Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

PROMOCJA WIOSENNA! Zapłać za 10 lekcji dwie dostaniesz GRATIS.

AKTUALNIE jedynie zajęcia ONLINE.

Adobe Photoshop / Lightroom / Illustrator / InDesign / Camer Raw / Bridge

Na zajęciach nauczę Cię jak  szybko i skutecznie tworzyć projekty, w jaki sposób rozwijać swoją wrażliwość estetyczną i stworzyć swój styl. Dowiesz się skąd brać grafiki i czcionki do swoich projektów, również te darmowe. Jak w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje projekty.

Projekty i portfolio stworzone na zajęciach ze mną pomogły wielu moim uczniom w dostaniu nowej pracy, zdaniu egzaminu, dostaniu się na studia wyższe oraz studia doktoranckie .

Zajęcia prowadzę łącząc teorię i zadania praktyczne. Oprócz nauki pracy z oprogramowaniem uczę zasad kompozycji, pracy z kolorem oraz typografii . Zakres dopasowany jest do potrzeb oraz umiejętności ucznia.

Prowadzę również praktyczne zajęcia z fotografii w moim studiu, w Centrum Warszawy.

Możliwość prowadzenia zajęć online poprzez Skype i udostępnionym ekranem programu.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego jeśli masz pytania.

Certyfikaty i doświadczenie:

 • Architektura na Politechnice Poznańskiej
 • Europejska Akademia Fotografii
 • Adobe Certified User
 • 20 letnie doświadczenie w branży reklamowej

Projekty między innymi dla: Apart, Audiostacja, Bata, Bosma Electric, B.G.E. Automotive Solutions, Cezex, Grupa Żywiec, Lafarge, PLAY, Plus GSM, Pramerica, Porsche, Red Rubin, T.Burton, Warta, W.Kruk, Xerox

Publikacje: Twój Styl, Elle, Glamour, Magazyn Gitarzysta, Top Guitar, Magazyn Perkusista, Audio Play.

Zakres zajęć obejmuje między innymi:

 • Obsługa programów graficznych, Narzędzia, ich przeznaczenie i ustawienia.
 • Zasady kompozycji graficznej.
 • Typografia.
 • Fotografia i praca z oświetleniem fotograficznym.
 • Zaawansowany retusz i korekcja kolorystyczna fotografii.
 • Kreatywna praca w programach graficznych.
 • Kreatywny montaż zdjęć.
 • Wykorzystanie filtrów i efektów.
 • Wizualizacja produktów, tworzenie obiektów 3D (Photoshop).
 • Zasady przygotowania grafiki na potrzeby druku i internetu.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 05.1997
Politechnika Poznańska
Magister
Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
12.2010
Europejska Akademia Fotografii
Doświadczenie
09.2005 - aktualnie
Harmonic Design
Tworzenie projektów. Fotografia. Retusz fotografii. Skład i przygotowanie do druku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Super zajęcia!!!! :) O Rafale mogę napisać tylko w samych superlatywach :) mega pomocne zajęcia, dużo inspiracji, wiedzy, profesjonalizmu, cierpliwości i otwartości. Do tego Rafał jest po prostu fajnym człowiekiem, także nie dość, że można się od niego dużo nauczyć to zawsze można liczyć na jego pomoc (również zdalną), a w czasie zajęć po prostu miło spędzić czas. Gorąco polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Mam przyjemność współpracować z Panem Rafałem przy moim prywatnym projekcie graficznym i współpraca ta przebiega bezbłędnie. Z całego serca mogę polecić Pana Rafała jako wykonawcę projektów graficznych - absolutnie zawsze na czas, bardzo staranne i estetyczne wykonanie, znakomita i rzeczowa komunikacja, świetne pomysły.

Przed poznaniem Pana Rafała wielokrotnie spotkałam się z grafikami, którzy podejmowali się wykonania zlecenia, potem nie odbierali telefonów, lub wykonanie projektu przeciągało się w nieskończoność. Wspaniale wiedzieć, że gdzieś pośród tej fuszerki jest osoba, którą cechuje wysoka etyka i kultura pracy oraz która zawsze dotrzymuje słowa. To wielkie wartości. Z całego serca polecam i zachęcam do korzystania z usług Pana Rafała.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Miałem okazje debiutować u Rafała na korkach z lightrooma i przyznam że bardzo mi pomógł. Potrzebowałem informacji jak usprawnić prace w LR jeśli chodzi o obróbkę sporych ilości zdjęć w jak najkrótszym czasie i doświadczenie Rafała bardzo mi się przydało. Ja osobiście zajmuje się przede wszystkim fotografią wnętrz i obróbka sporych ilości fotek była dla mnie dość uciążliwa i czasochłonna. Rafał pokazał mi jak można wiele rzeczy zrobić szybciej i bardziej efektownie. Widać u niego sporą wiedzę praktyczną którą w lekki i łatwy sposób potrafi przekazać. Polecam.

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Korzystam z korepetycji od ponad roku. Obecnie realizuję trzeci projekt przy wsparciu Rafała. Począwszy od fotografii, poprzez obróbkę zdjęć do składu graficznego w programach Adobe. Jest kompetentny, profesjonalny i słowny. Polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Nie wiem jak wygląda , pracujemy online, ale wiem , że po lekcjach ze mną wyrywa sobie włosy z głowy , lub z brody ... Mimo to na lekcji zachowuje chłodny profesjonalizm. Ważne , że wreszcie potrafię zrobić coś na PS.
Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Rafał to godny polecenia nauczyciel - profesjonalista. Dzięki lekcjom u niego bardzo szybko opanowałam Photoshopa i Ilustratora. Rafał pomógł mi też zrobić ciekawe portfolio dzięki czemu bardzo szybko dostałam pracę w branży. Ponadto zrobił mi też przepiękne zaproszenia ślubne. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

W dwóch słowach. Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Bardzo polecam!
P. Rafał jest bardzo sympatyczny i rzeczowy. Spokojnie i powoli tłumaczy każdą funkcję. Pomimo wielu moich pytań nie stracił cierpliwości. Zaczynałam Photoshopa od zera, a teraz juz nie boję się eksperymentować w programie Photoshop i Illustrator :-) Mam zamiar wrócić do dalszych zajęć. Bardzo wszystkim polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Super zajęcia! Próbowałam kilka razy podchodzić do nauki programów graficznych. Dzięki korepetycjom z p. Rafałem w trzy tygodnie zaczęłam samodzielnie tworzyć projekty w Photoshopie i Illustratorze. Wielka wiedza i doświadczenie. Miło uczyć się od takich osób.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2015

Polecam !!!
Pan Rafał obok ogromnego profesjonalizmu jest bardzo sympatyczny co sprawia, że nauka przebiega w miłej atmosferze. Polecam Pana Rafała wszystkim, którzy chcą poznać tajniki programu Photoshop oraz w moim przypadku obsługi Wordpress.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2015

Serdecznie polecam,
Świetny dydaktyk, rzeczowo prowadzący zajęcia w bezpośredniej i przyjemnej atmosferze, w pełni wyczerpuje temat i ciekawość popierając wiedzę ciekawymi, konkretnymi przykładami.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Polecam. Bardzo przystępne i fachowe podejście do tematu. Polecam początkującym i zaawansowanym. Można sporo wyciągnąć z zajęć.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2015

Konkretnie, jasno i skutecznie. Cenię taki rodzaj pracy. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Polecam pracę z Rafałem!
Potrafi mówić prosto o rzeczach skomplikowanych, jest bardzo komunikatywny. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, także o niuanse. Jestem bardzo zadowolona.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.