Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Bytom
Katowice
Warszawa
Wrocław
Kraków
Łódź
Poznań
Gdańsk

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Adam

O mnie

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Prywatnych lekcji udzielam z sukcesami od blisko 20 lat. Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ponadto ukończyłem ekonomię, medycynę oraz pedagogikę..Jest to moje jedyne zajęcie, w związku z czym mają Państwo GWARANCJĘ, że podczas lekcji poświęcam 100% uwagi uczniowi, a po nich mam czas by skoncentrować się na doborze właściwych metod dydaktycznych. Dzięki czemu ZAWSZE osiągam założony cel.Prowadzę zajęcia z matematyki, fizyki, chemii oraz informatyki na każdym poziomie edukacyjnym. Szeroki wachlarz specjalizacji umożliwia prowadzenie lekcji z kilku przedmiotów podczas jednych zajęć, co pozwala zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Studiuje chemię na Politechnice Śląskiej.
Fizykę miałam w liceum tylko przez rok i to na bardzo niskim poziomie, przez co na studiach nie mogłam sobie poradzić z nadrobieniem tych braków i opanowaniem bieżącego materiału. Gdyby nie Pan Adam nie mogłabym kontynuować mojej przygody na tym kierunku, dzięki jego pomocy napisałam egzamin na 95%. Pan Adam jest nauczycielem z pasji, posiada ogrom wiedzy i fantastyczne podejście do ucznia. Potrafi nauczyć nie tylko materiału ale również pewności siebie i systematycznosci.

avatar
Anna K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Jestem studentką pierwszego roku na kierunku lekarskim.
Przez cały okres kształcenia w liceum miałam problemy z nauką chemii. Myślałam, że zrozumienie tego przedmiotu wychodzi poza moje możliwości.
Uznałam, że tak już zostanie..
Matura z chemii nie poszła mi najlepiej. Obawiałam się, że nie poradzę sobie z nią na studiach. Dotarło do mnie, że jest to wyższy poziom niż maturalny.
O pomoc zwróciłam się do Pana Adama.
Pierwsze kolokwium już za mną! -
zdane z bardzo dobrym wynikiem.
Pan Adam jest nauczycielem, którego chciało by się mieć z każdego przedmiotu. Daje nadzieję, że wszystko jest możliwe.
Oprócz nauki przedmiotu, uczy też odpowiedniego podejścia, dzięki czemu zaczyna się wierzyć w swoje własne możliwości.
Dzięki lekcjom, zobaczyłam, że chemię da się rozumieć (a nawet polubić), co według mnie jest największym sukcesem.
Bardzo polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Jestem absolwentem technikum, niestety po samych zajęciach w szkole czułem, że mój wynik z matury może być niezadowalający i nie dostane się na lepsze studia. Po korepetycjach u Pana Adama udało mi się zdać maturę z matematyki bardzo dobrze, dzięki czemu dostałem się na dzienne studia wydziału budownictwa Politechniki Śląskiej. Polecam zajęcia z Panem Adamem, są gwarancją dobrego przygotowania z wielu przedmiotów.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

W tym roku pisałem maturę rozszerzoną z chemii. Nigdy nie wierzyłem, że dam radę zdać tak dobrze. Pan Adam to świetny nauczyciel. Nawet gdy miałem gorsze momenty Pan Adam motywował mnie do nauki i było warto, matura zdana na 90%. Polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo zależy mi na studiach zagranicznych. Myślę, że 93% z matury z fizyki wystarczy do osiągnięcia tego celu. Dziękuję.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Polecam , zajecia z Panem Adamem zaczęłam w tematyce rachunkowości, obecnie kontynuuję z innego zakresu i stwierdzam , iż osiągnęlam więcej niż Uczelnia przekazala. Nawet zaczynając od postaw, wymagająco ale z ogromną cierpliwością podejście do osoby. Zasób wiedzy , sposób przekazania i cierpliwość pierwsza klasa.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i indywidualne podejście. Polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Dzięki Panu Adamowi udało mi się zaliczyć egzamin z fizyki. Szczęśliwy student drugiego roku Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Gorąco polecam zajęcia z Panem Adamem! Indywidualne podejście, miła atmosfera i ogromna wiedza wyłożona w przystępny sposób. Jestem pewna, że matura z chemii nie będzie stanowiła dla mnie żadnego problemu.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Dzięki zajęciom z Panem Adamem nauka fizyki z żmudnego obowiązku zmieniła się w prawdziwą przyjemność. Zajęcia prowadzone są bardzo rzetelnie i dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.