Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Mysłowice
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Warszawa
Tychy
Częstochowa

Rafał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/510 opinii
Dla użytkownika Rafał

O mnie

Moim głównym zainteresowaniem jest data science. Pracuję jako AML Analyst w jednym z największych banków. Realizuję swoje prywatne projekty. Za temat pracy licencjackiej obrałem: „Wykorzystanie algorytmów uczenia maszynowego na rynku kryptowalut”.Studia pozwoliły mi zdobyć wiedzę mocno teoretyczną, która niejednokrotnie różni się od tej wykorzystywanej przy projektach w dużych korporacjach.

Cała branża IT jest dziedziną, która zmienia się najszybciej spośród wszystkich. Zestawienie wiedzy teoretycznej z praktyczną dało mi szeroki pogląd na cały temat, dzięki czemu jestem w stanie udzielać wiedzy w sposób kompletny.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowichach
Licencjat
Informatyka i Ekonometria
Kursy i szkolenia
10.2019
Certyfikat GIIF AML
03.2020
Data processing using SAS software
Doświadczenie
08.2019 - 09.2019
ING Bank Śląski
10.2020 - aktualnie
ING Bank Śląski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Super! Szybki kontakt! Bardzo polecam!! Pan Rafał pomógł mi przy projekcie, który zdałam na 5 :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Pomoc w zadaniach natychmiastowa. Wszystko wytłumaczone krok po kroku w jasny i łatwy do zrozumienia sposób. Atmosfera jak najbardziej przyjazna

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

To na co ja zwracam szczególną uwagę to szybka, oraz bezproblemowa komunikacja i tego tu nie zabrakło. Pan Rafał wykazał się bardzo ludzkim podejściem, czego czasami brakuje, szczególnie w branży IT. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Wygląda na to, że treść ogłoszenia spójna z odzwierciedleniem usług, co nie zdarza się często :)
Kompetentna osoba na właściwym miejscu, potrafi podzielić się wiedzą i wskazówkami, w moim przypadku był to projekt schematu bazy danych.
Myślę, kluczowa jest satysfakcja, która zaowocuje rekompensatą i formą powrotu przy kolejnej potrzebie!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

1000% Zadowolenia to i tak za mało, żeby opisać moje odczucia. Pełen profesjonalizm cóż tu dużo mówić. Kontakt, czas odpowiedzi oraz czas wykonania na najwyższym poziomie! Nic tylko polecać :)

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo kompetentna, zdolna osoba. Szybki kontakt, cała współpraca bardzo przyjemna i klarowna. Pan Rafał dosłownie uratował moje studia. Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Kontakt z Panem Rafałem przebiegał miłej atmosferze.Od razu odpowiada na wiadomości. Widać, że ma się do czynienie z osobą, która wie co robi. Podejście do zadania profesjonalne i oczywiście rezulataty widać gołym okiem. Polecam bardzo serdecznie w moim przypadku Pan Rafał pomógł w projekcie z Excela;) Dziękuję bardzo.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Polecam gorąco
Pan Rafał pomógł mi z pewnymi zagadnieniami dotyczących Access i jednocześnie zrobił to szybko , i to jeszcze posiada ogromną wiedzę . POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Bardzo szybkie i sprawne rozwiązanie problemu. Dzięki Rafałowi zdałem na 5 przedmiot, którego sam nie byłem w stanie się nauczyć. Gorąco polecam i sam będę za pewne wracał z problemami w przyszłości

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 czerwca 2020

Nie rozumiem sensu zamieszczania ogłoszenia, gdyż po wykonaniu telefonu i zapytaniu o korepetycje z programowania usłyszałam, że w dzisiejszym świecie wszyscy powinni umieć programować a to że tego nie umiem to tylko moja wina. Pan powiedział że nie jestem zbyt inteligentna skoro sama nie potrafię się nauczyć programować. Nie polecam.

Rafał

Przekazałem Pani informację, że podstawy polecam nauczyć się na własną rękę, gdyż są na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo podałem stronę, na której są bardzo dobrze wytłumaczone. Używanie i próba cytowania rzeczy, które nie miały miejsca uważam za bardzo nie na miejscu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.