Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Białystok
Fizyka40 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentem III LO w Białymstoku, obecnie studiuję na 2 roku fizyki na Uniwersytecie w Białymstoku, chętnie pomogę w zrozumieniu tajemnic fizyki uczniom szkoły podstawowej i liceum (poziom podstawowy). Zapewniam miłą i bezstresową naukę. Uważam, że indywidualne podejście nauczyciela do ucznia jest kluczowe aby uzyskać zadowalające efekty.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.