Przemysław Kusik

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Katowice
Bytom
Chorzów
Ruda Śląska
Zabrze
Gliwice
Sosnowiec
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Zapraszam do skorzystania z prowadzonych przeze mnie zajęć z języka angielskiego - korepetycji, kursów firmowych, przygotowania do egzaminów.

Jestem lektorem i tłumaczem przysięgłym języka angielskiego - magistrem filologii angielskiej, którą ukończyłem na specjalizacjach nauczycielskiej oraz języka biznesu, magistrem prawa, a także absolwentem podyplomowych studiów przekładu. Posiadam certyfikaty Cambridge FCE, CAE oraz CPE, a także certyfikat z języka prawniczego TOLES Advanced.

Prowadzę zajęcia dla firm, szkół językowych, SPNJO Uniwersytetu Śląskiego i klientów indywidualnych na różnych poziomach zaawansowania, w zakresie języka ogólnego i specjalistycznego. Posiadam ponad dziewięcioletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz starszą młodzieżą.

Zapraszam właścicieli firm, zainteresowanych rozwojem umiejętności językowych swoich pracowników, a także wszystkie inne osoby - czy to chcące rozpocząć naukę od 0, czy też pragnące udoskonalić swoją znajomość języka angielskiego lub przygotowujące się do egzaminów (np. matury) i certyfikatów. Ponadto chętnie podejmuję współpracę ze szkołami językowymi.

Kilka informacji:

- zajęcia odbywają się u mnie w Chorzowie lub u kursanta w firmie,- cena 80,00 zł. dotyczy 60-minutowych zajęć indywidualnych w zakresie języka ogólnego i ogólnego języka biznesu; w przypadku kursów specjalistycznych (Legal English, logistyka, księgowość, finanse), grup oraz zajęć z dojazdem proszę o kontakt w celu indywidualnej negocjacji ceny.

- zapraszam do zgłaszania się na zajęcia w gronie znajomych, współpracowników, rodziny - atrakcyjna oferta dla grup,

- dostarczam wszystkie potrzebne materiały do nauki, a czas zajęć zostaje wykorzystany w 100%,

- istnieje możliwość otrzymania faktury.

ZAPRASZAM osoby stawiające na skuteczną naukę języka w dobrej atmosferze.Osoby zainteresowane proszę kontakt telefoniczny pod numerem 600-058-152

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Przemysław Kusik
Wolności 142
41-500 Chorzów
NIP: 6262998793

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.