Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (Lsm)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 / 60 min

Grzegorz

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem fizyki i zawodowym korepetytorem. Pomagam w przygotowaniu do lekcji bieżących, przygotowuję do konkursu kuratoryjnego, matury, konkursu AGH i innych. Zrozumieć fizykę, to zrozumieć przyrodę i prawa nią rządzące. A te powstały przede wszystkim w wyniku doświadczenia. Dlatego teorię i wzory staram się łączyć z doświadczeniami  fizycznymi. Taki sposób prowadzenia lekcji uruchamia więcej zmysłów u ucznia oraz skupia jego uwagę. Potrafię przejrzyście tłumaczyć prawa i zagadnienia oraz ich matematyczny zapis. Robię ten przysłowiowy pstryk… Chętnych zapraszam do kontaktu. Gwarantuję solidność i pełne zaangażowanie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.