Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 - 60 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

BIOLOGIA , CHEMIA , FIZYKA w pigułce stacjonarnie oraz ONLINE ! Witam ! Jestem nauczycielem oraz absolwentem biologii, chemii oraz fizyki Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Górniczo Hutniczej . Prowadzę również zajęcia w języku angielskim w szkole z tych przedmiotów. Oferuję korepetycje z biologii, chemii i fizyki z zakresu szkoły podstawowej gimnazjum i liceum, studiów. Przygotowuję do matury, egzaminów gimnazjalnych i poprawek. Mam doświadczenie w pracy korepetytora i przygotowanie pedagogiczne. Posiadam liczne materiały(testy i zadania).Dostosowuję lekcje do poziomu i oczekiwań w zakresie pracy wyrównawczej jak i ponadprogramowej. Bezstresowa nauka i miła atmosfera zapewni bardzo dobre rezultaty.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
biologia, chemia z fizyką
Kursy i szkolenia
.
FCE
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Szkoła

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.