Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Grójec
Serock
Nowy Dwór Mazowiecki
Legionowo
Jabłonna
Grodzisk Mazowiecki
Wieliszew
Łomianki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia języka angielskiego online. Jestem anglistą  z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Moje specjalizacje to General English i Business English ze względu na bogate doświadczenia w pracy w korporacjach. 

Pomogę w przełamaniu bariery w mówieniu,  wytłumaczę gramatykę i jej praktyczne zastosowanie w mowie, nauczę praktycznych wyrażeń przydatnych na job interview oraz na spotkaniu biznesowym and you name it… ponieważ moje zajęcia dostosowuję do moich Kursantów, tak żeby były jak najbardziej praktyczne dla Państwa.

O mnie:

Jestem nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Oprócz nauczania, na codzień pracuję również w amerykańskiej korporacji, dzięki czemu na codzień mam do czynienia z Business English w praktyce. Moją pasją jest szeroko pojętą kultura amerykańska, polityka oraz zagadnienia społeczne tego kraju.

Proszę o SMS lub telefon.

Serdecznie zapraszam!

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2012
UMCS
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
Nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Potrafi zachęcić do nauki. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.