Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 90 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

OBECNIE PRZYJMUJĘ ZAPISY NA KURS GRUPOWY, POZIOM POCZĄTKUJĄCY, A1. 

Zapraszam na  profesjonalne lekcje języka niemieckiego online. Skuteczna nauka online daje nam najlepsze rezultaty i co najważniejsze nie zabiera nam tyle cennego czasu.

Moja oferta jest skierowana do klientów zdecydowanych, pracowitych oraz stawiających na rezultatywysoką jakość zajęć, świadomych iż nauka języka, to praca zarówno z nauczycielem jak i dużo pracy samodzielnej, którą nauczyciel nadzoruje i wspiera przez cały proces nauki. Jestem certyfikowanym coachem neurojęzykowym i pracuję w oparciu o metodę coachingową. 

Zajęcia prowadzę głównie w języku obcym i chcę aby uczeń również już od początku rozwijał sprawność komunikacji. Na moich zajęciach kładę duży nacisk na wymowę, bo to przez pryzmat wymowy nasz potencjalny rozmówca oceni naszą znajomość języka, jednocześnie budujemy słownicto i poprawność gramatyczną w przyjaznych konwersacjach. Moje lekcje nie są przypadkowe. U mnie na zajęciach nie wypełniasz luk w tekście ani nie czytasz czytanek. To można robić we własnym zakresie. 

Przede wszystkim stawiam na  osiągnięcie założonych przez klienta celów , a dobra współpraca daje też szybkie wyniki.
Potrzebujesz tylko komputera, zapewniam wszelkie materiały dydaktyczne.

Pomimo mojej stawki, przy współpracy ze mną oszczędzasz mnóstwo pieniędzy :

Kurs językowy będzie conajmniej trzy razy krótszy niż podczas klasycznej nauki. A więc szybciej osiągniesz swoje cele i w rezultacie zainwestujesz mniej pieniędzy ponieważ na zajęciach maksymalnie wykorzystujesz swój potencjał. Pracujesz tak jak lubisz i kiedy chcesz oraz według indywidualnie dopasowanego planu do Twoich preferencji.

Kilka słów o mnie:

Jestem magistrem filologii germańskiej Uniwersytetu Gdańskiego, następnie szkoliłam się na długodystansowych kursach metodycznych i tłumaczeniowych. Regularnie się dokształcam i poprawiam warsztat oraz oferuję nowe możliwości. Uczę i tłumaczę już od ok. 10 lat, a od kilku lat z powodzeniem wykonuję swoją pracę online. Władam czterema językami obcymi, a moją pasją jest efektywne nauczanie innych. Jestem także certyfikowanym coachem neurojęzykowym. Od kilku lat mieszkam w Szwecji gdzie również studiowałam. Pracuję tutaj jako tłumacz oraz nauczyciel głównie języka szwedzkiego i niemieckiego. Zarówno w szwedzkich szkołach publicznych jak i prywatnie.

Zapraszam do współpracy!

Koszt zajęć indywidualnych 60min 90zł
Kurs w małej grupie: 40zł 60min
Cena obejmuje także wsparcie poza czasem lekcji. 

P.S. Jeśli nie odbieram, to pewnie prowadzę lekcje, zatem bardzo proszę o wiadomość sms lub email, a na pewno odpowiem :)

Zapraszam również do zapozniania się z ofertą intensywnego kursu półrocznego:

annadejawittke com

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek11:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Anna
Lärkvägen
57772 Virserum
NIP: 5851463725

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia germańska
01.2020 - aktualnie
Linne Universitet
Svenska som andraspråk
09.2021 - aktualnie
SWPS
Coaching z elementami psychologii
Kursy i szkolenia
12.2018
TEXTEM szkoła dla tłumaczy
09.2021
ELC Neurolanguage Coaching®
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Własna działalność
09.2017 - aktualnie
Vikarieförmedlingen
01.2020 - aktualnie
Lärare högstadiet
01.2021 - aktualnie
DigitalTolk
05.2021 - aktualnie
Hultsfreds Kommun
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Od kilku miesięcy walczy p. Ania z moim j. Niemieckim, profesjonalna, cierpliwa, bardzo wymagająca z dużym naciskiem na gramatykę, i to mi się podoba, podchodzi do każdego indywidualnie. Ja z czystym sumieniem polecam lekcję u pani Anny.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Korzystałam z tłumaczenia wielu pism urzędowych przez Panią Anię z języka polskiego na język niemiecki. Zawsze wszystko bardzo szybko i bardzo profesjonalnie. Polecam serdecznie :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Od kilku miesięcy razem z Panią Anną próbujemy zwalczyć moją barierę językową. Bez cienia wątpliwości mogę polecić zajęcia konwersacyjne każdemu to tak jak ja marzy, żeby w przyszłości móc swobodnie komunikować się w obcym języku (w moim przypadku jest to język niemiecki). Nasze cotygodniowe zajęcia sprawiają mi wiele radości i co najważniejsze, Pani Anna jest niesamowicie cierpliwą osobą :) Ponadto, bardzo doceniam przygotowanie do zajęć, indywidualne dopasowanie tematów i stopnia trudności, jak również niesamowicie przyjazną atmosferę na zajęciach, która zachęca mnie do bycia aktywnym w trakcie konwersacji.
Mam nadzieję, że dalsza współpraca umożliwi mi osiągnięcie mojego celu :)

Anna Deja Wittke

Dziekuje Pani Kingo <3

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Po raz pierwszy uczyłem się języka obcego zdalnie i byłem ciekawy czy taka forma zda egzamin. Już po kilku pierwszych godzinach zajęć z p. Anią wiedziałem, że to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia są urozmaicone, wiedza jest przekazywana w zrozumiały sposób, dużo mówimy w języku szwedzkim na czym mi najbardziej zależało. Po kilku tygodniach nauki zauważyłem dużą poprawę w rozumieniu języka ze słuchu (np. przy oglądaniu wiadomości, zadań słuchowych, itd). Polecam zajęcia z tym nauczycielem.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Ja polecam p.Anię szczególnie osobom z własnym biznesem jak ja oraz wszystkim z nieregularnym czasem pracy, lektorka jest bardzo elastyczna czasowo i zawsze stara się pomóc sprostać wszystkim organizacyjnym problemom. Nigdy nie odwołuje zajęć, jest sumienna i skrupulatna. Bardzo ciekawe materiały :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z Zajęć z szwedzkiego, Miła atmosfera i dobra organizacja zajęć oraz mnóstwo ciekawych materialow. Polecam ! :) troche balam sie zajec przez Skype’a ale nie na czego. Wszystko plynnie I bez problemow.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Wspaniały korepetytor!!
Moja 15-letnia córka ma z Panią Anną lekcje niemieckiego od kilku miesięcy, przez Skype. Potrzebowała pomocy w dogonieniu klasy, poprawieniu ocen, przełamaniu oporów w mówieniu. Pani Anna dzięki swojemu kompetentnemu i giętkiemu podejściu w tych wszystkich elementach jej pomogła, i to bardzo skutecznie!
Ogromnym plusem dla nas była multijęzyczność pani Anny. Mieszkamy poza granicami Polski i fakt, ze pani Anna potrafi wytłumaczyć zagadnienie w kilku językach bardzo nam pomógł.
Porozumiewanie się w sprawach terminów, płatności itp. przebiega zawsze łatwo i sprawnie.
Gorąco polecamy!!!

Anna Deja Wittke

<3

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Zajecia z jezyka szwedzkiego, ktore mialam przyjemnosci miec z Ania byly zawsze bardzo dobrze przygotowane, cwiczenia mocno urozmaicone, ze godzina zajec mijala nie wiem kiedy:) bardzo mi sie podoba nastawienie na mowienie i sluchanie podczas zajec. Z wielka przyjemnoscia wroce do zajec wkrotce!

Anna Deja Wittke

:)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Ania jest świetnym nauczycielem, czuć że nauka języków przychodzi jej z łatwością i że chce się tą wiedzą dzielić z innymi. Lekcje przygotowane są w staranny sposób, korzysta z różnych źródeł nauczania co sprawia, że nie jest monotonnie, dużym plusem jest elastyczność czasu pracy z Anią. Polecam w 100%

Anna Deja Wittke

Dziękuję za miłe słowa ;)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Pani Anna w mojej ocenie bardzo dobry doświadczony korepetytor. Rzetelna, konkretna, potrafiąca zachęcić i zmotywować do nauki. Szczerze polecam !

Anna Deja Wittke

Dziękuję :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Zajęcia prowadzone od deski do deski, kompetentna i bardzo mila osoba. Elastyczne godziny i terminy.
Zawsze znajdzie jakąś wolna godzinkę jak się trafi nieoczekiwana rozmowa kwalifikacyjna aby pomóc się przygotować... POLECAM

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Polecam bardzo. Bardzo fajne lekcje miła atmosfera, dużo materiałów, szybkie postępy. Otwartość na swoje pomysły na lekcje oraz pomoc w wielu przypadkach.

Anna Deja Wittke

Dziękuję za miłe słowa :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Świetne materiały, ciekawe i różnorodne ćwiczenia. Poza tym miła atmosfera na zajęciach i rozumienie potrzeb, to wszystko sprawia, że na pewno długo będę kontynuowała lekcje. Dziękuję :)

Anna Deja Wittke

Dziękuję za miłe słowa :)

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Anią! Jest zawsze super przygowana i pomogła mi opanować język już w kilka miesięcy. I co najważniejsze!!!! Ania ma bardzo dobry akcent! Niestety nie wszyscy takowy talent posiadają... Nie warto tracić czas na lekcje, gdzie lektor nie ma poprawnego akcentu, bo w znacznej mierze uczymy się przecież ze słuchu! Dzięki niej ja również ,,czuję" język niemiecki lepiej!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Ania jest świetną i bardzo cierpliwą lektorką a na jej zajęciach nie można się nudzić. Kładzie duży nacisk na wymowę, akcent i skutecznie zachęca do konwersacji :) Nie można nauczyć się języka bez gramatyki, więc i ona ma swój czas :) Zajęcia są kreatywne, zabawne i ciekawe a różnorodność materiałów sprawia, że nauka się nie nudzi. Jeżeli chcesz uczyć się języka, to tylko u Ani :)

Anna Deja Wittke

Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Serdecznie polecam nauke jezykow u Ani, bardzo elastyczny sposob nauczania, dopasowany inywidualnie, 100 %efekty ☺️pozdrawiam Wiki

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Miałam dużo szczęścia, że trafiłam na Panią Anię, która posiada chyba wszystkie materiały do nauki jakie w ogóle istnieją, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, ale przede wszystkim Pani Ania ma dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Dla mnie ważne jest to, że zajęcia zawsze mnie wciągają i skupiamy się na tematach i umiejętnościach, które faktycznie wymagają poprawy oraz ćwiczeń. Na pewno jest to nauczyciel, którego potrzebuje i szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Polecam (również dla opornych)! Świetne podejście, metody i plan nauki idealnie dobrane do poziomu i potrzeb. Mega plus za atmosferę i szybką pomoc w tłumaczeniach ;)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Bardzo polecam :D korzystałam kilkakrotnie z tłumaczeń pani Ani z języka niemieckiego -ekspresowo i dokładnie :) a dzieci (5 i 7 lat) uczą się podstaw angielskiego - starsza córka trochę zraziła się w szkole, ale już odważniej sobie radzi, atmosfera lekcji jest swobodna, pani Ania zawsze skora do współpracy i cierpliwa. Dzieciaki bardzo chętnie przystępują do lekcji, także niech to będzie rekomendacją :D dziękujemy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.