Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań (Ogrody)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jeśli Twoje dziecko:
potrzebuje pomocy w odrabianiu prac domowych, potrzebuje pomocy w nauce czytania i pisania, potrzebuje pomocy w nauce koncentracji,chodzi do klasy 1-3 Szkoły Podstawowej lub zerówki
To śmiało napisz do mnie w wiadomość prywatnej.

O mnie :) Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika. Po ukończeniu studiów licencjackich postanowiłam kontynuować naukę na studiach magisterskich na kierunku Pedagogika spec. poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno prywatnie w pracy korepetytora jak i w Szkole Podstawowej jako nauczyciel oraz jako pedagog w przedszkolu. Bardzo lubię swoją pracę i zachęcam Państwa do współpracy. Koszty: 70 zł za 60 minut pracy z dzieckiem
Teren: Poznań Ogrody, Jeżyce, Stare Miasto Możliwość dojazdu także w inne rejony, zależy od odległości. Wymagania: Praca w pomieszczeniu, w którym panuje cisza. Najlepiej pokój dziecka z biurkiem i dwoma krzesłami.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.