Pawel Zmarlak

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Legionowo
Jabłonna
Chotomów
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapewniam pomoc uczniom w zakresie informatyki na najwyższym poziomie.Zapraszam uczniów liceum oraz podstawówki na skuteczne i profesjonalne korepetycje z matematyki i informatyki. Gwarantuję skuteczne i indywidualne podejście dające błyskawiczne efekty pracy.
Zakres korepetycji : matematyka (m in. Olimpiada Matematyczna Juniorów, Alfik, Kangur, Stożek) oraz konkursy informatyczne.
O mnie
Jestem studentem 3-ciego roku informatyki na uczelni w Edynburgu. Biorę czynny udział w konkursach informatycznych, hackathonach. Oferuję pomoc na najwyższym poziomie, dostosowaną do indywidualnych potrzeb ucznia 

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela15:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Edinburgh Napier University
Inżynier
BEng Computer Science
Kursy i szkolenia
03.2018
IELTS English Language Certificate
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.