Radosław Gajek
Dla użytkownika Radosław Gajek
O mnie
mistrz międzynarodowy , jedna norma arcymistrzowska top ranking 2481, 12 lat doświadczenia w udzielaniu lekcji szachowych, ukończony kurs instruktora FIDE w 2016 roku.
Udzielam korepetycji
- 50 - 200 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 7
Radek jest najlepszym trenerem jaki tylko może być. Doceniamy go za ogrom wiedzy, duży profesjonalizm i fajną atmosferę podczas zajęć. Córka ma zaledwie 7 lat, a także chwali sobie lekcje szachowe z Radkiem. Widzimy sukcesywne postępy z lekcji na lekcje, pakiety są bardzo korzystne. Także każdemu kto się zastanawia, bez wahania bardzo polecam trenera Radka.

Radek to trener Z pasją i dużą chęcią zaangażowanie w naukę lekcje prowadzone są profesjonalne i bardzo dobrze polecam a cena proszę państwa cena jest bardzo niska pozdrawiam serdecznie trenera Radosława

Radosław jest trenerem szachowym, którego polecam każdemu. Ogromna wiedza, którą się dzieli, kompetencja, profesjonalizm oraz zaangażowanie w zajęcia sprawiają, że każdy niezależnie od poziomu gry podniesie swoje umiejętności. Bardzo atrakcyjne ceny. Na pewno warto. 5/5.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z treningów. Syn zachwycony, nie może doczekać się kolejnych zajęć. Ogromny plus to profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Juz po pierwszych miesiącach widać duże postępy w grze. Fajne pakiety - atrakcyjne cenowo. Polecamy!

Pracuje z Radkiem już około 1.5 roku i muszę przyznać że praca z nim to czysta przyjemność. Jest to sympatyczny trener, który dysponuje ogromną wiedzą i umiejętnościami i potrafi się nimi dzielić z uczniami. Zajęcia zawsze przebiegają profesjonalnie i w miłej atmosferze. Na duży plus również wychodzi duża elastyczność grafiku i oczywiście atrakcyjna cena. Dzięki jego pomocy uzyskałem już około 350 oczek i upragniony tytul CM. Serdecznie polecam !!

Trenuje z Radkiem od 5 miesięcy. Postęp to przeskok o 200pkt rankingowych (z 1800 na 2000) Bardzo przyjazny a zarazem profesjonalny stosunek do treningu. Super trener za przystępną cene. Bardzo polecam

Pan Radek to dobry i sympatyczny trener o profesjonalnym podejściu. Z każdej lekcji można wiele wynieść, podoba mi się również elastyczność w godzinach zajęć. Polecam :)


Wyślij wiadomość