Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zamość
Szczebrzeszyn
Bodaczów
Zwierzyniec
Warszawa
Lublin
Tomaszów Lubelski
Biłgoraj
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Radosław

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem absolwentem Energetyki oraz Inżynierii Oprogramowania krakowskiej AGH.Oferuję szybką i skuteczną pomoc w przygotowaniu do klasówki, matury rozszerzonej, podstawowej, egzaminu gimnazjalnego, ale również jako laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH chętnie pomogę w przygotowaniu do konkursu przyszłym studentkom i studentom.
Posiadam pokaźną ilość arkuszy maturalnych, niezbędnych materiałów teoretycznych i zadań niemal z każdego działu. Materiały stanowią dodatkową możliwość przećwiczenia danego działu i dziele się nimi z uczniami. 
Potrafię dostosować tempo lekcji do umiejętności ucznia- lekcje przebiegają bezstresowo w miłej atmosferze. Zadania przedstawiam w pełny i czytelny sposób. Mam 8-letnie doświadczenie w korepetycjach. 
Zainteresowanych proszę, by na pierwszą lekcję przynieśli ze sobą swoje bieżące książki/ zbiory zadań z matematyki i zeszyty, aby łatwiej było określić z jakiego zakresu uczeń potrzebuje pomocy. Ze względu na pandemię, lekcji udzielam onlineprzez Skype’a w cenie 60 zł/60 min*. Zainteresowanych proszę o telefon- 731 559 442. Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.