Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków

Sabina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Sabina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2018

Sympatyczna osoba, przogotowująca ciekawy materiał. Zajęcia ciekawe, zachęca do nauki.
Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Sabina od progu wita uśmiechem, pamięta cały przerobiony już materiał, często zaserwuje ciekawostkę, która ogromnie ułatwia zapamiętywanie, mocno motywuje i zachęca do nauki. Zawsze solidnie przygotowana, zorganizowana, nie ma najmniejszego problemu z przesuwaniem zajęć. Jak najbardziej polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Od kilku miesięcy uczestniczę w zajęciach z Panią Sabiną. Przez ten czas dała się poznać jako osoba z ogromną wiedzą oraz świetnie zorganizowana i zawsze przygotowana do zajęć. Motywuje do nauki, cierpliwie wyjaśnia, zapewnia ciekawe i różnorodne materiały oraz, co bardzo ważne, dostosowuje zajęcia do ucznia. Po każdych zajęciach czuję postępy - aż chce się odrabiać zadania domowe:) Polecam bez wahania!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Bardzo polecam Panią Sabinę. Zapewnia dużo przejrzystych materiałów do nauki. Wykazuje wiedzę nie tylko z zakresu języka, ale potrafi rowniez przybliżyć wiele ciekawostek i anegdot z dziedziny kultury Turcji. Oprócz tego jest bardzo pozytywną osobą z wielkim poczuciem humoru, dzięki czemu lekcje z nią są czystą przyjemnością. :)

avatar
Danusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Miła i sympatyczna z olbrzymią wiedzą i umiejętnością przekazwywania wiedzy. Pani Sabina zawsze jest świetnie przygotowana do kolejnej lekcji. Pamięta każdy szczegół i pytanie z poprzednich zajęć. Nigdy nie miałam problemów z dogadaniem terminu zajęć albo ich przesunięcia. Bardzo serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.