Daria Piątkowska-Kuś

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Jelenia Góra
Gliwice
Bielsko-Biała
Katowice

Daria Piątkowska-Kuś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Daria Piątkowska-Kuś

O mnie

Właścicielka szkoły języka angielskiego YOLO English.

Z wykształcenia jestem anglistką i psychologiem. Wiedza z zakresu psychologii pomaga mi w nawiązywaniu kontaktu z uczniem jak i w efektywnym przekazywaniu wiedzy. Uczę angielskiego przede wszystkim dzieci i młodzież w przedziale 5-15 lat. Mam duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Staram się, by moje lekcje były ciekawe i różnorodne. Jestem fanką wszelkiego rodzaju zabaw i gier językowych, doskonale wiem jak bardzo pomagają w przyswajaniu wiedzy :) Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.A tutaj film w którym opowiadam o zaletach zajęć grupowych:

https://fb.watch/mRi-PuXA2K/Możliwość zajęć grupowych również online!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Psychologia
10.2017 - 06.2022
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Lekcje u Pani Darii przygotowały moją córkę do egzaminu 8 klasisty. Wynik przeszedł najśmielsze oczekiwania :) Córka miała zaległości które udało się nadrobić i teraz w liceum świetnie sobie radzi

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Dobrze przygotowała mnie do egzaminu 8klasisty, a lekcje zawsze fajne i wesołe

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Super nauczyciel ze świetnym podejściem! Polecam serdecznie, uczę się u Pani Dari od najmłodszych lat, a postępy w nauce są zdumiewające.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Polecam Panią Darię. Umie dobrze wytłumaczyć tematy w szkole, motywuje do nauki i ma dużo cierpliwości. Widać efekty, syn w końcu rozumie angielski i polubił naukę

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2023

Dwójka moich dzieci ma zajęcia z panią Darią i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia są dla nich atrakcyjne, chętnie na nie chodzą, a ja widzę, że rzeczywiście przynoszą efekty. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.