Radosław Dziurawiec

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do matury (poziom podstawowy a także rozszerzony oraz międzynarodowej IB), egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu gimnazjalnego. Bieżąca pomoc. Zajęcia dla studentów. 21 lat doświadczenia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 03.2005
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1997 - aktualnie
21 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Z panem Radkiem pracuje się bardzo dobrze- tłumaczy do skutku, zapewnia wesołą atmosferę na zajęciach, w razie potrzeby dokarmia:D
Najlepszy korepetytor z jakim miałam okazję pracować!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Nieoceniona pomoc w przygotowaniach do matury rozszerzonej.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Praca z Panem Radkiem to czysta przyjemność. Sprawił, że ponownie zrozumiałem i pokochałem matematykę. Dużą zaletą jest elastyczność przy wyborze terminu lekcji. Polecam serdecznie

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Super korepetytor, tłumaczy do skutku. Mi pomógł bardzo i wyjaśnil wiele rzeczy na przeróżnych przykładach. Polecam tego korepetytora bo naprawdę warto!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Bardzo polecam p Radka jako nauczyciela, przez cały rok pomagał mi w przygotowaniu się do matury z fizyki i matematyki oraz rozbudził szczere zainteresowanie i uczucie do tych przedmiotów. Zajęcia, zamiast suchej teorii i nudnych zadań, usiane były najróżniejszymi doświadczeniami fizycznymi i chemicznymi, by przybliżyć zjawiska o których była mowa na lekcji, a zadania były starannie wyselekcjonowane do moich potrzeb. P. Radek okazywał bardzo duże zainteresowanie zagadnieniami z którymi sobie nie dawałem rady. Zajęcia zawsze odbywały się w uczciwy sposób (czas zajęć i ich cena) oraz były tak prowadzone, że zawsze przechodziłem na nie z przyjemnością i ciekawością.
Efektem naszej całorocznej współpracy było 82% z fizyki na Świadectwie Maturalnym
Bardzo gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Dzięki temu korepetytorowi zdałem maturę! Bardzo wysoki poziom lekcji. Pan Radosław potrafi bardzo dobrze i na wielu przykładach wyjaśnić trudne zagadnienia, posiada ogromną wiedzę. Najlepsze w tym nauczycielu jest to że uczeń czuje się przy nim jak uczeń a nie jak kolega, a to bardzo pomaga w systematycznej pracy. Na prawdę polecam tego korepetytora jeśli brakuje Ci samozaparcia a przedmioty ścisłe są dla Ciebie jak czarna magia :D

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Bardzo fajne przygotowanie do matury i powtórka wiedzy, w niecały rok szkolny udało się powtórzyć dużo materiału, dobrze przetłumaczone i wyjaśnione zasady matematyczne. Polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Ogromny zasób wiedzy, cierpliwość, dyspozycyjność oraz przyjazny stosunek do młodzieży. Serdecznie polecam p.Radosława jako korepetytora!!! Dziękuję za skuteczną pomoc!

avatar
studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Przystępny sposób przekazania wiedzy, operowanie przykładami pomocnym w zrozumieniu materIału, dostosowuje język do poziomu korepetytowanego. Polecam, nauczył mnie głąba matematycznego, statystyki matematycznej tak, że dostałam z egzaminu uczciwą czwórkę :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Niesamowita wiedza na dodatek wielkie zainteresowanie nauczaniem. Korepetycje to czysta przyjemność i serio można zrozumieć :) polecam !

avatar
Anonim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
9 grudnia 2010

średnio tłumaczący materiał nie dający dojść do słowa miałem sytuację że poprostu przyszedłem na lekcje a on mnie poinformował żę lekcja trwać będzię max 30 minut a trwała 20 pare minut gdzie umówiony był ze mną na 1h jak co tydzień kazał zapłacic za ten czas 20 zl co znaczy ze wiecej niz trzeba poniewaz jak on taki swietny z mamtmy umie chyba policzyc ile kosztuje 25 minut lekcji zachowal sie nieodpowiedzialnie nie zadzwonil wczesniej zeby uprzedzic ze lekcja bedzie krotsza po tym kiedy rodzice sie o tym dowiedzieli i kiedy zadzwonila moja mama byl arogancki nie dal dojsc do slowa bezczelny i nie polecam go jako korepetytora

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2009

miałam przyjemność się dokształcać przy pomocy Pana Radosława. Polecam- duża wiedza oraz komunikatywny i profesjonalny sposób jej przekazania :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.