LekcjePianina

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Rembertów
Warszawa (Wawer +1)
Muzyka78 / 45 min

LekcjePianina

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajęcia nauki gry na pianinie prowadzone przez Pat’a Izert, klawiszowca, pianistę, aranżera i wokalistę. Ukończył NorgesMusikschole w Oslo - voice performance. Współpracował z Operą Krakowską, Operą w Oslo, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz PZLPiT Mazowsze. Występował na festiwalach w Opolu i w Sopocie oraz na festiwalach cyrkowych w Belgii oraz Francji Współprowadził jeden z największych zespołów coverowych w Polsce. Współpracuje z wokalistami oraz muzykami polskiej sceny muzycznej. Muzyk sesyjny.
Zajęcia prowadzone w pomieszczeniu z adaptacją akustyczną. Na zajęciach z uczniami tworzone są nagrania audio, video. Nauczyciele różnych instrumentów współpracują ze sobą, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, następnie koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie umiejętności muzycznych, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.
Zajęcia kierowane są do osób w dowolnym wieku, które posiadają poczucie rytmu oraz motywację do gry.
Zapraszamy na zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie zawiedzeni.

Pierwsze, niezobowiązujące spotkanie GRATIS
Lekcje gry na pianinie prowadzone są na terenie Warszawy

ul. Korkowa 23 , Warszawa Wawer / Praga Południe

tel. 538011696

http:// laboratorium24. com .pl/

Koszt lekcji 45 min to 78zł*

  • podana cena dotyczy jednej lekcji w pakiecie L (12 lekcji za 930zł). Wszystkie szczegóły na http:// laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.