Ratajczuk Edukacja

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Rzeszów
Rybnik
Opole
Sosnowiec
Kielce
Siedlce
Koszalin
Bydgoszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz studiować MEDYCYNĘ ? Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w przygotowywaniu do matury z biologii i chemii.

Nowa oferta kursów stacjonarnych lub online jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Maturzystów oraz uczniów młodszych klas zachęcamy do rezerwacji miejsc w grupach, które rozpoczną zajęcia z biologii i chemii od września 2024 roku. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na m. in. kierunek lekarski, pielęgniarski, stomatologię, farmację czy dietetykę lub weterynarię. Częstotliwość zajęć pozwala na solidne przygotowanie ucznia do matury. Dzięki temu w ciągu 2 do 6 semestrów (w zależności od wybranej długości kursu) możliwe jest przećwiczenie całego zakresu materiału będącego źródłem zagadnień na egzaminie maturalnym. Oto szczegółowe informacje o oferowanych zajęciach:

- data rozpoczęcia najbliższych kursów:  wrzesień 2024  – UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacje miejsca w grupach są bezpłatne!

- terminy zajęć: zajęcia w soboty, możliwe utworzenie grupy także w inny dzień tygodnia;

- częstotliwość zajęć: lekcje odbywają się raz w tygodniu, a zajęcia z każdego z przedmiotów trwają po 120 minut;

- liczebność grup: od 3 do 7 osób. 

- materiały dodatkowe: gratis.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie (nr 575 533 699).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Ratajczuk Edukacja
-
- -
NIP: 9731043425

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Mega zajęcia! Uczyliśmy się intensywnie, ale tak że wszystko rozumiałam. W szkole miałam bardzo mało godzin z biologii i chemii, bez tych zajęć nie zostałabym studentką stomatologii. Polecam każdemu.

avatar
Tytus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Potwierdzam napisanie matury z chemii na 93%. Jest to miejsce gdzie nauczyciele naprawdę dużo potrafią. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wiedza jest przekazywana w łatwy do przyswojenia sposób. Szczerze polecam jako przygotowanie do matury!

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Świetny kurs, zyskałam znacznie więcej niż na korepetycjach indywidualnych. Miałam kontakt z innymi osobami, które chcą studiować medycynę, możliwość wymiany notatkami i zadaniami z kolegami z grupy. Nauczyciel prowadzący był egzaminatorem maturalnym i zawsze miał najnowsze materiały do nauki. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

W życiu bym nie powiedziała, że chemia moze być przekazana w tak przystępny sposób. Dużo wyższy poziom niż miałam w szkole. Ekstra zajecia. Dziękuje za pomoc.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Naprawdę profesjonalni nauczyciele, miła atmosfera i indywidualne podejście do każdego ucznia. Polecam na 100%.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Nie dość, że kursy były profesjonalnie prowadzone, to jeszcze dodatkowo otrzymałem materiały do samodzielnej nauki w domu! Poprzez pracę w tych dwóch miejscach, udało mi się poprawić maturę i pójść na medycynę. Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę biologiczną i chemiczną.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.