Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Plewiska
Muzyka35 / 60 min

Marzena

Opis ogłoszenia

Studentka Akademii Muzycznej, laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, udzieli lekcji gry na fortepianie na terenie Poznania.

Nauczanie od podstaw oraz korepetycje dla uczniów szkół muzycznych. Zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wykształcić efektywną metodę nauczania i zdolność do indywidualnego traktowania każdego ucznia, co sprawia, że uczeń szybko robi postępy w nauce.

Dysponuję instrumentem, ale możliwy również dojazd do ucznia (wliczony w cenę).

Gwarantuję solidność, przyjazny repertuar (nie tylko klasyczny) oraz miłą atmosferę.

Cena to 35 zł za 60 minut lekcji.
Kontakt: tel. 785-219-343

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.