LaboratoriumMuzyki

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Rembertów
Warszawa (Wawer +1)

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajęcia nauki gry na pianinie prowadzone przez pianistkę Olę Kuleszę , absolwentkę szkoły muzycznej pierwszego stopnia im. Grażyny Bacewicz, drugiego stopienia im. Fryderyka Chopina w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej również w Gdańsku im. Stanisława Moniuszki. Uczestniczyła w konkursach oraz ma za sobą liczne koncerty solowe oraz w duetach. Swoje umiejętności szkoliła na licznych kursach pianistycznych. Posiada dużą wiedzę pedagogiczną w zakresie nauczania dzieci, oraz wiedzę praktyczną która pozwala na dopasowanie indywidualnego podejście do każdego ucznia. Dodatkowo zajęcia poza samą grą na instrumencie skupiają się na doskonaleniu ogólnej wiedzy muzycznej. Jest sympatyczną i zaangażowaną osobą, która porusza się swobodnie w każdym stylu muzycznym.

Zajęcia prowadzone w pomieszczeniu z adaptacją akustyczną, tworzymy materiały pomocnicze audio, video. Nauczyciele różnych instrumentów współpracują ze sobą, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, nagrania, koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie umiejętności muzycznych, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.
Zajęcia kierowane są do osób w dowolnym wieku, które posiadają podstawowe poczucie rytmu oraz chęci do gry.
Zapraszamy na zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie zawiedzeni.
Pierwsze, niezobowiązujące spotkanie GRATIS!
Lekcje gry na pianinie prowadzone są na terenie Warszawy
ul. Korkowa 23 , Warszawa Wawer / Praga Południe
tel.538011696

Koszt lekcji 45 min to 78zł*

  • podana cena dotyczy jednej lekcji w pakiecie L (12 lekcji za 930zł). Wszystkie szczegóły na //laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.