Paul Molyneaux

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Szczecin (Szczecin i okolice)

Paul Molyneaux

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/52 opinie
Dla użytkownika Paul Molyneaux

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Zapisałam się na lekcje z uwagi na konieczność zdania egzaminu doktorskiego z języka angielskiego. Efekt - ogromna poprawa w mowie, piśmie i odwadze porozumiewania się językiem - egzamin zdany rewelacyjnie. Lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam każdemu! Niezależnie od stopnia zaawansowania!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
9 października 2010

Wspaniały NATIVE SPEAKER! Ja zaryzykowałam i w 100% się opłacało! Dzisiaj już wiem, że żaden Polak nas tak nie nauczy angielskiego jak NATIVE!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.