Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Od ponad dwudziestu pięciu lat pracuję i zbieram doswiadczenie w pracy jako nauczyciel matematyki w liceum ogólnokształcącym.

Uczę zarówno uczniów posiadających deficyt wiedzy i umiejętności matematycznych jak i również pragnących poszerzać swoje zainteresowania matematyczne.
Dzięki wypracowanemu przez siebie warsztatowi pracy potrafię pracować z osobami o niewielkiej motywacji do nauki oraz niskiej samoocenie swoich możliwości matematycznych.

Pomogę nadrobić zaległości w nauce, skutecznie opanować bieżący materiał oraz powtórzyć i  utrwalić wiadomości przed sprawdzianami.
Przygotowuję do egzaminów poprawkowych, maturalnych i gimnazjalnych.
Prowadzę indywidualne zajęcia dla uczniów realizujących naukę matematyki w zakresie podstawowym i chcących zdawać egzamin maturalny z matematyki w zakresie rozszerzonym.

Mogę pomóc studentom w opanowaniu materiału z zakresu analizy matematycznej oraz algebry. Nauczę obliczać między innymi: granice funkcji, pochodne funkcji, całki, równania rózniczkowe. Wyjaśnię rachunek macierzy czy też rachunek liczb zespolonych.

Zapraszam na pierwsze lekcje.
Preferuje kontakt telefoniczny.
(ewentualnie esemes, oddzwonię)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.1988 - 06.1993
WSP -Słupsk
Nauczyciel dyplomowany
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.