Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Rembertów
Warszawa (Wawer +1)
Muzyka83 / 45 min

LaboPianino

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajęcia nauki gry na pianinie prowadzone przez pianistkę Marię Tsapenko , ma za sobą 8 lat Szkoły Muzycznej w Kjowie, 2 lata akademii jazzowej (Kijów), obecnie kształci się na Bednarskiej w Warszawie.

Grała w składzie młodzieżowej orkiestry „YOUTH BRASS SOUVENIR ORCHESTRA” z którą brała udział w dużym show „Walka orkiestr”. W składzie zespołu „Almost orchestra” wygrała konkurs „School of rock” i dużo innych.

Jest to pianistka o profilu jednoznacznie rozrywkowym. Bruno Mars, Jamiroquai, Jackson, Madcon to 10tki na jej muzycznej tarczy. Jest przesympatyczną i zaangażowaną osobą, która potrafi skupić się na indywidualnych potrzebach swoich podopiecznych.

Zajęcia prowadzone w pomieszczeniu z adaptacją akustyczną, tworzymy materiały pomocnicze audio, video. Nauczyciele różnych instrumentów współpracują ze sobą, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, nagrania, koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie umiejętności muzycznych, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.

Zajęcia kierowane są do osób w dowolnym wieku, które posiadają podstawowe poczucie rytmu oraz chęci do gry.

Zapraszamy na zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie zawiedzeni.

tel. 538011696
Lekcje gry na pianinie prowadzone są na terenie Warszawy
ul. Korkowa 23 Warszawa Wawer / Praga Południe

Pierwsza demonstracyjna i niezobowiązująca lekcja gratis.
Koszt lekcji 45 min to 83zł*

  • podana cena dotyczy jednej lekcji w pakiecie L (12 lekcji za 990zł). Wszystkie szczegóły na http: //laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.