Ada Rusinkiewicz

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Ada Rusinkiewicz i nauczę Cię krzyczeć. Albo śpiewać. Albo krzyczeć i śpiewać! Od 2014 roku prowadzę indywidualne lekcje śpiewu, a ostatnie dwa lata poświęciłam na poznanie i opanowanie technik ekstremalnych takich jak false chord screaming i distortion. Jeżeli chcesz screamować, growlować albo śpiewać z rockową chrypą - dobrze trafiłaś, dobrze trafiłeś! Oferuję lekcje indywidualne, zajęcia grupowe, lekcje on-line i warsztaty.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Ada Rusinkiewicz
Siewna 15
94-250 Łódź
NIP: 7272763342

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2016
Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi
Śpiew Jazzowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2018 - 09.2018
Yamaha School of Music
04.2018 - aktualnie
Akademia Rocka

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.