Marcin Jelonek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Płock
Płońsk
Sierpc
Bydgoszcz
Toruń
Inowrocław
Ciechanów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 60 min

Marcin Jelonek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z chemii - Online oraz stacjonarnie

Nauczyciel akademicki od 9 lat
Wykładowca na kursach maturalnych
od 15 lat korepetytor z chemii
Ukończone studia pedagogiczne oraz farmaceutyczne
właściciel portalu Chemiadomatury

Zajęcia przygotowujące do matury z chemii i egzaminów wstępnych gdzie przedmiotem obowiązkowym jest chemia . Pracę opieram na maksimum praktycznych zajęć, choć bez teorii się nie da:)
Korepetycje do Nowej Matury zgodne z programem nauczania dla maturzystów i osób poprawiających maturę

Gwarantuję lekcje w miłej atmosferze ale jestem nauczycielem wymagającym i oczekuję od ucznia zaangażowania oraz wspólnej pracy Odpowiem na wszystkie pytania.  

Oczywiście w cenie zajęć, wszystkie materiały, dostępne arkusze oraz sprawdzanie zadań.  Możliwość konsultacji telefonicznych lub mailowych pomiędzy zajęciami

Możliwość zajęć online -  tworzę standardy lekcji online na najwyższym poziomie, łączenie z wykorzystaniem technilogii wizualnych. Łączymy się przez Skype lub Blizz, Notatki na monitorze ucznia na bieżąco w trakcie tłumaczenia na lekcji. Nie trzeba nic notować, wszystkie materiały po lekcji w pliku PDF

Na adres mailowy mogę wysłać materiały z których korzystam i zakres materiału wg którego przygotowuję do matur . Zapraszam też na niezobowiązujące spotkanie organizacyjne, na którym można omówić więcej wątpliwości i odpowiedzieć na więcej pytań. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2020 - 06.2020
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
06.2017
Studia pedagogiczne
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Wykładowca akademicki
09.2018 - aktualnie
Technikum Farmaceutyczne
Prowadzenie wykładów oraz ćwiczeń z chemii
03.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Pan Marcin! Same dobre wspomnienia! Choć z początku byłem sceptycznie nastawiony, teraz miło wspominam wymagających nauczycieli, przemierzając szpitalne korytarze jako lekarz - Dzięki Marcin! Bez Ciebie by się nie udało ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marcinem :) Chodziłem do niego zarówno ja, jak i moja narzeczona Julia, dzięki korepetycjom obydwoje jesteśmy studentami stomatologii na Uniwersytetcie Medycznym w Łodzi- tak jak sobie wymarzyliśmy. Na zajęciach zawsze dostawaliśmy mnóstwo dodatkowych materiałów, Pan Marcin poświęcał również czas poza godzinami zajęć i zawsze odpowiadał na zadane pytania. Nigdy również nie było problemu z przełożeniem zajęć gdy zaszła taka potrzeba. Bardzo polecamy :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Świetne zajęcia, bardzo pomogły mi w nadrobieniu zaległości z chemii, z którymi sama nie mogłam sobie poradzić. Pan Marcin ze starannością podchodzi do przygotowania ucznia do matury, potrafi zmotywować. Nigdy nie było problemu z dostosowaniem terminu zajęć. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Bardzo polecam Pana Marcina. Jest świetnym korepetytorem, zawsze stara się wytłumaczyć każde zadania i zawiłości, co dla mnie, jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że już niebawem dzięki jego pomocy otrzymam zadawalający nas obu wynik z matury!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Świetny korepetytor, mogę polecić z całego serca. Bardzo odpowiadało mi indywidualne podejście, rozwiązywanie trudnych, często zawiłych pytań (które nie raz zdarzało mi się zadawać) i zawsze dostawałam odpowiedź zwrotną. Wynik mojej matury pozwolił mi się dostać na wymarzone studia. Pełen profesjonalizm, cierpliwość w stosunku do ucznia, przyjemna atmosfera.

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Lekcje odbywają się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, a materiał jest tłumaczony w bardzo przystępny sposób. Oprócz tego, Pan Marcin udostępnia dużo zadań do przerobienia w domu. Zajęcia z nim na pewno pomogą w osiągnięciu wysokiego wyniku na maturze. Serdecznie polecam :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Marcin to świetny korepetytor, dzięki Panu Marcinowi poprawiłem chemię o ponad 40 procent i jestem przyszłym studentem medycyny. Świetne podejście do ucznia, Pan Marcin to miły i uprzejmy korepetytor z dużą wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia przebiegają bezstresowo i w miłej atmosferze. Polecam z całego serca!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Super zajęcia, bez stresu ale motywująco, duzo zadań i materiałów, wszystko na bieżąco powtarzane, w trakcie zajęc widac duże doświadczenie i wiedzę Pana Marcin, polecam wszystkim

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Serdecznie polecam zajęcia z tym korepetytorem. Pan Marcin szczegółowo objaśnia zagadnienia maturalne i daje sporo materiałów do przerobienia w domu. Zajecia bardzo pomocne w osiągnięciu wysokiego wyniku na egzaminie maturalnym z chemii ;).

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Zajęcia prowadzone są bezstresowo i w przyjemnej atmosferze. Pan Marcin przygotowuje bardzo dużą ilość dodatkowych materiałów, które pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę . Zagadnienia wyjaśniane są obrazowo i przystępnie. Szczerze polecam :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Korepetytor z dużą wiedzą oraz cierpliwością. Poza korepetycjami dodatkowe materiały do przerobienia w domu, wszystkie problematyczne zagadnienia dokładnie wyjaśniane. Nauczy nawet najbardziej opornych. Polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Korepetycje odbywają się w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu nigdy nie przychodziłam na nie zestresowana. Wszystkie problematyczne zagadnienia przyswoiłam po zajęciach, bo Pan Marcin tłumaczy materiał w sposób przystępny. Dodatkowo dostawałam bardzo duzo zadań, ktore mobilizowały mnie do systematycznej nauki. Nigdy nie było problemu z umówieniem sie na zajęcia lub przełożeniem ich, gdy było to konieczne.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Przyjemna atmosfera, super podejście do ucznia, w łatwy i szybki sposób potrafi wyjaśnić ciężkie do zrozumienia zagadnienia. Otrzymywalam wiele materiałów dzięki którym moglam przećwiczyć i szybciej przyswoić nabytą wiedzę . Serdecznie polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.