Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 / 60 min

Rafał Szwal

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry
Nie będę się tu dużo rozpisywał jak inni moi koledzy i koleżanki. Jestem magistrem matematyki, uzyskałem tytuł na Uniwersytecie i odkąd skoczyłem studia uczę w liceum matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przez te kilka lat odkąd zacząłem prace zdążyłem wyrobić sobie opinię dobrego nauczyciela bo wszyscy moi uczniowie zdają maturę i mam zdawalność na poziomie 100%. Oprócz tego że uczę w szkole wykładam kursy przygotowujące do matury na Politechnice Warszawskiej . Jestem również egzaminatorem maturalnym i sprawdzam prace na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wiec jeżeli szukasz dobrego i taniego nauczyciela który pomoże ci w nauce, przygotuje do sprawdzianu czy do egzaminu masz szanse wystarczy zadzwonić i się umówić na spotkanie. Mieszkam w Śródmieściu w miejscu gdzie przecinają się dwie nitki metra czyli stacja metro świętokrzyska wiec nie będzie problemu z dojazdem..
Jeżeli jesteś zainteresowany dzwoń 790828210 .

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota13:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.