Ewelina Adamczyk-Rośczak

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Łódź (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello!
I’ve graduated Russian language and literature at University of Łódź. I speak English, Russian and Italian and I’d love to teach you to speak Polish! I’m experienced and convinced that learning Polish can be easy and fun!

Всем привет!
Я выпускница русской филологии в Лодзинском университете, преподавала "великий и могучий" в средней школе. Свободно говорю по-английски, по-русски и по-итальянски и с удовольствием научу тебя говорить и писать по-польски. У меня есть кое-какой опыт и я глубоко убеждена в том, что учить польский это легко и приятно!

Ciao!
Sono laureata in lingua e letteratura russa all’Universita’ di Lódz.  Parlo inglese, russo e italiano e adoro insegnare polacco! Nonostante appaia una lingua difficile, sono convinta che imparare il polacco puo’ essere in realta’ semplice e divertente!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ewelina Adamczyk-Rośczak
Piłsudskiego 52, 105
90-330 Łódź
NIP: 8311604431

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2016
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
01.2012
Certyfikat języka rosyjskiego w biznesie na poziomie C1
09.2014
Kurs dla lektorów języka rosyjskiego "Nauczaj z pasją"
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące GKJ
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Polecam gorąco zajęcia z Panią Eweliną wszystkim tym, którzy chcą zacząć przygodę z językiem rosyjskim, bądź też rozszerzyć wcześniej nabytą przez siebie wiedzę. Ewelina jest bardzo rzetelną oraz kompetentną nauczycielką i to właśnie z jej pomocą udało mi się uzyskać tytuł Finalisty Olimpiady Języka Rosyjskiego. Zajęcia były dla mnie nie tylko nauką, ale również dobrą okazją do spędzenia czasu z osobą mającą pojęcie zarówno o języku, jak i o kulturze Rosji :)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Eweliną wszystkim, którzy chcą dobrze posługiwać się językiem rosyjskim :) zajęcia przeprowadzane są w sposób profesjonalny, materiały są ciekawe i bogate w widzę, a dzięki miłej atmosferze i dobremu podejściu do ucznia wiedza jest łatwiejsza do przyswojenia. Zajęcia pomogły rozwinąć mi moje językowe zdolności, jestem z nich bardzo zadowolona :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2014

Cześć Ewelino! Jestem Ci bardzo wdzięczny za poprawienie mojego rosyjskiego)) Naprawdę jesteś niesamowitą nauczycielką! Dopiero z Tobą nauczyłem się płynnie mówić i nie bać się :)

Ps. Wszystkim polecam zajęcia z tą najpiękniejszą Panią!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2014

Pani korepetytorka posiada bardzo profesjonalne przygotowanie, dużą wiedzę i na wysokim poziomie prowadzi korepetycje. Ponadto posiada wysoką kulturę osobistą oraz przygotowanie pedagogiczne i dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, potrafi wzbudzić entuzjazm i "zarazić" zainteresowaniem do języka rosyjskiego co powoduje, iż lekcje są miłe, przyjemne co ma bezpośrednie przełożenie na pozytywne efekty w przyswajaniu przerabianego materiału. Jak najbardziej polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.