Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Bałuty +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka70 - 80 / 60 min

Radosław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem Dyplomowanym z 14 letnim stażem oraz egzaminatorem z fizyki. Udzielam korepetycji z Fizyki na każdym poziomie edukacyjnym. Dojeżdżam do domu ucznia. Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego. Jeśli masz problem ze zrozumieniem i przyswojeniem materiału, nie czekaj, napisz do mnie chętnie pomogę. Korepetycje udzielam na terenie Łodzi, Zgierza i Aleksandrowa Łódzkiego.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób. Dziękuje za poświęcony mi czas. Polecam wszystkim!!!!

avatar
Bożenka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2012

Pan Radosław jest bardzo dobrym nauczycielem i korepetytorem, nadrobiłam zaległości w krótkim czasie polecam szczerze i dziękuje za poświęcony mi czas.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.