Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Rembertów
Warszawa (Wawer +1)
Piaseczno
Józefosław
Muzyka83 / 45 min

Michał

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Gram na gitarze od 20 lat, nagrywam, koncertuję, współpracowałem z muzykami: Wojtek Mrówiec (KAT), Krzysztof Domański (Ania Dąbrowska), Zu Pytlińska (Sen Zu, Yoga Terror), Katarzyna Pawlukiewicz (Monika Urlik), The Rooads.Zajęcia prowadzę na zawodowych instrumentach (Fender, Marshall, Gibson, Divided by 13), w pomieszczeniu nagraniowymz adaptacją akustyczną.
Na zajęciach tworzymy nagrania audio, video. Współpracuję z nauczycielami różnych instrumentów, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, następnie koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie umiejętności muzycznych, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.
Jestem w stanie nauczyć gry na gitarze osobę w dowolnym wieku, która posiada podstawowe poczucie rytmu oraz motywację do gry.
Zapraszam na moje zajęcia, jestem przekonany, że spełnię Państwa oczekiwania.
Michał
tel. 538011696
Lekcje gry na gitarze prowadzone są na terenie Warszawy i Piaseczna
ul. Korkowa 23 Warszawa Wawer / Praga Południe
ul. Julianowska 35, Piaseczno
Pierwsza demonstracyjna i niezobowiązująca lekcja gratis.
Koszt lekcji 45 min to 83zł*

  • podana cena dotyczy jednej lekcji w pakiecie L (12 lekcji za 990zł). Wszystkie szczegóły na http:// laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.