Elżbieta Lasińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Włocławek

Elżbieta Lasińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Elżbieta Lasińska

O mnie

Jestem polonistką, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Uzyskałam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego. Ukończyłam studia podyplomowe (Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu) w zakresie :Teatr,dramat, film XX wieku, dzięki którym prowadziłam zajęcia z wiedzy o kulturze. Zdobyłam 35. letnie doświadczenie dydaktyczno-pedagogiczne(klasy młodzieżowe i oświata dla dorosłych)

Głęboko wierzę, iż zdobywanie wiadomości w życzliwej, przyjaznej atmosferze jest niezwykle skuteczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2016

Korepetycje przebiegają w miłej atmosferze.Polonistka jest wymagająca,ale dzięki temu mobilizuje do nauki. Przystępnie wyjaśnia trudne zagadnienia. Zajęcia te pomogły mi dobrze zdać maturę w ubiegłym roku.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Bardzo ciekawie i profesjonalnie prowadzone lekcje.Przyjazna atmosfera i sposób nauczania dostosowany do potrzeb ucznia.Zdecydowanie polecam.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Polecam, naprawdę fachowa pomoc.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.