Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język duński60 / 60 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentem pierwszego roku studiów magisterskich na Skandynawistyce na Uniwersytecie Gdańskim. Moja przygoda z językiem duńskim trwa już pięć lat, z czego ponad rok spędziłem w Danii, mieszkając i pracując z Duńczykami.

Pomogę osobom, które chcą nauczyć się języka przed wyjazdem do Danii w celu podjęcia pracy, jak i wszystkim, którzy pragną poznać/przypomnieć sobie ten język z wszelkich innych powodów, również na wyższym poziomie.

Jestem elastyczny w zakresie oczekiwań ucznia: możemy skupić się na konkretnym aspekcie języka (konwersacje, gramatyka, rozumienie ze słuchu, słownictwo podstawowe i specjalistyczne) w zależności od potrzeb. Posiadam liczne materiały zdobyte podczas mojej przygody z językiem duńskim. Podczas zajęć będziemy korzystać zarówno z nagrań, filmów, jak i tekstów oraz artykułów. Proponuję zajęcia u siebie lub w miarę możliwości u ucznia lub w formie rozmowy na Skypie w ustalonych wcześniej godzinach.

UWAGA: Zapraszam też na letnie kursy językowe na Skypie, trwające od końca czerwca do końca września.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Skandynawistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Polecam tego korepetytora. Kompetentny i słowny człowiek.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.