Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 60 min

Patrycja

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Patrycja. Ukończyłam w 2012 r. wrocławską Akademię Muzyczną. Od tamtego czasu prowadzę prywatne lekcje gry na fortepianie oraz teorii muzyki, a dokładniej harmonia funkcyjna,zasady muzyki,instrumentacja,aranżacja,formy muzyczne /analiza dzieła muzycznego,kształcenie słuchu,rytmika. Przygotowuję do egzaminów wstępnych,pomagam uczniom szkół muzycznych ,studentom oraz prowadzę indywidualne lekcje muzyki od podstaw lub od poziomu,który w danej chwili Cię interesuje.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 17:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela10:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.