Przemysław Dymek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Studiuję Medycynę na PuM i pasjonuję się chemią od czasów liceum. Udzielam korepetycji od 3 lat i specjalizuję się w przygotowywaniu maturzystów do zdawania Chemii na poziomie rozszerzonym. Korzystam z akademickich podręczników (Adam Bielański, Przemysław Mastalerz, Marczenko ), na podstawie których tworzone są problematyczne zadania. Ich przybliżenie, zbliża maturzystów do osiągniecia wymarzonego wyniku w maju na Egzaminie Maturalnym.Gwarantuję bezstresową atmosferę.Lekcja którą oferuję trwa 90 minut - 50 zł

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.