Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Wystąpienia publiczne50 - 60 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Filozofii, laureatem stypendium Rektora UJ dla najlepszych studentów, a także autor publikacji i wystąpień konferencyjnych w językach polskim i angielskim.

Przygotuję do wystąpień publicznych na dowolne tematy, dzielę się warsztatem pisarskim, metodami przygotowania do wystąpień i opracowywania planu dyskusji i dłuższych wypowiedzi.
Chętnie pomogę w nauce swobodnego wyrażania myśli w mowie i piśmie, prowadzenia logicznej i spójnej argumentacji i eleganckiego sposobu wypowiedzi - umiejętności przydatnych podczas ustnych egzaminów w szkole i na uczelni, a także w pracy zawodowej.

Możliwe lekcje w języku angielskim.
Godzina i miejsce do ustalenia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2017
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Finanse i Rachunkowość
10.2016 - 07.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Nauczyciel Filozofii i Etyki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.