Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa (Wilanów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński100 - 150 / 60 min

Ewelina

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (tytuł licencjata). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Języki obce to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, którą chcę się dzielić z moimi uczniami.

Udzielę lekcji języka japońskiego osobom chętnym dopiero rozpocząć przygodę z tym językiem (nauka od podstaw), jak również uczniom na wyższych poziomach zaawansowania (do poziomu N2 włącznie). Podczas zajęć będziemy uczyć się pisma japońskiego (hiragana, katakana i znaki kanji) i ćwiczyć czytanie, wytłumaczę zasady gramatyki japońskiej, nauczę poprawnego sposobu wypowiadania się (np. kiedy i jak używać form grzecznościowych) i opowiem o kulturze i zwyczajach Japończyków.

Gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę.

Zapraszam!

*udzielam też lekcji języka angielskiego

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.