Marzena Slowik

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka85 / 60 min

Marzena Slowik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Zapraszamy na lekcje śpiewu w szkole Manufaktura Dźwięku , na których pod okiem doświadczonej wokalistki odkryjesz pasję do śpiewania, a także poprawisz emisję oraz technikę śpiewu i mowy. Zajęcia kierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży uczącej się, jak i dla osób pracujących. Lekcje prowadzone są w oparciu o doświadczenie, ale przede wszystkim predyspozycje i preferencje muzyczne ucznia.

Trochę o mnie:
Jestem wokalistką, aktywną scenicznie, udzielającą się w różnych stylistycznie projektach. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu oraz studia na kierunku jazz i muzyka estradowa w klasie wokalu. To wszystko daje mi szerokie spojrzenie na muzykę oraz doświadczenie, które przekłada się na profesjonalnie prowadzenie lekcji indywidualnych. Ponadto od lat współpracuję z wieloma placówkami, gdzie również rozwijam talenty wokalne moich wspaniałych uczniów.

Jak prowadzę zajęcia:
Swoboda pracy to podstawa, dlatego dbamy o luźną atmosferę, dzięki której uczniowie są otwarci na wspólną pracę. Zajmujemy się wieloma zagadnieniami, począwszy od pracy nad emisją śpiewu i mowy, na improwizacji i odpowiednim frazowaniu kończąc. Na zajęciach uwzględniamy także kształcenie słuchu, pracę nad rytmiką czy naukę podstawowych zasad muzyki, kompozycji, aranżacji. Ćwiczymy także śpiewanie z podkładami lub akompaniamentem, które często nagrywamy, aby wspólnie analizować postępy. Istnieje także możliwość profesjonalnego nagrania swoich ulubionych utworów. Zajmujemy się zwalczaniem złych nawyków wokalnych oraz pracujemy nad prawidłową postawą ciała podczas śpiewu oraz higieną głosu.

Zajęcia odbywają się w prywatnej szkole muzycznej Manufaktura Dźwięku  przy ulicy Brzoskwiniowej 1 (okolice Borowskiej/Armii Krajowej). Lekcje prowadzimy w profesjonalnie wyposażonych salach. Ponadto organizujemy liczne wydarzenia, koncerty i warsztaty. 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić na pierwszą lekcję, zapraszamy do kontaktu! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 05.2013
Jazz i muzyka estradowa
Licencjat
Kursy i szkolenia
05.2017
"Koncepcja Edwina E. Gordona w pracy nauczyciela - instruktor zajęć muzycznych dla dzieci"
05.2017
"Rozwój muzyczny dziecka od poczęcia do dziewiątego roku życia"
06.2017
"Muzykoteriapia jak bawić się z dzieckiem muzyką"
11.2017
"Twang, czyli w czym może pomóc język" - Sissy Handler
11.2018
"Odblokuj ograniczenia wokalne" - Mark Baxter
11.2018
"O zarządzaniu sobą w stresie" - Magdalena Przybysz
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Cudna osoba z dużym warsztatem i indywidualnym podejściem :) Polecam z całego serca!

avatar
Friedrich
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Marzena uczy nie tylko śpiewu, ale też scenicznego luzu, poczucia rytmu, dobrej postawy ciała i dystansu do siebie. Efekty są słyszalne! Jako skutek uboczny, lekcje z Marzeną zawsze poprawiają mi humor.
Zdecydowanie polecam wszystkim którzy - tak jak ja - dopiero zaczynają swoją przygodę z wokalem.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Pani Marzenka pomaga mi w pracy nad głosem już długi czas. Szczerze mogę stwierdzić, że to najlepsze i Najefektywniejsze zajęcia, jakie do tej pory miałem. Bardzo polecam każdemu, komu zależy na rozwoju lub wydobyciu swoich umiejętności wokalnych, jak i ćwiczeniu dykcji.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Bardzo dobra nauczycielka potrafiąca zmotywować do doskonalenia umiejętności. Po każdej lekcji z Marzeną jestem rozśpiewana i w doskonałym humorze. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Polecam wszystkim, których pasją jest śpiewanie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Wspaniała nauczycielka! Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, dopasowując ćwiczenia i repertuar. Dużym plusem są nagrania z lekcji, dzięki czemu można później przeanalizować swoje wykonanie i wskazówki udzielane przez Marzenę.
Marzena cały czas dba o własny rozwój i często podczas zajęć wykorzystuje nowe wiadomości. Polecam zarówno tym, którzy chcą się nauczyć śpiewać, jak i tym, którzy pracują głosem na zajęcia z emisji głosu.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Bardzo dobra nauczycielka, cierpliwa i wyrozumiała. Przez kilka miesięcy lekcji u Marzeny zrobiłam duże postępy i wiem, że będą jeszcze większe:) Polecam z całego serca!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Marzena to wspaniała, pełna pasji i empatii wokalistka i nauczycielka. Serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Marzena to świetny nauczyciel, dzięki któremu nauka śpiewu staje się jednocześnie nauką o nas samych i naszych emocjach. Potrafi stworzyć atmosferę komfortu, w której dużo łatwiej przekroczyć własne bariery i nie oceniać samego siebie. Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś więcej niż technicznej pracy (której swoją drogą też tutaj nie brakuje). Pomogła mi wielokrotnie uwierzyć, że mój głos może podobać się także i przede wszystkim mnie samej. Polecam z całego serca.

avatar
Rosalie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Lekcje w bardzo luznej atmosferze co pomaga sie zrelaksowac i co z tym idzie dobrze wplywa na glos.
Po kazdych zajeciach usmiech nie schodzil mi z twarzy przez pol dnia :)
Wazne dla mnie bylo to, ze Marzena z checia pracowala ze mna na moich autorskich utworach i pomagala tez aranzacyjnie.

Szczerze polecam!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Bardzo polecam:) Marzena uczy mnie od ponad roku śpiewu,właśnie zaczynam dodatkowe lekcje gry na pianie. Duzy nacisk na ćwiczenia (rozgrzewki głosu, wiele ćwiczeń z oddechem czy emisja głosu) ale tez opracowujemy utwory z własna aranżacja.Zajecia prowadzone w świetnej atmosferze, polecam też Marzene jako nauczycielke śpiewu czy gry dla dzieci.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Wspaniała, ciepła, życzliwa. Wydobywa z człowieka najlepsze dźwięki, takie których by się człowiek po sobie nie spodziewał. W tym wszystkim zaangażowana z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.
BARDZO POLECAM

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Na Marzenkę trafiłam po kilku latach nauki śpiewu u innego wspaniałego nauczyciela. Marzenka otworzyła mi oczy na nowe aspekty śpiewania, ma świeże i zdrowe podejście do technik śpiewu. Jej lekcje to zawsze dobry czas, zarówno dla gardła jak i dla ducha ! ;) <3
Polecam serdecznie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Świetny nauczyciel, bardzo szerokie i wieloplaszczyznowe podejście do tematu nauki śpiewu. Marzena zawsze potrafi znaleźć drogę żeby pokonać przeszkody stojące na drodze do lepszego brzmienia Twojego głosu. Korzystam z jej usług około 2 lata i gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.