Agnieszka Szymczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gniezno
Cielimowo

Opis ogłoszenia

Indywidualne podejście i autorskie materiały. Doświadczenie, profesjonalizm i wysoka jakość zajęć. Szybkie pozbycie się ‘blokady’ w mówieniu, nastawienie na praktykę. Wszystkie poziomy, przygotowanie do matury, egzaminów i pracy. Efektywne nauczanie codziennej komunikacji oraz nauka w celach zawodowych. Zapraszamy na ul. Chrobrego 10 w Gnieźnie lub Lipową 2 w Cielimowie

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka Szymczak
ul. Chrobrego 10
62-200 Gniezno
NIP: 7841656688

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Pani Agnieszka jest wspaniałą nauczycielką, potrafi dostosować zajęcia i materiały (na zajęciach pani Agnieszka oferuje niesamowicie duży wybór materiałów pod potrzeby i zainteresowania ucznia. Potrafi zaprezentować język w jego najciekawszej odsłonie, jest skłonna pomóc uczniowi z każdym problemem. Nie mogłem trafić na lepszego nauczyciela francuskiego.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Polecam serdecznie korepetycje u Pani Agnieszki. Pani Agnieszka jest zawsze zaangażowana, w sposób zwięzły i zrozumiały tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, potrafi zmotywować do działania. To dzięki jej zajęciom uzyskałam wysokie wyniki na egzaminie, a jednocześnie język angielski stał się dla mnie przyjemnością. Polecam, bo naprawdę warto!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Udało się wyjechać na studia za granicą i płynnie rozmawiać dzięki lekcjom - dziękuję i polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.