zaangażowaniem. Pierwszy raz spotkałam się z nauczycielem, który w ciągu dwóch miesięcy nauczył mnie więcej niż nauczyciele przez 3 lata w liceum. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, co zapewnia bezstresową naukę :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Pan Rajmund podjął się trudnego wyzwania - ekspresowej powtórki do matury w zaledwie 4 miesiące. Wszystkie zagadnienia, z którymi miałam problem zostały wyjaśnione w zrozumiały sposób i matura nie wydaje się już być taka straszna ;) Pan Rajmund jest osobą kompetentną i zaangażowaną w zajęcia - polecam wszystkim niezdecydowanym :)

Rajmund Kiełczyński MENTOR Usługi edukacyjne

Angelika, dziękuję za współpracę i życzę powodzenia na maturze!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Osoba godna polecenia i kompetentna.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Bardzo dobry korepetytor. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i atmosfery panującej na nich. Pan Rajmund świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy oraz potrafi w znakomity sposób przekazać wiedzę. Polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Bardzo kompetentny i miły korepetytor. Polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Bardzo dobry korepetytor. Kompetentny, zaangażowany i miły. Dzięki systematycznym zajęciom chemia stała się dla mnie całkowicie zrozumiała.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem. Rajmundem. Jest osobą bardzo cierpliwą a zarazem wymagającą. Potrafi genialnie wytłumaczyć zadania, które wcześniej wydawały mi się mega trudne. Miła atmosfera panująca na zajęciach pozwoliła mi odstresowac się i mogłem spokojnie skupić się na rozwiązywaniu zadań. A ilość ich przerabianych na lekcji oraz w domu pozwoliła mi z optymizmem podejść do matury. Co później potwierdził wynik: 74% z matematyki rozszerzonej! Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tego korepetytora :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Polecam zajęcia z panem Rajmundem. W bardzo ciekawy, a zarazem prosty sposób tłumaczy najtrudniejsze tematy. Podejście stokrotnie lepsze od szkolnych nauczycieli. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze. Polecam!

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Pan Rajmund dzięki swej umiejętności przekazywania wiedzy, cierpliwości, kreatywności pomógł mi w przygotowaniach do egzaminu maturalnego, który zdałam z sukcesem!!! 90% z chemii rozszerzonej :) I teraz mogę studiować to o czym zawsze marzyłam. Polecam lekcje u niego w 100%!!! Miła i i przyjazna atmosfera na zajęciach jest dodatkowym atutem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.