Joanna Koniecka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Łódź
Faktura VAT

Joanna Koniecka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Joanna Koniecka

O mnie

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej z amerykanistyką stosowaną. Przez semestr studiowałam również na uniwersytecie w Hiszpanii. Nauczanie języka hiszpańskiego to moja pasja. Brałam udział w wielu szkoleniach skupiających się na metodach i technikach nauczania języka hiszpańskiego, a ponieważ zależy mi na jakości świadczonych przeze mnie usług nieustannie dokształcam się w tym zakresie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia hiszpańska z amerykanistyką stosowaną
09.2013 - 02.2014
Universidad de Almería
Filología Hispánica
Kursy i szkolenia
11.2016
Strategie nauczania i uczenia się czyli jak uczyć efektywnie i ciekawie
12.2016
JClic - tworzenie multimedialnych i interaktywnych ćwiczeń i quizów
12.2016
Mapy myśli jako pomoc dydaktyczna
03.2017
Teach with technology - czyli twórcze wykorzystanie filmów i obrazów w doskonaleniu umiejętności na lekcjach języka obcego
05.2017
Casos y cosas del aprendizaje de español para polacos a practicar en el Laboratorio ELE
05.2017
Estrategias nada convencionales para un aprendizaje divertido. Gamificación, aprendizaje activo, inteligencias múltiples
05.2019
¡La gramática no es dramática!
09.2019
Nauczyciele zwolnieni z teorii
02.2020
Las canciones de mi vida: la música como herramienta en clase de español
Doświadczenie
09.2016 - 06.2019
Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi
08.2019 - aktualnie
III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Lekcje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, a Pani Asia jest zawsze doskonale przygotowana i pracujemy ze zroznicowanymi materialami, poznajac nie tylko gramatykę, ale tez kulturę krajów hiszpanskojezycznych.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Serdecznie polecam naukę języka hiszpańskiego z Asią! Po dwóch latach nauki jestem w stanie swobodnie się komunikować. Asia jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Korzysta z ciekawych materiałów dydaktycznych: podręczniki do nauki języka hiszpańskiego, artykuły publikowane w internecie, gry ułatwiające zapamiętywanie. Każda lekcja jest inna co zdecydowanie zachęca do nauki. Jeszcze raz polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

Serdecznie polecam! Po zaledwie pół roku intensywnej nauki od zera byłam w stanie swobodnie porozumiewać się po hiszpańsku w kraju Ameryki Południowej. Lekcje przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze, materiały dobrane do lekcji są różnorodne oraz ciekawie dobrane. Nauczyciel z powołania!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Wszystkim entuzjastom języka hiszpańskiego serdecznie polecam. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, urozmaicony, a co najważniejsze zawsze są przemyślane i doskonale przygotowane. Co więcej pani Asia posiada wiele materiałów autorskich, których nigdzie indziej nie znajdziecie ;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Doskonale przygotowane, ciekawe lekcje w sympatycznej atmosferze.
Bardzo polecam:)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Asia jest bardzo dobrą korepetytorką, potrafi dobrze wytłumaczyć, a przy tym zainteresować daną tematyką poprzez wprowadzanie ciekawych sposobów zapamiętywania i utrwalania słówek. Można z nią pogadać, bierze pod uwage czyjeś sugestie i wymagania, ale sama też dużo wymaga - co jest zdecydowanie na plus, jeśli komuś zależy na nauce. Przygotowuje się do każdych zajęć, jest pilna i cierpliwa. Zdecydowanie polecam naukę z Asią. :)

avatar
Gwiazdka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Jeśli chcesz nauczyć się dobrze j. hiszpańskiego to tylko u Asi. Bardzo miła atmosfera, wysoki poziom. Świetna nauczycielka ;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2015

Serdecznie polecam panią Asię każdemu, kto chce podszkolić się z języka hiszpańskiego. Jest cierpliwa, nie odpuszcza. Jest zawsze przygotowana do zajęć i naprawdę sprawdza to, co zadała do zrobienia w domu. :) A przy tym jest również sympatyczną osobą, z którą można porozmawiać. Poza tym cena korepetycji jest naprawdę niska w stosunku do jakości prowadzonych przez nią lekcji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.