Rafał Chojnowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok (Wszystkie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem uczniem 3 klasy liceum(rozszerzenie historia I wos). Udzielę korepetycji dla uczniów szkół podstawowych oraz licealistów mającym historię w zakresie podstawowym(klasy 1-4) oraz rozszerzonym(klasy 1-2). Mam sporo książek I zeszytów dobrze prowadzonych, które mają bardzo dobre notatki,które mogę wykorzystać podczas zajęć. Zapraszam do kontaktu pod nr 533 463 777

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek15:15 - 20:00
Piątek16:15 - 20:00
Sobota
Niedziela07:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.