Adam Dziedzic

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 100 / 60 min

Adam Dziedzic

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie - let’s transform theory into practice!

Dziesięć lat edukacji w systemie brytyjskim za granicą oraz studia w języku angielskim, sprawiły, że opanowałem ten język na poziomie native speaker’a. Od wielu lat dzielę się swoim zamiłowaniem do języka angielskiego z innymi poprzez prowadzenie kompleksowych zajęć indywidualnych jak i grupowych. Uczenie to moja pasja i ogromna przyjemność, szczególnie gdy obserwuję postępy swoich uczniów. Po prostu lubię uczyć. Dlatego też nieważne, czy jesteś przedszkolakiem, uczniem czy osobą dorosłą. *] Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim, masz już pewne podstawy lub po prostu potrzebujesz [*konwersacji - jestem przekonany że będę w stanie Ci pomóc i w niedługim czasie zobaczysz efekty!

Formy prowadzonych zajęć:
 

  • kowersacje w celu odblokowania bariery mówieniia i nabrania pewności siebie
  • przygotowanie do poszczególnych egzaminów czy certyfikatów w tym egzaminów maturalnych, ósmoklasisty, CAE czy IELTS
  • business english zorientowany na konkretne branże/zawód
  • ćwiczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia 
  • zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Dam Ci solidne podstawy; nauczę Cię, jak zamienić znajomość kilkuset słówek w umiejętność komunikowania się pełnymi zdaniami ; dzięki mnie przełamiesz barierę i nie będziesz się bać mówić po angielsku . Ze mną nie tylko nauczysz się mówić lecz również myśleć w języku angielskim. Jednym słowem, teorię zamieniamy w praktykę.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie - po pierwszej próbnej lekcji przygotowuję indywidualny plan zajęć , by po maksymalnie 5 dniach roboczych od pierwszego spotkania rozpocząć naukę.

Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze – bezstresowo, a co najważniejsze, efektywnie!

Pozdrawiam,

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 05.2014
British International School of Cairo
Matura międzynarodowa IB
09.2015 - 09.2019
Tilburg University, Holanda
Magister
Msc Organization Studies - Sustainable Development
Kursy i szkolenia
10.2011
Duke of Edinburgh Award
06.2012
International Computers Driving License
Doświadczenie
08.2014 - aktualnie
Korepetytor, trener języka angielskiego
07.2019 - aktualnie
Baltic Council for International Education
- Wsparcie z zakresu aplikacji na zagraniczne uniwersytety - Wsparcie i coaching z zakresu pisania listów motywacyjnych w j. angielskim oraz przygotowania CV - przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych - doradztwo edukacyjno-zawodowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Polecam - miła atmosfera, Adam zawsze przygotowany do zajęć, ciekawe zadania, lekcje w 100% po angielsku.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Zajęcia bardzo ciekawe a zarazem skuteczne. Tak jak chciałam, skupialiśmy się głównie na konwersacjach z lekkim naciskiem na gramatykę, wtedy kiedy tego potrzebowałam. Dzięki Adam za całą pomoc

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Zajęcia z Adamem były czystą przyjemnością. Adam ma bardzo dobre i co ważniejsze, indywidualne podejście do ucznia co dało się odczuć podczas spotkań.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Zawsze przygotowany, profesjonalny i z chęcią do pracy - myślę że to najlepiej opisuje Adama. Lekcje z nim były zawsze czystą przyjemnością. Po zajęciach z Adamem znacznie poprawiłem swój poziom angielskiego. Dzieci, z którymi Adam również pracował były zawsze bardzo zadowolone i co tydzień z wielką niecierpliwością czekały na Adama. Ekstra :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Serdecznie polecam Pana Adama jako korepetytora i nauczyciela języka angielskiego. Zawsze na lekcje przychodził przygotowany i gotowy. Myślę że rzadko kiedy spotyka się taki profesjonalizm. Co lepsze, lekcje zawsze były prowadzone w miłej atmosferze gzie prakrycznie nie odczuwałam żadneo stresu - a zawsze miałam z tym problem kiedy chciałam coś powiedzieć w innym języku. Dziękuję Panie Adamie!

avatar
Marta z dziećmi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Pan Adam udzielał lekcji synowi (lat 12) i córce (lat 10). Dzieci były zawsze bardzo zadowolone i wręcz wybuchały entuzjazmem kiedy miały się odbywać lekcje. Wiedzę też postępy u dzieci - nie dość że poprawiły oceny w szkole to na dodatek zauważyłam że zaczęły płynnie mówić i koumunikować się po angielsku. Dziękuję Panie Adamie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 czerwca 2017

Korepetytor niepoważny. Umiwił się na lekcje, kazał na siebie prawie miesiąc czekać po czym na tydzień przed pierwszymi zajęciami odwołał je tłumacząc się że jednak nie będzie prowadził zajęć. Stanowczo nie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Pan Adam jest naprawdę godny polecenia. Zawsze był świetnie przygotowany do każdych zajęć i był elastyczny co do terminów spotkań jeśli ja nie mogłam się zjawić danego dnia. Dziękuję Panie Adamie - wreszcie przełamałam barierę "żeby mówić"

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Na początku myślałam że zajęcia przez Skype'a nie przyniosą żadnych efektów - jak bardzo się jednak myliłam! Widać że Pan Adam jest świetnie przygotowany i ma "to coś" potrzebne każdemu nauczycielowi. Lekcje oceniam na 6+ a efekty widać błyskawicznie

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Czy mogłabym prosić o jakiś nr do Pana Adama?

avatar
Robert i Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Adam to świetny nauczyciel! Nie myśleliśmy że tak nam się spodoba nauka języka angielskiego a że efekty będą tak ogromne po tak krótkim czasie! Polecamy Adama każdemu- to profesjonalny i odpowiedzialny nauczyciel. ekstra!

avatar
Aneta i dzieci
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2015

Pan Adam jest godny polecenia. Pracował z moją córką (16l.) moim synem (18l.) ale też i ze mną. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, z pomysłem a zajęcia prowadzone są nadzwyczaj ciekawie i profesjonalnie.

avatar
Patrycja Michowska i Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z p.Adamem. Nie sądziłam że mogę zrobić takie postępy w nauce - raptem gramatyka stała się jasna! Mój 8 letni synek też zaczyna już płynnie mówić po angielsku. Widać p.Adam uczy zupełnie inaczej niż w polskich szkołach gdzie system nauczania jest co najmniej nieskuteczny. Bardzo polecam!

avatar
Aleksandra Przezbierska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Pan Adam to CUDOTWÓRCA! Jak zaczynałam lekcje z Panem Adamem w pazdzierniku moj poziom ocenialam na A2 - bardzo podstawowy. Juz po kilku miesiacach widze niesamowity postęp! Przestałam się bać mówić i komunikować się w tym języku - komunikuje się swobodnie. Podczas mojej ostatniej wizyty w Londynie mogłam bez problemu się dogadać - myślałam że to nigdy nie będzie możliwe. Mój syn i moja córka też są zachwyceni lekcjami z Panem Adamem. DZIĘKUJEMY!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Szczerze polecam naukę u p.Adama. Lekcje prowadzone w sposób ciekawy i przemyślany. Każde zajęcia dokładnie zaplanowane i przygotowane. Ponadto miałem ma zapewnione wszystkie materiały, więc nie ma konieczności kupowania drogich książek. p.Adam to nauczyciel którego mogę polecić każdemu !

avatar
Moniksa i Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Chciałabym serdecznie polecić Pana Adama! Najpierw sama się uczyłam z książek ale to nic nie dawało - Pan Adam sprawił że bo krótkim czasie potrafię się porozumieć i dogadać w języku angielskim. Od nie dawna chodzimy razem z koleżanka do Pana Adama - lekcje sa prowadzone bardzo profesjonalnie - niemalże tak jakby Pan Adam uczył już od 20 lat! Bardzo spodobały mi się lekcje tematyczne - z pomysłem. A wszystko w bezstresowej atmosferze! Nie ma lepszego - bardzo polecam!

avatar
Malgorzata i dzieci
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z Adamem! Moje dzieci sa zachwycone lekcjami prowadzonymi przez Adama. Uczy rowniez mnie - przez pol roku nigdy sie tyle nie nauczylam co z Panem Adamem! Do kazdej lekcji podchodzi niezwykle profesjonlnie i sumiennie- ma bardzo indiwidualne podejscie do kazdego. Adam ma naprawde ciekawe i co najwazniejsze, efektowna metoda naucznia. Godny polecenia. POLECAM

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Serdecznie POLECAM Pana Adama! Rozpoczeliśmy naszą współpracę w sierpiniu 2014 r. Teraz mamu styczeń a ja z poziomu kiedy mogłam jedynie się przywitać potrafię już się porozumieć z ludzmi! Nie czuje już dyskomfortu w mówieniu. Pan Adam prowadzi lekcje profesjonalnie i sumiennie podchodzi do każdego ucznia. Motywuje do dalszej pracy, jest wymagający przyczym lekcje odbywają się w bezstresowej atmosferze! POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.