Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Płock
Płońsk
Bydgoszcz
Toruń
Inowrocław
Ciechanów
Warszawa
Włocławek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z chemii - Online oraz stacjonarnie

Nauczyciel  i nauczyciel akademicki od 10 lat
Wykładowca na kursach maturalnych
od 16 lat korepetytor z chemii
Ukończone studia pedagogiczne oraz farmaceutyczne
Właściciel i redaktor naczelny czasopisma Chemiadomatury. pl oraz portalu Stechiometria. pl   i pomysłodawca oraz autor zadań maturalnych na Chemia365 . pl 

Zajęcia przygotowujące do matury z chemii i egzaminów wstępnych gdzie przedmiotem obowiązkowym jest chemia . Pracę opieram na maksimum praktycznych zajęć, choć bez teorii się nie da:)
Korepetycje do Nowej Matury zgodne z programem nauczania dla maturzystów i osób poprawiających maturę

Gwarantuję lekcje w miłej atmosferze ale jestem nauczycielem wymagającym i oczekuję od ucznia zaangażowania oraz wspólnej pracy Odpowiem na wszystkie pytania.  

Oczywiście w cenie zajęć, wszystkie materiały, dostępne arkusze oraz sprawdzanie zadań.  Możliwość konsultacji telefonicznych lub mailowych pomiędzy zajęciami

Możliwość zajęć online -  tworzę standardy lekcji online na najwyższym poziomie, łączenie z wykorzystaniem technilogii wizualnych. Łączymy się przez Skype lub Blizz, zoom, Notatki na monitorze ucznia na bieżąco w trakcie tłumaczenia na lekcji. Nie trzeba nic notować, wszystkie materiały po lekcji w pliku PDF

Na adres mailowy mogę wysłać materiały z których korzystam i zakres materiału wg którego przygotowuję do matur . Zapraszam też na niezobowiązujące spotkanie organizacyjne, na którym można omówić więcej wątpliwości i odpowiedzieć na więcej pytań. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2020 - 06.2020
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
06.2017
Studia pedagogiczne
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Wykładowca akademicki
09.2018 - aktualnie
Technikum Farmaceutyczne
Prowadzenie wykładów oraz ćwiczeń z chemii
03.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Poprawiałam maturę i dopiero te zajęcia pomogły mi zdobyć 88% z rozszerzonej matury, od Października będę studiować stomatologię:) polecam wszystkim znajomym zajęcia z Marcinem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 sierpnia 2021

Bardzo dobrze merytorycznie przeprowadzone zajęcia, wszystko wytłumaczone od podszewki, na zrozumienie nie na „wkucie”. Polecam !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Bardzo polecam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Korzystalam z pomocy 3 korepetytorow, ale zmienialam bo nie bylam zadowolona z zajec, Pan Marcin byl pierwszą osoba w której dpowiadało mi podejscie , sposob prowadzenia zajec i profesjonalizm. Ocena 5, moj wynik na maturze 91%.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, przekazywane wiele materiałów do ćwiczeń, otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie oraz wiele wskazówek dotyczących poprawnego rozwiązywania zadań na maturze. Ponadto Pan Marcina cechuje indywidualne podejście do ucznia i potrafi poświęcić swój czas także poza zajęciami na sprawdzanie zadań czy pomoc w chemicznych trudnościach. Serdecznie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Pan Marcin! Same dobre wspomnienia! Choć z początku byłem sceptycznie nastawiony, teraz miło wspominam wymagających nauczycieli, przemierzając szpitalne korytarze jako lekarz - Dzięki Marcin! Bez Ciebie by się nie udało ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marcinem :) Chodziłem do niego zarówno ja, jak i moja narzeczona Julia, dzięki korepetycjom obydwoje jesteśmy studentami stomatologii na Uniwersytetcie Medycznym w Łodzi- tak jak sobie wymarzyliśmy. Na zajęciach zawsze dostawaliśmy mnóstwo dodatkowych materiałów, Pan Marcin poświęcał również czas poza godzinami zajęć i zawsze odpowiadał na zadane pytania. Nigdy również nie było problemu z przełożeniem zajęć gdy zaszła taka potrzeba. Bardzo polecamy :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Świetne zajęcia, bardzo pomogły mi w nadrobieniu zaległości z chemii, z którymi sama nie mogłam sobie poradzić. Pan Marcin ze starannością podchodzi do przygotowania ucznia do matury, potrafi zmotywować. Nigdy nie było problemu z dostosowaniem terminu zajęć. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Bardzo polecam Pana Marcina. Jest świetnym korepetytorem, zawsze stara się wytłumaczyć każde zadania i zawiłości, co dla mnie, jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że już niebawem dzięki jego pomocy otrzymam zadawalający nas obu wynik z matury!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Świetny korepetytor, mogę polecić z całego serca. Bardzo odpowiadało mi indywidualne podejście, rozwiązywanie trudnych, często zawiłych pytań (które nie raz zdarzało mi się zadawać) i zawsze dostawałam odpowiedź zwrotną. Wynik mojej matury pozwolił mi się dostać na wymarzone studia. Pełen profesjonalizm, cierpliwość w stosunku do ucznia, przyjemna atmosfera.

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Lekcje odbywają się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, a materiał jest tłumaczony w bardzo przystępny sposób. Oprócz tego, Pan Marcin udostępnia dużo zadań do przerobienia w domu. Zajęcia z nim na pewno pomogą w osiągnięciu wysokiego wyniku na maturze. Serdecznie polecam :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Marcin to świetny korepetytor, dzięki Panu Marcinowi poprawiłem chemię o ponad 40 procent i jestem przyszłym studentem medycyny. Świetne podejście do ucznia, Pan Marcin to miły i uprzejmy korepetytor z dużą wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia przebiegają bezstresowo i w miłej atmosferze. Polecam z całego serca!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Super zajęcia, bez stresu ale motywująco, duzo zadań i materiałów, wszystko na bieżąco powtarzane, w trakcie zajęc widac duże doświadczenie i wiedzę Pana Marcin, polecam wszystkim

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Serdecznie polecam zajęcia z tym korepetytorem. Pan Marcin szczegółowo objaśnia zagadnienia maturalne i daje sporo materiałów do przerobienia w domu. Zajecia bardzo pomocne w osiągnięciu wysokiego wyniku na egzaminie maturalnym z chemii ;).

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Zajęcia prowadzone są bezstresowo i w przyjemnej atmosferze. Pan Marcin przygotowuje bardzo dużą ilość dodatkowych materiałów, które pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę . Zagadnienia wyjaśniane są obrazowo i przystępnie. Szczerze polecam :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Korepetytor z dużą wiedzą oraz cierpliwością. Poza korepetycjami dodatkowe materiały do przerobienia w domu, wszystkie problematyczne zagadnienia dokładnie wyjaśniane. Nauczy nawet najbardziej opornych. Polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Korepetycje odbywają się w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu nigdy nie przychodziłam na nie zestresowana. Wszystkie problematyczne zagadnienia przyswoiłam po zajęciach, bo Pan Marcin tłumaczy materiał w sposób przystępny. Dodatkowo dostawałam bardzo duzo zadań, ktore mobilizowały mnie do systematycznej nauki. Nigdy nie było problemu z umówieniem sie na zajęcia lub przełożeniem ich, gdy było to konieczne.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Przyjemna atmosfera, super podejście do ucznia, w łatwy i szybki sposób potrafi wyjaśnić ciężkie do zrozumienia zagadnienia. Otrzymywalam wiele materiałów dzięki którym moglam przećwiczyć i szybciej przyswoić nabytą wiedzę . Serdecznie polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.