Paweł Rasiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kogo uczę?

  • dzieci od 7 roku życia
  • młodzież przygotowującą się do testów 8-klasisty
  • maturzystów
  • studentów
  • osoby chcące zdobyć certyfikat językowy 

Jak uczę?

  • Program „Od zera do setki w 6 miesięcy”, którego jestem współtwórcą, ratuje nawet beznadziejne przypadki.
  • Gramatyka angielska jest dziecinnie prosta. Tylko w szkołach robią z tego horror sci-fi;) U mnie fundamentów uczymy się w pół roku - to umożliwia mówienie, pisanie i czytanie na podstawowym poziomie. 
  • Średniozaawansowani? Nigdy nie są średniozaawansowani. Zawsze wymagają ewaluacji i uzupełniania braków z podstaw. 
  • Wystarczy rok aby stać się prawdziwie średniozaawansowanym. Raz w tygodniu + praca domowa.Bez prac domowych nie przyjmuję uczniów:) Mój program jest „life saving” ale bez zaangażowania ucznia nic udać się nie może!

Oferta:

Bezpłatna lekcja próbna - 30 min
Zajęcia w pakietach miesięcznych:
1 lekcja (45 min) - 100 PLN

Płatność realizowana jest z góry, za cały miesiąc Odwoływanie zajęć możliwe jest 2 razy w miesiącu. Lekcje odbywają się on-line na platformach: ZOOM lub Skype.

Zachęcam do zapoznania się z opiniami moich uczniów:) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Ciekawe materiały i wyjaśnienie gramatyki w prosty sposób sprawiły, że syn „zaskoczył” i chętnie uczestniczy w zajęciach. W przyszłym roku kontynuujemy współpracę!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Polecam lekcje u Pana Pawła. Jako jedyny potrafił zapanować nad moim synem i przekazać mu wiedzę. Od samego początku wzbudził u niego autorytet oraz zdobył jego sympatię, co nie jest łatwe. Efekty już widać.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Szczerze polecam zajęcia z Panem Pawłem! Moja córka w dwa semestry opanowała zaległości z poprzednich lat i dołączyła do grona najlepszych uczniów w swojej klasie. Jetem spokojna o jej egzamin ósmoklasisty. Wspaniałe podejście do pracy i ciekawe lekcje sprawiają, że córka chętnie bierze w nich udział.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do ucznia – te trzy pojęcia kojarzą mi się z Panem Pawłem! Szczegółowa analiza wiedzy, wykonana przez Pana Pawła, pozwala na dobranie odpowiedniego trybu nauczania. Pomimo olbrzymiej bariery językowej nie czułam napięcia czy stresu. Wszystko w miłej i kulturalnej atmosferze. Polecam każdemu!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Lekcje nie sa nudne i wymagają myslenia, jest duży nacisk na mówienie co było dla mnie bardzo ważne. Od września zapisujemy do Pana Pawła też i młodszego syna wiec to jest chyba najlepsza rekomendacja :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Wspaniały pedagog! Zależało nam na znalezieniu dla syna nauczyciela który by myślał trochę „out of the box”. Nie zawiedliśmy się. Pan Paweł to nauczyciel z inicjatywą i pomysłem. Zawsze punktualny, przygotowany i uśmiechnięty i cierpliwy. Syn zrobił znaczące postępy, Pan Paweł znalazł dla niego drogę i nauka przyszła naturalnie. Oczywiście nie moglibyśmy nie polecać takiego korepetytora :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Synek uwielbia lekcje z Panem Pawłem, chyba tutaj męski autorytet robi swoje ;)))))

Przyszliśmy też z polecenia i widzimy ,że Pan Paweł do każdego dziecka podchodzi indywidualnie. Nie ma tego natłoku, że trzeba lecieć z tematami, jak jest potrzeba to powtarza temat do skutku, tempo jest dostosowane do możliwości ucznia i my z mężem to bardzo doceniamy, że to nie jest taśmówka. Syn po jednym semestrze zaczął sam składać zdania no i chodzi z chęcią na lekcje, jest po prostu i miło i profesjonalnie .Super polecamy .

avatar
Anna i Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem polecamy naukę j. angielskiego z Panem Pawłem.
Efektywność i jakość nauki na najwyższym poziomie. Wspaniały akcent !!

Wielkie zaangażowanie, kreatywność, cierpliwość, lekcje prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu. Elastyczne zajęcia dostosowane do możliwości czasowych.
Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy !!! - Rodzice Miłosza

avatar
Piotr Miksza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Solidny, profesjonalny, zawsze przygotowany nauczyciel. Syn przeskoczył do grupy bardziej zaawansowanej w szkole, rozumie na bieżąco materiał, nadrobił zaległości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Pana Pawła.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Egzamin 8-klasisty zdany na 100% :) To chyba najlepsza rekomendacja!

Trafiliśmy z polecenia i sami gorąco polecamy! To co udało się wypracować przez rok u Pana Pawła, pozwoliło córce iść ze spokojem na egzaminy i bez problemu w szkole skończyć z 5. Widzimy, że jej podejście do języka się zmieniło, nawet szkolna anglistka potwierdziła, że Laura częściej się udziela i chętniej mówi.

Wspaniały, solidny nauczyciel, z podejściem do młodzieży i talentem do tłumaczenia. Dziękujemy i polecamy!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Główną zaletą Pana Pawła jest jego kontakt z młodzieżą. Ma autorytet i syn nie migał się od np. odrabiania prac domowych, ale jednocześnie ma podejście do nastolatków i Oskar lubił zajęcia i dzięk temu chyba też polubił angielski.

Rok ciężkiej pracy przyniósł efekty, jesteśmy zadowoleni, w szkole idzie znacznie lepiej i mamy nadzieję, że za rok syn zda dobrze maturę. Polecam każdemu Pana Pawła, my mamy spokojną głowę, że syn jest w dobrych rękach. Dziękujemy i polecamy jeszcze raz!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Pan Paweł to profesjonalista i praktyk z krwi i kości. Przygotował mnie do rozmowy o pracę w bardzo krótkim czasie. Czułam się pewna siebie, rozmowa przebiegła płynnie i to zdecydowanie zredukowało mój poziom stresu, który wcześniej był naprawdę wysoki. Dzięki swobodzie wypowiedzi mogłam się skupić na meritum i w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentów firmowych w języku angielskim było dodatkowym atutem, była to wiedza, której nie mogłam zdobyć pracując wcześniej w polskich firmach i bez tego chyba bym zginęła.

Polecam z czystym sercem naukę z Panem Pawłem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.