Laboratorium

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Rembertów
Warszawa (Wawer +1)
Muzyka83 / 45 min

Laboratorium

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajęcia nauki gry na perkusji prowadzone przez Bartka Kazek . Za bębnami od 2001 roku. Można go posłuchać na płytach Limboskiego oraz Magdy Piskorczyk, grał na perkusji muzykę do teatru i filmu, dwie płyty z jego udziałem były nominowane do Fryderyków . Ćwiczenia, które proponuje na lekcjach są celowane w konkretne potrzeby ucznia i nakierowane na poprawę tego, co nie wychodzi. Pracujemy z muzyką, z metronomem, z rytmami, z nutami i z uśmiechem ;)
Zajęcia prowadzone są na świetnie brzmiącym akustycznym zestawie perkusyjnym, w pomieszczeniu z adaptacją akustyczną. Na zajęciach z uczniami tworzone są nagrania audio, video. Nauczyciele różnych instrumentów współpracują ze sobą, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, następnie koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie umiejętności muzycznych, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.
Zajęcia śpiewu skierowane są do osób w dowolnym wieku, które w podstawowym stopniu słyszą, posiadają poczucie rytmu oraz motywację do rozwijania się.
Jesteśmy przekonani, że po zajęciach próbnych zechcecie stawiać kolejne kroki razem z nami.
Zajęcia 45-minutowe.

tel. 538011696
Lekcje gry na perkusji prowadzone są na terenie Warszawy
ul. Korkowa 23 Warszawa Wawer / Praga Południe

Pierwsza demonstracyjna i niezobowiązująca lekcja gratis.
Koszt lekcji 45 min to 83 zł*

  • podana cena dotyczy jednej lekcji w pakiecie L (12 lekcji za 999zł). Wszystkie szczegóły na http: //laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.