Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Sosnowiec
Tychy
Mysłowice
Chorzów
Jaworzno
Rzeszów
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 - 130 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

Zapisy na korepetycje na rok 2023/2024 otwarte. Zajęcia prowadzone nową, autorską metodą dostosowaną do nowej Podstawy Programowej. Liczba miejsc ograniczona.

W roku szkolnym 2021/22 Moi uczniowie uzyskali 92%, 90%. 87%,87%, 80%,80%,72%, 72%, 63% i uzyskali następujące indeksy:
-Lekarski - 5 uczniów
-Stomatologia - 2 uczniów
-Weterynaria - 2 uczeń
W roku szkolnym 2020/21 Moi uczniowie uzyskali 92%, 92%. 87%,83%, 83%,80%,75%, 73%

Oferuję korepetycje z chemii dla  ambitnych Maturzystów i uczniów klas młodszych , planujących przygotowania do Egzaminu Maturalnego.

Przeprowadzę Cię przez proces przygotowania krok po kroku, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Zapewniam rzetelność i wysoki poziom kultury osobistej a przede wszystkim skuteczność.

Jestem korepetytorem z ponad 6-letnim doświadczeniem , specjalizującym się wyłącznie w chemii się, ponad 10-letnim pasjonatem tej dziedziny oraz absolwentem kierunku Lekarskiego , przygotowując się osiągnąłem 88% z biologii i 92% z chemii za pierwszym podejściem i pomogę Tobie osiągnąć taki wynik.
Jestem ponadto Finalistą Olimpiady Chemicznej i wieloletnim stypendystą Stypendium Rektora dla najlepszych studentów SUM.

W koszt zajęć wliczone są:
1)przeprowadzona lekcja
2)pomoc doraźna od 8 do 20 codziennie od poniedziałku do niedzieli 3)Zadania domowe i arkusze maturalne które sprawdzam poza czasem zajęć
4)Plansze powtórkowe, Prezentacje i Notatki zgodne z podstawą CKE
5)Doradztwo w rozwoju kariery w branży medycznej

Zakres kosztów:
120 zł/h – uczniowie klas I-III liceum 4-letniego oraz Technikum – zajęcia 1h
130 zł/h- uczniowie klas Maturalnych – zajęcia 1,5h – 200 zł/całość

Zachęcam do zajęć w parze ze znajomym na podobnym poziomie, efekty takich zajęć są jeszcze lepsze, poprzez uczenie się również na błędach drugiego ucznia i dodatkową motywację. Nie rekomenduję natomiast zajęć w większych grupach, uniemożliwia to indywidualizację w podejściu do ucznia.

Koszt zajęć w parze to 100 zł/osoby/h w przypadku Maturzystów, 90 zł/h dla klas młodszych .

Podane kwoty dotyczą godziny ZEGAROWEJ zajęć.

Skontaktuj się ze mną pod nr 735 412 263. Jeżeli nie odbieram, proszę o wiadomość SMS.

Przed rozpoczęciem zajęć będę chciał omówić z Tobą program zajęć, czego od Ciebie oczekuję i co zapewniam.

Harmonogram zajęć:
I. Wrzesień-styczeń - kurs teoretyczno-praktyczny z całej podstawy programowej podzielonej na rozdziały.Zakres materiału rozłożony na 10 rozdziałów, kolejne rozdziały są rozwinięciem wcześniejszych, co pozwala uzupełniać wiedzę w sposób uporządkowany i przejrzysty. Każdy rozdział kończymy sprawdzianem powtórkowym.
II. Luty-marzec - kurs praktyczny, arkusze maturalne i zadania autorskie.
III. Kwiecień-maj- pewniaki maturalne, konsultowanie najczęstszych problemów.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Katowicach oraz w formie online z użyciem tablicy online i tabletu graficznego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
KOREPETYTOR
Od ponad 5 lat zajmuję się przygotowaniem uczniów do Matury Rozszerzonej. Moi absolwenci aplikują na kierunki Medyczne w całym kraju. Zapraszam do zapoznania się z opiniami poniżej ;)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Współpracowałam z Pawłem przez prawie 2,5 roku ucząc się chemii od totalnych podstaw. W maju podeszlam po raz pierwszy do matury i uzyskałam 80 procent! Z biologią na 92 procent wiem że dostałam się do Katowic i Wrocławia czyli dwa najważniejsze dla mnie miejsca. Chce z całego serca podziękować Pawłowi za ten czas, pełen zwątpień i wyczerpujący ale zakończony wielkim sukcesem, będę pamiętać o naszej współpracy i polecam Cię serdecznie!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Świetne podejście i przyjazna atmosfera, wraz z Pawłem przygotowałem się do poprawy matury z chemii w nieco ponad rok co umożliwiło mi uzyskanie 83 procent. Z łącznym wynikiem 170 pkt wybieram się w tym roku na medycynę na SUM. Serdecznie polecam, każda minuta była tu dobrze i wyczerpująco wykorzystana :))

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Po ponad 1,5 roku zajęć i maturze jestem studentką stomatologii! Jestem ogromnie wdzięczna Pawłowi za wspólny czas, wiedze i siłę do podnoszenia mnie ma duchu w najcięższych momentach! Polecam serdecznie !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 lipca 2023

Przygotowywał mnie do matury, wynik ledwo załapał mi się na dwucyfrowy. Nie polecam, Paweł nie jest zainteresowany nauczeniem ucznia pod egzamin maturalny a zrobieniem kilkunastu stosunkowo łatwych zadań i wyrobieniem przyjaznej relacji z uczniem, aby ten nie wpadł na ideę przedwczesnego zakończenia współpracy. Cena również na minus… Kilka tysięcy w błoto.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Fajna atmosfera, bez stresu, Paweł dobrze rozplanował mi powtórki przed maturą, czuję szybki progres wiedzy. Polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Bardzo polecam! Pan Paweł jest świetnym korepetytorem, ale także człowiekiem. Atmosfera na zajęciach jest swobodna i przyjazna. Pan Paweł pokazał mi, że chemię da się lubić i nie trzeba się bać zadawać pytań :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Paweł to nie tylko dobry korepetytor, ale także dobry człowiek. Badzo przyjacielski i pomocny, można liczyć na jego wsparcie. Materiał przedstawiony na zajęciach jest dokładnie i przejrzyście wytłumaczony. Atmosfera sprzyja przyjemnej nauce. Polecam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Spędziłam już rok na lekcjach z Panem Pawłem i jestem mile zaskoczona. Oprócz sympatii i cierpliwość, Pan Paweł ma ogromny zakres wiedzy i był w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania :) Dzięki tym korepetycjom polubiłam chemię i chętnie przystąpię do matury z tego przedmiotu

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2022

Paweł to nie tylko najlepszy korepetytor z olbrzymią wiedzą, ale także świetny człowiek! Polecam każdemu!! Miła atmosfera na zajęciach gwarantowana;)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Materiał przedstawiony w sposób przejrzysty i zrozumiały, polecam z całego serca!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Bardzo dobry korepetytor i super człowiek!! Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Pawłem, nie wiedziałam, że chemia może być aż tak przyjemna! Zajęcia są bardzo ciekawe, a co najważniejsze panuje na nich bardzo miła atmosfera.
Serdecznie polecam!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Paweł przygotowuje mnie do matury i był to naprawdę świetny wybór. Sposób przekazywania wiedzy sprawił, że nie martwię się o swój wynik na maturze. W dodatku dzięki atmosferze ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne lekcje :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Uczęszczam na korepetycję u Pawła już drugi rok i muszę przyznać, że nie mam nic do zarzucenia. Sposób tłumaczenia jest bardzo przystępny w przeciwieństwie do tego, którym posługuje się wielu licealnych nauczycieli. Dzięki korepetycjom nie tylko udało mi się dobrze zrozumieć, ale także polubić chemię, a moje przygotowania do matury przebiegają bezstresowo i efektywnie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Efektywny sposób nauczania w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Jestem w trakcie przygotowań do matury i powiem szczerze do momentu zanim Paweł zaczął mi pomagać, to czarno to widziałam. Na zajęciach jest przemiła atmosfera, ale przy tym trzeba mocno pracować (nie ma obijania się i bardzo dobrze).Wyciągnął mnie z otchłani za co jestem mu bardzo wdzięczna. Uważam, że Paweł jest świetnym korepetytorem i nie martwię się już o wynik na maturze. Dodatkowo na zajęciach trudne przykłady do zapamiętania przedstawia w taki sposób, że od razu zapadają w pamięć no i co najważniejsze tłumaczy językiem zrozumiałym dla każdego. Bardzo się cieszę, że napotkałam takiego korepetytora. Serdecznie polecam! :)

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Świetne podejście do ucznia. Przygotowuje się właśnie do matury z chemii i z pomocą Pana Pawła czuję, że pójdzie mi dobrze. Każdą rzecz z którą mam problem może mi wytłumaczyć w parę chwil. Bardzo doceniam miłą atmosferę podczas lekcji. Świetne jest też tempo rozwiązywania zadań i prowadzenia zajęć. Żadna z 60min nie jest zmarnowana. Zajęcia są świetnie zaplanowane a realizowanie materiału świetnie rozplanowane. Serdecznie polecam, nie ma lepszego korepetytora.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Paweł jest bardzo dobrym korepetytorem. Prowadzi zajęcia w sposób ciekawy a co najważniejsze dobrze tłumaczy nawet najcięższe zagadnienia. Zajęcia mijają w przyjemnej atmosferze przez co motywują do samodzielnej nauki. Paweł jest osobą pomocną, można liczyć na jego pomoc nie tylko w trakcie zajęć. Ma indywidualne podejście do ucznia, jest cierpliwy i wyrozumiały. Myśle, że wybór Pawła na nauczyciela to jedna z lepszych decyzji! Serdecznie polecam! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2021

Wybór Pawła na korepetytora to był strzał w 10. Świetnie przekazuje wiedzę, bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia, a zajęcia przebiegają w luźnej i miłej atmosferze. Dodatkowo Paweł jest bardzo wyrozumiały, cierpliwy i motywuje do nauki. Po każdych zajęciach jestem coraz spokojniejsza o swój wynik z matury. Bardzo polecam! :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Świetny korepetytor, a co najważniejsze- super człowiek. Zajęcia ani przez chwilę nie są nudne, a Paweł na prawdę daje z siebie wszystko, żeby w jak najkrótszym czasie udało się zrobić jak najwięcej i jak najlepiej, ale bez zadawania tysięcy zadań do zrobienia w domu. Serdecznie polecam i nie mam niczego do zarzucenia

avatar
Faustyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Wcześniej miałam styczność z kilkoma korepetytorami z chemii, jednakże żaden z nich nie może dorównać Pawłowi. Kiedyś wiele rzeczy z chemii było dla mnie "czarną magią" i przyznam, że z tego powodu z niechęcią podchodziłam do tego przedmiotu. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy poznałam Pawła. Rzeczy skomplikowane i trudne, okazały się bardzo proste! Rozwiązywanie masy zadań i pokazywanie różnych metod ich rozwiązywania i zapamiętywania sprawiło, że naprawdę polubiłam chemię! Jeśli ktoś sądzi, że chemia jest trudna to radzę jak najszybciej zapisać się na zajęcia do Pawła. Bardzo polecam jego zajęcia. Atmosfera na zajęciach jest świetna, a każde zadane pytanie, nawet te najtrudniejsze nigdy nie zostanie bez odpowiedzi.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Bardzo dobre podejście do ucznia i zadziwiająca cierpliwość. Na lekcjach przedstawiane są różne techniki pomagające zapamiętać trudniejsze rzeczy. Czuję się dużo lepiej z chemii, z której zdaję maturę w tym roku. Polecam serdecznie

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Sposób w jaki prowadzone są zajęcia jest niesamowity. Zadania na każdym poziomie trudnosci, pomysłowość w przekazywaniu wiedzy, notatki po każdych zajęciach to jedne z naprawdę wielu zalet. Dużym plusem jest także to, że zawsze można liczyć na jego pomoc, nigdy nie było sytuacji, w której nie potrafiłby odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Korepetycje online pewnie dla wielu z was nie brzmią dobrze, ale te z Pawłem są naprawdę świetne i godne polecenia.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Zdecydowanie najlepiej prowadzone korepetycje online jakie miałem z kilku przedmiotów. Bardzo miła atmosfera i Paweł bardzo dobrze tłumaczy. Jestem w klasie maturalnej i od kiedy mam zajęcia z Pawłem mój poziom z chemii zdecydowanie się podniósł. Bardzo polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Długo się wahałam zanim się zdecydowałam na korepetycje online, ale nie żałuję! Nie boje się zapytać o nic, z taką cierpliwością do mnie nie spotkałam się dawno a czasem bywa ze mną ciężko, wszystko zawsze omawiamy tak, żebym zrozumiała, ogólnie to była świetna decyzja, czuje się pewnie w materiale który przerobiliśmy i gorąco zachęcam, jeżeli ktoś się zastanawia :)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Zawsze jestem szczera i w tym przypadku też będę. Miałam bardzo duże wątpliwości co do zajęć online, ponieważ nigdy nie pracowałam w taki sposób z korepetytorem. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze a co najważniejsze to zrozumiale. Paweł prowadzi zajęcia na bardzo dobrym poziomie( nie jestem orłem z chemii), tłumaczy do skutku, jeśli czegoś się nie rozumie. I nie rozwiązuje za nas zadań, co jest naprawdę plusem. Daję zadania od najniższego do wysokiego poziomu trudności oraz je sprawdza. Zawsze jest przygotowany do zajęć. Bardzo motywuję i wspiera w dążeniu do celu (większość korepetytorów i nauczycieli nie potrafi tego robić). Szczerze polecam Pawła. Zresztą sami się przekonacie jak skorzystacie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Paweł to wyjątkowy nauczyciel. Pasjonat i profesjonalista. Jest człowiekiem z poczuciem humoru i ogromną ilością pomysłów na lekcję. Potrafi wytłumaczyć tak, że wszystko staje się jasne, często przez kreatywne metody zapamiętywania. Jestem bardzo zadowolona z zajęć.
Polecam.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Zawsze miałam wątpliwości co do zajęć online, jednak po tych zajęciach każdy zmieni zdanie. Cierpliwość, tłumaczenie nawet 10 razy dopóki nie zrozumiesz, prezentacje z zadaniami po każdym temacie, notatki z każdych zajęć to tylko kilka zalet. Bardzo polecam tego korepetytora! Z lekcji na lekcje matura z Chemii jest co raz mniej straszna!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze, bezstresowo.:) Korepetytor świetnie tłumaczy zadania na różne sposoby, wysyła dodatkowe materiały utrwalające wiedzę. Zwraca uwagę na ważne zagadnienia najpotrzebniejsze na maturze. Dzięki powtórkom bardo dużo w końcu zrozumiałam i nadrobiłam wiedzę. Bardzo polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Świetny korepetytor z ogromną wiedzą i takim samym talentem do dzielenia się nią. Zajęcia są zawsze punktualnie, a sympatyczna atmosfera na nich sprzyja przyswajaniu wiedzy :) Zajęcia z Panem Pawłem mam już od kilku miesięcy, i w tym czasie nie zdarzyła się sytuacja w której nie potrafił odpowiedzieć na zadane pytanie, lub obrać takiej metody tłumaczenia żebym nie zrozumiał danego zagadnienia.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Świetny korepetytor. Bez żadnej wyjściowej wiedzy opanowałem cały materiał do matury w jeden semestr. Zawsze udzielono mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania a na zajęciach panowała miła atmosfera. Serdecznie polecam.

avatar
Tamara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Korepetytor z bardzo dużą wiedzą i cierpliwością. Tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały. Dzięki niemu wszystko zdałam. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Zaangażowany korepetytor o bardzo dużej wiedzy. Tłumaczy w sposób bardzo przystępny i logiczny, dzięki czemu udało mi się zrozumieć o wiele więcej zagadnień. Ponadto udziela wielu praktycznych wskazówek odnośnie egzaminów. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna, zero stresu. Zdecydowanie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Polecam :)

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Super człowiek z wielka wiedza, cierpliwy i wszystko wytłumaczy - polecam:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Bardzo dobry korepetytor. Wszystko jest jasno i prosto wytłumaczone. Polecam serdecznie. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.