Przemysław Kusik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice
Bytom
Chorzów
Ruda Śląska
Zabrze
Gliwice
Sosnowiec
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Zapraszam do skorzystania z prowadzonych przeze mnie zajęć z języka angielskiego - korepetycji, kursów firmowych, przygotowania do egzaminów.

Jestem magistrem filologii angielskiej, którą ukończyłem na specjalizacjach nauczycielskiej oraz języka biznesu, magistrem prawa, a także absolwentem podyplomowych studiów przekładu. Posiadam certyfikat Cambridge CPE. Ponadto zdałem egzamin TOLES Advanced w zakresie znajomości języka angielskiego prawniczego.

Jako lektor języka angielskiego, prowadzę zajęcia dla szkół językowych, w tym in-company, na różnych poziomach zaawansowania, a także zajmuję się tłumaczeniami. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Poza językiem ogólnym, w centrum moich zainteresowań pozostają języki specjalistyczne, a w szczególności biznesu i prawniczy.

Dostarczam wszystkie potrzebne materiały do nauki.

Zapraszam osoby chcące rozpocząć naukę od 0, udoskonalić swoje umiejętności językowe, bądź też przygotowujące się do egzaminów (w tym matury) i certyfikatów. Chętnie podejmę współpracę ze szkołami językowymi oraz firmami zainteresowanymi szkoleniami in-company.

Zajęcia odbywają się w Chorzowie (blisko DTŚ) lub u kursanta w domu/firmie. Cena 50,00 zł. dotyczy 60-minutowych zajęć dla jednej osoby w zakresie języka ogólnego i ogólnego języka biznesu. W przypadku specjalistycznych kursów prawniczych, księgowych, finansowych etc. wynosi ona 60-80 zł. w zależności od stopnia specjalizacji. W przypadku grup proszę o kontakt w celu indywidualnej negocjacji ceny zajęć. 

Prowadzę działalność gospodarczą EngLaw. Tłumaczenia, Szkolenia Językowe, Consulting - istnieje możliwość otrzymania faktury.

Czas zajęć zostaje w 100 % wykorzystany na naukę.

ZAPRASZAM osoby stawiające na skuteczną naukę języka w dobrej atmosferze.Osoby zainteresowane proszę kontakt telefoniczny pod numerem 600-058-152

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Przemysław Kusik
Wolności 142
41-500 Chorzów
NIP: 6262998793

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.