Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Wrocław
Katowice
Bielsko-Biała
Gliwice
Kraków
Poznań
Łódź
Warszawa
Faktura VAT

Radek Kruk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Radek Kruk

O mnie

Hej! Z zawodu jestem architektem oraz nauczycielem języka francuskiego. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gliwicach na specjalności nauczycielskiej. Wiedzę zdobytą na studiach oraz prowadząc zajęcia w szkołach podstawowej, gimnazjum i liceum chciałbym w jak najefektywniejszy i najciekawszy przekazać chętnym zdobyć wiedzę w zakresie języka francuskiego na każdym poziomie. Dzięki doświadczeniu w nauczaniu w szkołach państwowych oraz kilkuletnim pobycie zawodowym we Francji proponuję nie tylko naukę języka standardowego, ale również języka technicznego w zakresie budownictwa oraz języka potocznego ułatwiającego kontakt wyjeżdżającym za granicę. Poza tym język francuski to moja pasja, którą z chęcią chciałbym dzielić się z innymi fascynatami języka i kultury francuskiej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Dzisiaj zakonczylam 3 miesieczny, intensywny kurs jezyka francuskiego z panem Radkiem i juz tesknie za naszymi spotkaniami.
Przede wszystkim, swoja wiedza oraz sposobem prowadzenie lekcji, pan Radek potwierdzil, ze jest pasjonatem jezyka i kultury francuskiej oraz profesjonalnym pedagogiem. To polaczenie powodowalo, ze lekcje byly prowadzone bardzo ciekawie, poruszane tematy byly roznorodne, materialy do nauki zawsze przygotowane, lekcje wczesniej przemyslane, a sama nauka przebiegala w bardzo milej atmosferze.
Po zakonczeniu kursu czuje, ze zrobilam duzy progres, dlatego serdecznie polecam lekcje u pana Radka wszystkim tym osobom, ktore chca rozwijac swoja znajomosc jezyka oraz kultury francuskiej.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Zajecia z Radkiem to czysta przyjemność. Kompetentny, profesjonalny i zawsze bardzo dobrze przygotowany :) wszystko wytłumaczone w przejrzysty i zrozumiały sposób. Gorąco polecam :)

avatar
Mark
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Z przyjemnością polecam Pana Radka jako wyjątkowego nauczyciela.
Profesjonalny, przyjazny i zaangażowany styl nauczania Pana Radka znacząco poprawił moje umiejętności francuskiego.
Poza kompetencjami pedagogicznymi Pan Radek jest doskonałym partnerem do rozmów, tworząc komfortowe i otwarte środowisko nauki.
Jego zaangażowanie w przygotowanie, dostępność i skuteczna komunikacja znacząco przyczyniły się do sukcesu naszych zajęć.
Z niecierpliwością czekam na kontynuację mojej nauki języka francuskiego z Panem Radkiem i gorąco go polecam jako wyjątkowego nauczyciela.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Doskonały nauczyciel.
Lekcje są zawsze świetnie zaplanowane, ciekawe i zróżnicowane, a zarazem dostosowane do potrzeb ucznia.
Polecam gorąco

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Dałabym nawet celujący, ale nie ma takiej skali, no więc tak kilka słów, które rzetelnie oddadzą jak przebiegają zajęcia z Radosławem:
- pełen profesjonalizm; zawsze świetnie przygotowany, dobrze zorganizowany - czy to zajęcia przez Skype czy na żywo (szczerze nie odczuwam różnicy)
-wspierający i potrafiący słuchać oraz potrafiący wyczuć ucznia, elastyczny i cierpliwy - także polecam otwarcie mówić jesli nie czujecie sie pewnie z konkretnym tematem albo z formą zajęć w danym dniu
- 'Damy radę' - często występuje w jego słowniku i nie jest to słowo rzucane na wiatr.
Od 4 miesiecy uczęszczam na zajęcia, zaczynając totalnie od zera i czasem czułam sie turbo nie przygotowana z tematu, ale Radosław zawsze potrafił dostosować poziom zajęć do poziomu pracy własnej, jednak też przy tym być wymagającym!
Jednym słowem: polecam serdecznie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Radek jest znakomitym, zaangażowanym nauczycielem. Prowadzi ciekawe, różnorodne zajęcia, dużo czasu poświęca na konwersacje. Elastycznie dostosowuje się do potrzeb ucznia, dzięki czemu lekcje są bardzo efektywne, a przy tym w miłej atmosferze.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2020

Bardzo dobry nauczyciel. Warto dodać, że ja nie mówię całkowicie zwyczajnym głosem, gdyż mniej więcej przez dwa lata po wypadku (2016-2018) w ogóle nie mówiłem, a Radek wszystko rozumie.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Radek jest jednym z najlepszych nauczycieli jakich dotąd miałam. Rewelacyjnie prowadzi zajęcia, dynamicznie, mnóstwo konwersacji, na czym najbardziej mi zależy. Zawsze przygotowany do zajęć. Zawsze punktualny. Potrafi doskonale wytłumaczyć zawiłości gramatyczne, zwraca uwagę na wymowę. Po każdej lekcji z Radkiem widzę postęp u siebie. Polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Można powiedzieć, że Radek jest nauczycielem z powołania :) To, że lubi to, co robi, odzwierciedla się w sposobie prowadzenia zajęć i podejściu do ucznia - z zaangażowaniem i cierpliwością. Ma duże doświadczenie, wiedzę przekazuje w przystępny sposób, a zajęcia odbywają się w miłej, swobodnej atmosferze. Uwaga! Zaraża pasją do francuskiego! ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Radkiem. Na każde zajęcia przychodził punktualnie i zawsze miał przygotowane materiały na tematy, o które go prosiłam. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze i pomogły mi w osiągnięciu lepszych wyników na lektoracie z języka francuskiego, ale również zachęciły mnie do dalszej nauki języka. Jeżeli zdecydujecie się na korepetycje to na pewno nie pożałujecie :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Radkiem. Prowadzący z dużym zaangażowaniem podchodzi do uczącej się osoby, potrafi docenić i zmotywować. Zajęcia są sprawnie prowadzone, w miłej atmosferze. Materiały są wcześniej przygotowane. Terminy i godziny spotkań są elastyczne.
Szczerze Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2017

Szczerze polecam zajęcia z Radkiem. Bardzo jestem zadowolona z systemu nauczania, to nie jest typowy "szkolny" sposób, a bardziej praktyczny. Skupiamy się na rozmowie i nauce słówek. Radek jest bardzo wymagający, pyta ze słówek, jest to bardzo motywujące, gdyż należy uczyć się systematycznie w domu, co pozwala nam na dodatkowy kontakt z językiem. Poza tym Radek mieszkał we Francji, zatem mamy więcej tematów do rozmów i można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat ludzi i kultury francuskiej.
Polecam Radka szczególnie osobom, które szukają czegoś nowego w nauce języka i mają dość standardowych metod nauczania i przerabiania tylko gramatyki.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Radek jest bardzo dobrym korepetytorem. Na każde zajęcia przychodzi przygotowany i z własnymi materiałami. Moje oczekiwania spełnił w 100%. Z czystym sumieniem polecam Radka jako wsparcie w nauce języka francuskiego!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Radka jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego nauczyciela.
Jest to osoba, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę i sprawia, że nauka francuskiego staje się przyjemnością i cudownym wyzwaniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.