Raouf FrenchExpert

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Poznań
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Indywidualne lekcje języka francuskiego online z certyfikowanym Native Speakerem z ponad 10-letnim doświadczeniem

Wystawiam faktury 
KONTAKT: tel. 791 303 552

Individual French lessons online with a certified Native Speaker with over 10 years of experience
CONTACT: tel. 791 303 552

Zapraszam na:

✅ Lekcje francuskiego z Native Speakerem dla dorosłych, młodzieży i dzieci na każdym poziomie (A0-C2)

✅Konwersacje

✅Przygotowanie do certyfikatów DELF, DALF

✅Francuski specjalistyczny biznesowy, medyczny, IT

✅Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

✅Pomoc w załatwianiu spraw - telefony do urzędów i instytucji w Francja

✅Matura IB

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w nauce online zapraszam Cię na 20-minutowe spotkanie próbne GRATIS. Pokażę Ci, jak wygląda lekcja  Omówimy plan nauki, Twoje oczekiwania i preferencje odnośnie terminu lekcji.

Lekcje odbywają się w języku francuskim dla osób na każdym poziomie zaawansowania (A0-C2).  Tworzymy na lekcji prawdziwe francuskie środowsko.

Dzięki lekcjom z Native Speakerem masz pewność, że na zajęciach większość lekcji mówisz po francusku.

O MNIE - FRANCUSKI NATIVE SPEAKER
Bonjour! Mam na imię Raouf, jestem certyfikowanym lektorem języka francuskiego i zapraszam Cię na indywidualne lekcje online.  Od ponad 10 lat dzielę się moją wiedzą z osobami chcącymi opanować ten piękny język.

✅JAK WYGLĄDA LEKCJA?
Na lekcji korzystamy z interaktywnych materiałów oraz wirtualnej tablicy.

Po każdej lekcji otrzymasz notatki z lekcji, zestaw fiszek do nauki słówek oraz zadania domowe do utrwalenia wiedzy    

Otrzymasz ode mnie ciekawe artykuły, ćwiczenia i pomoce naukowe w postaci plików pdf.

Istnieje możliwość elastycznego umawiania terminu zajęć z lekcji na lekcję 

Cennik zajęć indywidualnych:
Lekcje indywidualne: 130 zł/ 60 min

Przygotowanie do egzaminów DELF,DALF
Lekcje indywidualne: 150 zł/60 min

Lekcje lub konwersacje dla 2 osób
85zł/ 60 min/osoba

Lekcje lub konwersacje dla 3 osób
75zł/ 60 min/osoba

Wystawiam faktury

KONTAKT
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub SMS
+48 791 303 552 

Wspólnie osiągniemy Twój cel!  :) Język francuski 

Odwołanie lekcji - 24h przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2012 - aktualnie
Lektor Języka Francuskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2024

Zajęcia z Raoufem wiele mi dały. Bardzo szybko przestałam bać się mówić, a przede wszystkim rozmawiać, w języku francuskim. Raouf jest zawsze przygotowany do zajęć i tego samego wymaga od uczniów. Praca z nim to sama przyjemność. Zajęcia mogę polecić wszystkim, którzy obawiają się rozmowy w języku francuskim lub chcą przygotować się do wszelkiego rodzaju egzaminów. Bardzo szybko przełamiecie barierę językową i osiągniecie zamierzone efekty.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2023

Zajęcia to sama przyjemność. Raouf to bardzo wyrozumiały nauczyciel, który zawsze stara się udzielić odpowiedzi na zadane pytania w jak najbardziej zrozumiały sposób. Poza tym materiały na zajęciach są bardzo różnorodne przez co nie ma nudy. Bardzo polecam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Doskonale już od około roku swój francuski z Raoufem, zaczynaliśmy prace właściwie od podstaw. W tym momencie czuję się dość pewnie mówiąc po francusku, bardzo mnie to cieszy, jak i również cieszy mnie fakt ze w poszukiwaniu nauczyciela trafiłem właśnie na Raoufa. Z całego serca polecam, wystarczy trochę chęci do nauki języka, a Raouf zapewni wszelkie naukowe potrzeby, jak i ukierunkuje Was tak aby wykorzystać jak najwiecej z Waszego potencjału.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2023

Polecam zajęcia prowadzone przez Raoufa. Koncentrujemy się głównie na mówieniu. Raouf przygotowuje świetne materiały, dopasowane do zainteresowań, co bardzo doceniam. Ma dużo cierpliwości i jest przesympatyczną osoba!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2023

Z panem Raoufem po prawie trzech latach przerwy naprawdę ekspresowym tempie podniosłem swój poziom konwersacyjnego francuskiego do egzaminu DALF C1, do tego realizowaliśmy zadania o zróżnicowanym charakterze, prosząc o konkretne ćwiczenia zawsze mogłem liczyć na to, że zostanie to omówione. Absolutnie TOP!

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2023

Bardzo zaangażowany i sympatyczny nauczyciel! Wspierający, cierpliwy i niewątpliwie dodający wiary w swoje siły i możliwości! Szybki kontakt i dostosowanie do potrzeb ucznia.
Gorąco polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2023

Po 10 latach przerwy od francuskiego, postawiłam wznowić naukę. Zaczęłam ze starą książką i aplikacją mobilną, ale to nie było to,
czułam, że nadal nie powiedziałabym ani słowa w realnej sytuacji. Lekcje z Raoufem sprawiły, że przestałam bać się mówić po francusku.
Przekonałam się, że tylko zajęcia z nativem pozwalają na 100% wykorzystanie czasu, nie ma opcji na ratunkowe podpowiedzi po polsku.
Poza tym, od razu uczę się poprawnej wymowy, akcentu i potocznych wyrażeń. Cenię Raoufa za jego indywidualne podejście, pozytywną energię i zaangażowanie.
Bardzo, bardzo lubię nasze lekcje i polecam wszystkim Raoufa jako najlepszego nauczyciela języka francuskiego!

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2023

Raouf jest bardzo przyjazny i uprzejmy. Atmosfera na lekcjach jest bardzo pozytywna. Lekcje są efektywne ; ćwiczone są różne aspekty: gramatyka, mówienie oraz słuchanie. Co więcej, Raouf stara się skutecznie z lekcji na lekcję zwiększać poziom interakcji i swobodnego użycia francuskiego w przypadku osób, które są początkujące.

Poruszane są różnorodne zasady, aby mieć pewność, że nie pozostaną uciążliwe luki w coraz to solidniejszych podstawach i regułach. Jest zwracana uwaga na szczegóły, a lekcje są przeprowadzane dokładnie.

Dodatkowo dużym plusem jest fakt, iż Raouf jest zaznajomiony z kulturą francuską i jest nativem. Dzięki temu można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o kulturze francuskiej, jak i poznać aspekty języka, które są nieoczywiste. Mam na myśli konstrukcje jakich używają Francuzi oraz np. inną wymowę słów niż spodziewana, ale również sytuacje w których używa się danych konstrukcji i ich praktyczne zastosowanie.

Podsumowując, jestem naprawdę zadowolony z naszych lekcji i spędzam je z przyjemnością. Raouf jest świetnym, otwartym i bardzo miłym nauczycielem.

Serdecznie polecam,
Olivier

Raouf FrenchExpert

Merci! :)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Lekcje z Raoufem to czysta przyjemność! Raouf jest bardzo miłym, wymagającym nauczycielem :). Stara się przekazać jak najwiecej podczas lekcji, przy okazji kładąc nacisk na dialogi i poprawną wymowę. Dostosowuje treści do indywidualnych potrzeb ucznia. A przy okazji jest elastyczny: zawsze znajdzie czas na lekcje w napiętym kalendarzu :). Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Zdecydowanie polecam! Zajęcia są bardzo ciekawe, wciągające, pełne anegdotek z życia i zwyczajów Francuzów. Materiały i tematyka sa dobierane indywidualnie. Raouf jest pogodny, uśmiechnięty i pełen pasji do swojej pracy, godzina lekcji zawsze mija za szybko :) Rozmawiamy wyłącznie po francusku. Polecam zajęcia z nativem - bardzo pomagają one z nauką wymowy i zrozumienia prawdziwego, codziennego
języka.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Serdecznie polecam! Zajęcia z Raoufem dają mi co tydzień solidną dawkę wiedzy o języku francuskim, ale też świecie francuskojęzycznym, jego kulturze, zwyczajach, a sam Raouf jest osobą niezwykle zaangażowaną, miłą oraz punktualną. Duży wybór materiałów, podpasowanie tematyki zajęć pod cele i preferencje ucznia, oraz przede wszystkim 99.9% zajęć odbywa się wyłącznie w języku francuskim, więc polecam je każdemu, kto chce poprawić swoją komunikacje w języku francuskim!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2023

Rekomenduję lekcje francuskiego z Raoufem ! Kreatywne materiały do nauki, ciekawe tematy konwersacji i przyjazna atmosfera. Raoufa wyróżnia też perfekcyjna wymowa i pozytywna energia, dzięki której zajęcia mijają błyskawicznie. Otrzymałem indywidualny plan nauki, który Raouf dostosowuje do moich aktualnych potrzeb. Program idzie wedle ustalonego planu więc materiał jest ustrukturyzowany. Po 4 miesiącach współpracy czuję, że moja wymowa oraz płynność w mówieniu bardzo się poprawiły. Każdemu uczniowi polecam lekcje z native speaker'em, bo to kontakt z prawdziwym językiem i cotygodniowa wirtualna podróż do Francji :)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Raoufem. Według mnie jest najbardziej zaangażowanym i profesjonalnym lektorem języka francuskiego, z jakim miałam okazję współpracować. Raouf znajduje indywidualne podejścia do ucznia. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w tempie dostosowanym do studenta, dzięki czemu czuję ,że przyswajam materiał z lekcji. Lekcje prowadzone są w sposób ustrukturyzowany, a kolejne spotkania zaczynamy od krótkiej powtórki. Tematy lekcji są tak dobrane, że wybierając się w podróż do Francji, z pewnością przydadzą się w życiu codziennym. Atmosfera zajęć zawsze jest miła i pozytywna, a Raouf uśmiechnięty :) Polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Raouf! Lekcje są ciekawe, dynamiczne, a dzięki wciągającym dyskusjom mogę stale ćwiczyć mówienie. Raouf ma bardzo wszechstronną wiedzę i zawsze jest chętny do pomocy nawet kiedy mam jakieś pytanie po zajęciach. Poza tym lekcje są bezstresowe i co tydzień z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Polecam :)
Lekcje w bardzo fajnej atmosferze, wspaniałe, profesjonalne podejście! Z tak dobrym wytłumaczeniem nawet najtrudniejsza gramatyka przychodzi bez problemu ;)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2023

Mój francuski po latach braku kontaktu z językiem był mocno „zakurzony”. Po kilku spotkaniach i intensywnych konwersacjach z Raoufem znowu nabrałem płynności i większej odwagi w mówieniu. Czasami po lekcji czuję zmęczenie, ale to pozytywne! :)
Po każdych zajęciach dostaję porcję słownictwa do nauki oraz ciekawe ćwiczenia.
Szczerze polecam lekcje z Raoufem. Jest bardzo uprzejmy i w 100% skupiony na uczniu, rzetelnie tłumaczy i wyłapuje wszelkie błędy w wymowie. Mam wrażenie, że godzina nauki z Roufem to jak kilka godzin spędzonych na grupowych kursach.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Raouf to świetny nauczyciel. Zaangażowanie, dobre podejście do ucznia i przyjazna atmosfera na zajęciach. Na lekcji dostaję zróżnicowane materiały, a nie tylko jeden podręcznik. Raouf korzysta z nowoczesnych rozwiązań online, dobiera indywidualnie prace domowe i zestawy słownictwa dla każdego ucznia. Atmosfera nauki jest dynamiczna, Raouf już od pierwszej lekcji prowadził ze mną konwersacje i motywował mnie do mówienia. Dzięki temu, że na lekcji mówimy tylko po francusku, muszę „kombinować”, jak coś powiedzieć nawet jeśli nie znam wszystkich słówek :) Polecam wszystkim szukającym Native Speaker’a, który nauczy was pięknej wymowy i praktycznego języka.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Po wielu doświadczeniach z nauczycielami nareszcie czuję, że mam kompetentnego lektora! Raouf wyeliminował moje błędy w wymowie, których inni nauczyciele niestety nie dostrzegali. Raouf rozpoczął ze mną naukę od dokładnego wytłumaczenia fonetyki czyli poprawnej wymowy i akcentu. Raouf uczy prawdziwego języka, a nie zasad, które są tylko w szkolnych podręcznikach.
Połączenie profesjonalnego i indywidualnego podejścia, poczucia humoru i wyrozumiałości stwarza świetną atmosferę do nauki! Merci !

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2022

Współpracuję z Raoufem już 2 lata. Aktualnie skupiamy się na osiągnięciu poziomu C1. Stwierdzam, że są to 2 najefektywniejsze lata mojej nauki. Profesjonalizm i piękny akcent Raoufa sprawia, że lekcje to zarówno wielka dawka wiedzy, jak i wielka przyjemność! Na zajęciach zawsze omawiamy ciekawe tematy, konwersujemy i przerabiamy dużą ilość słownictwa. Po każdej lekcji otrzymuję notatki i gotowe zestawy słówek do nauki. Raouf przesyła mi tez rekomendacje filmów i artykułów. Z całego serca polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2022

Najważniejszym atutem lekcji z Raoufem jest jego zaangażowanie w swoją pracę. Uczeń czuje się „zaopiekowany”, a współpraca jest kompleksowa.
Na lekcji Raouf tworzy notatki, z tematu który jest omawiamy oraz przygotowuje dla mnie dobrane materiały do nauki. Na lekcji zajmujemy się zarówno gramatyka, jak i czytaniem, słuchaniem i mówieniem. Lekcje z Native Speakerem dają mi możliwość mówienia przez całe zajęcia po francusku,bo nie ma opcji przechodzenia na polski :)
Polecam uczniom szukającym nauczyciela z pasją!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Raouf jest doskonałym i profesjonalnym nauczycielem w każdym calu! Lekcje z nim zachęcają do nauki języka, bo potrafi zmotywować ucznia. Muszę przyznać, że jest bardzo wymagający i nauka idzie według ustalonej strategii. Nareszcie mam poczucie, że przerabiam dogłębnie każdy temat, a następnie dostaję z niego test. Podoba mi się, że po każdej lekcji dostaję gotowe zestawy słownictwa do nauki samodzielnej. Raouf jest native speakerem, więc uczę się francuskiego z perfekcyjną wymową. Nawet drobny akcent Raouf od razu wychwytuje i uczy mnie poprawnej wersji. Atmosfera na lekcji jest zawsze pełna pozytywnej energii i humoru. Dzięki tym lekcjom nauka stała się dla mnie łatwiejsza. Polecam! :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Pod okiem Raoufa uczę się już ponad rok i muszę przyznać, że jest to najlepszy nauczyciel, jakiego miałem do tej pory. Już na początku naszej współpracy zauważyłem, że standard lekcji jest bardzo wysoki. Raouf wychwytuje wszystkie błędy kiedy mówię i poprawia moją wymowę, czego inni nauczyciele niestety nie robili. Wszelkie pytania i zagadnienia są zawsze rzetelnie wytłumaczone i rozpisane na wirtualnej tablicy, z której korzystamy na lekcji. Lekcje są urozmaicone ciekawymi materiałami z Francji. Do tego cała lekcja odbywa się w języku francuskim. Za każdym razem z wielką chęcią oczekuję kolejnych zajęć!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Do Raoufa trafiłam po 5 latach nauki francuskiego. Potrzebowałam osoby, która wiedziałaby, jak poszerzyć moje słownictwo i kompetencje potrzebne mi w pracy z klientami z Francji. Raouf jest native speakerem, dzięki czemu uczę się praktycznego języka faktycznie używanego na codzień. Zajęcia są bardzo ciekawe i z każdej lekcji wynoszę mnóstwo informacji. W końcu mój francuski ruszył do przodu. Poprawiła się też moja wymowa, na którą Raouf zwraca bardzo dużą uwagę! Gorąco polecam!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2022

Jeśli ktoś szuka świetnego nauczyciela, który posiada szeroką wiedzę i wie, jak zainteresować ucznia to zdecydowanie jest to Raouf. Profesjonalizm i kreatywność robią wrażenie. Każda lekcja ma motyw przewodni np. „podróże”, „kulinaria”, „biznes”. Dzięki temu czuję, że po kilku miesiącach nauki jestem w stanie wypowiedzieć się na większość tematów i czuję, że posiadam duży zasób słownictwa. Atrakcyjne materiały, filmiki i artykuły umilają lekcje.
Raouf w swojej strategii stawia na praktykę, co najbardziej cenię! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2022

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Raoufa. Jest profesjonalny, kreatywny, a co najważniejsze, potrafi przekazać wiedzę, w prosty i zrozumiały sposób. Uważam, że dobry kontakt z nauczycielem to już połowa sukcesu. Na lekcji rozmawiamy na ciekawe tematy, czytamy francuską prasę z obszaru ekonomii, na czym bardzo mi zależało. Podczas zajęć Raouf kładzie nacisk na to, żebym mówił tylko po francusku. Jest to bardzo motywujące i dzięki temu postępy czuję z lekcji na lekcję!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2022

Świetne lekcje w przemiłej atmosferze!
Na zajęciach poruszane są różnorodne tematy, do których zestawy z słówkami i zwrotami otrzymuję po każdej lekcji. Dodatkowo Raouf podczas rozmowy uzupełnia na bieżąco bazę słownictwa , dzięki czemu po każdej lekcji mamy bardzo dużo ciekawego materiału do powtórek. Po zajęciach otrzymuję również pracę domową do utrwalenia materiału. Lekcje prowadzone są w 99% w języku francuskim, dzięki czemu postępy są dużo szybsze.
Polecam i dziękuję :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2022

Polecam zajęcia z całego serca. Ogromne zaangażowanie i oddanie temu co robi oraz spersonalizowane podejście do ucznia. Pomimo systematycznej nauki od wielu lat miałam problemy ze swobodnym mówieniem. Lekcje z native speakerem okazały się strzałem w dziesiątkę! Raouf zmotywował mnie, aby na lekcji mówić wyłącznie po francusku. Jeśli nie umiem czegoś powiedzieć, Raouf cierpliwie czeka, aż skonstruuję swoją wypowiedź. Dzięki temu w bardzo szybkim czasie udało mi się pokonać moją barierę językową. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2022

Pozytywna energia, serdeczność i profesjonalizm. Dodatkowo zupełnie inny styl nauki od polskiego systemu, gdzie uczono jedynie nudnej gramatyki. Cieszę się, że znalazłem nauczyciela, który rozumie moje potrzeby. Języka francuskiego chciałem się nauczyć, gdyż uwielbiam podróże do Francji. Raouf stworzył dla mnie plan nauki z naciskiem na komunikację, dobierając tematy tak, by były one przydatne w codziennych sytuacjach. Korzystamy z różnorodnych materiałów, francuskiej prasy oraz filmów. Z niecierpliwością czekam na każdą lekcję. Jeśli szukasz lekcji „nieszablonowych” serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Dzięki miłej atmosferze i zaangażowaniu Raoufa przełamałem barierę językową. Po lekcji dostaję różnorodne materiały do utrwalania tematów omówionych na zajęciach. Dodatkowo otrzymuję zestawy do nauko słownictwa w aplikacji. Polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2022

Mogę śmiało polecić lekcje z Raoufem. Na zajęciach poruszamy różnorodne tematy z dziedzin, które mnie interesują. Co więcej Raouf podczas zajęć uzupełnia mój zasób słownictwa w nowe słówka, z których odpytuje mnie po kolejnych lekcjach. Do nauki otrzymuję też gotowe zestawy fiszek w aplikacji Quizlet oraz zestaw ćwiczeń z gramatyki, z omówionych wcześniej tematów. Cała lekcja odbywa się  w języku francuskim, co daje mi poczucie, że w pełni wykorzystałam czas lekcji. Polecam! 

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Serdecznie polecam lekcje z Raoufem! Dzięki konwersacjom, które odbywamy od 3 miesięcy nabrałam płynności w mówieniu i co najbardziej mnie cieszy - przełamałam barierę językową, która zawsze bardzo mnie stresowała. Lekcje są zawsze rzetelnie przygotowane i konwersujemy na tematy, które mnie interesują. Merci :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.