Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Polkowice
Lubin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

 Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego i studentką  trzeciego roku matematyki.
     
Oferuję korepetycje z matematyki w zakresie  szkoły podstawowej,liceum,technikum oraz matematyki na studiach ekonomicznych.Prowadzę także korepetycje z fizyki w zakresie szkoły podstawowej i liceum.Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości, w przygotowaniu  do sprawdzianu lub kartkówki, w przygotowaniu do matury podstawowej lub rozszerzonej z matematyki,przygotowaniu do poprawki, przygotowaniu do kolokwium /egzaminu z matematyki na studiach ekonomicznych.

  Jestem osobą cierpliwą i zajęcia ze mną zawsze odybwają się w miłej i przyjemnej atmosferze.W ramach zajęć tłumaczę w przystępny sposób materiał i pokazuję jak rozwiązać przykładowe zadania,następnie daję uczniowi zadania do samodzielnego rozwiązania. W razie problemów ze zrozumieniem zawsze zachęcam ucznia do zadawania pytań. Na koniec uczeń dostaje kilka zadań do samodzielnego rozwiązania w ramach utrwalenia.Zapewniam indywidualne podejście do każdego ucznia i poziom dostosowany do możliwości ucznia.W razie potrzeby pomocy w zrozumieniu  zadania po zajęciach  również zachęcam uczniów do kontaktu.Wzbogacam także lekcję o dodatkowe materiały.

 Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.
Zajęcia u mnie (Szczytnicka 38 -okolice Pasażu Grunwaldzkiego) lub u ucznia.
Serdecznie zapraszam!!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela13:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Ekonomiczny
Licencjat
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.