Ostatnia aktywność:
13 dni temu
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Oferuję pomoc w nauce/wykonaniu rysunku technicznego, lub modelu 3D. Możliwość umówienia się na spotkanie online lub stacjonarnie. Moja pomoc ma charakter kompleksowy rozpoczynając od podstaw rysunku technicznego aż do przekazania rad przy wykonywaniu skomplikowanych modeli 3D. Oferuję również porady konstrukcyjne przy projektach urządzeń ciśnieniowych, konstrukcji stalowych itp. Napisz wiadomość prywatną i przedstaw swój problem, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.