Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka90 / 60 min

drPrzemek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk ekonomicznych i wykładowcą akademickim.

Uczę statystyki (szkoła średnia, studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie). Rozwiązuję zadania.
Uczę szybko i prosto.

Pracuję w SPSS Statistics/AMOS, Statistica, MPlus, Excelu a także RStudio . Udzielam korepetycji i prowadzę projekty analityczne. Realizuję także pełne kursy statystyki .

Prowadzę zajęcia z metodyki badań społecznych i statystyki , przydatne do zaliczania przedmiotów metodycznych i egzaminów końcowych (szkoła średnia, licencjat, magister, studia podyplomowe, doktoranckie). Oferuję pomoc w następujących obszarach:

1. formułowanie problemu i celu badawczego,
2. formułowanie hipotez,
3. przygotowanie narzędzia badawczego,
4. dobór próby,
5. prowadzenie badania terenowego,
6. opis statystyczny (średnia, odchylenie standardowe, mediana, analiza kwartyli, analiza rozkładu i inne),
7. analiza statystyczna (chi-kwadrat, test t-studenta, analiza wariancji, testy nieparametryczne, korelacje, regresja, analiza dyskryminacji, analiza czynnikowa, analiza korespondencji, analiza klastrów, modelowanie strukturalne i inne, z wykorzystaniem oprogramowania statystycznego).

Pracuję zarówno offline jak i online (spotkania, Skype).

Możesz nagrać każdą lekcję i odtworzyć w dowolnym momencie. Dzięki temu stworzysz własną bibliotekę video idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb :)

Zapraszam!

tel.: 509-629-909

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2014
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Wykładowca akademicki
W pracy zawodowej na uczelni wyższej uczę analizy strategicznej i analizy danych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Do Pana Przemka zgłosiłem się, gdy okazało się, że we wrześniu czeka mnie poprawka kolokwium i egzaminu ze statystyki. Wcześniej ten przedmiot sprawiał mi ogromne trudności, nie rozumiałem wielu pojęć, problemem były dla mnie niektóre pojęcia dla mnie abstrakcyjne oraz ogólnie popełniałem proste błędy. Pan Przemek na spokojnie i zrozumiałym dla mnie językiem wytłumaczył mi wiele rzeczy, które nareszcie zrozumiałem. Dzięki temu zdałem kolokwium i egzamin ze świetnymi wynikami! Bardzo polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Dzięki Panu Przemkowi zrozumiałam statystykę, która była dla mnie czarną magią :) egzamin zaliczony a to najważniejsze! Szczerze mogę polecić Pana Przemka. Pełen profesjonalizm połączony z pasją :) Zachęcam :)

drPrzemek

Uczyć tak pozytywną i zaangażowaną osobę to prawdziwa przyjemność! Dziękuję!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Gorąco polecam. Zajęcia są prowadzone bardzo konkretnie i rzeczowo, a Pan Przemek naprawdę dobrze tłumaczy. Dzięki niemu zdałam egzamin z metod statystycznych, za co jestem ogromnie wdzięczna :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Ogromnie polecam korepetycje z Panem Przemkiem. Dzięki pomocy jaką uzyskałam udało mi się wykonać badania statystyczne do mojej pracy licencjackiej, która ostatnie została oceniona na bardzo dobrą. Profesjonalne podejście do ucznia, stały kontakt, ogromna wiedza oraz przyjemna atmosfera to jedne z wielu atutów korepetycji. :)

drPrzemek

Aby współpraca z korepetytorem przyniosła sukces, student powinien rzetelnie przepracować materiał samodzielnie po zajęciach. Pani Dominika jest przykładem dużego zaangażowania i wytrwałości w pracy samodzielnej. Gratuluję! :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Bardzo polecam współpracę z Panem dr Przemkiem!
Profesjonalizm w podejściu do klienta, wiedza, dociekliwość, fachowość i umiejętność wyjaśnienia problemu w bardzo przystępny sposób, terminowość i solidność. Ponadto sympatyczny kontakt, rewelacyjne kompetencje dydaktyczne oraz nieziemska cierpliwość i wyrozumiałość. Ta współpraca była dla mnie naprawdę kojącym doświadczeniem. Podsumowując: pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie! Gorąco polecam!

drPrzemek

Dziękuję za pracę na wysokim, akademickim poziomie! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Szczerze polecam korepetycje z Panem Przemkiem. Profesjonalne podejście do sprawy i przeogromna wiedza. Pan Przemek tłumaczy bardzo przejrzyście i skutecznie. Doskonały kontakt.
Najlepszy korepetytor.

drPrzemek

Bardzo mi miło, dziękuję! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Przemka. Dzięki wspólnej nauce z nim udało mi się zaliczyć kolokwium ze statystyki i metodologii zaawansowanej na 87%, choć mój pierwszy wynik (przed korepetycjami) to było 34%. Pan Przemek tłumaczy bardzo dokładnie, prosto i każdy etap zadania pokazywał u siebie na ekranie. Dawał również czas na wykonanie samodzielnych notatek, więc nie było żadnej gonitwy z materiałem podczas zajęć. Po zajęciach przesłał także materiały dodatkowe, które były pomocne przy nauce do kolokwium. Odbyłam zajęcia 2x po 2h i było to wystarczające, by opanować materiał. Pan Przemek to bardzo miły, sympatyczny i pozytywny człowiek. Bałam się, że zajęcia będą mi się dłużyć, a mijały bardzo szybko i dużo z nich wyniosłam. Bardzo dziękuję! :)

drPrzemek

Pani Magda jest pracowitą, ambitną studentką, która ćwiczy regularnie. Rezultaty takie współpracy zawsze są najlepsze. Powodzenia Pani Magdo! :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Zajęcia z Doktorem Przemkiem były bardzo pomocne, łatwo i przyjemnie przerobiliśmy materiał, który początkowo sprawiał mi problemy. Jest to nauczyciel o dużej wiedzy i zdolności do łatwego jej przekazywania . Polecam.

drPrzemek

Pan Filip jest wnikliwym uczniem, dziękuję za wspólną pracę! :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Dr Przemek pomógł mi w przyswojeniu bardzo trudnych zagadnień z zakresu statystyki do egzaminu. Rzetelne tłumaczenie poszczególnych zagadnień oceniam bardzo wysoko. Atutem jest elastyczność w ustalaniu terminów zajęć. Dr Przemek to osoba bardzo kompetentna i z humorem. Zdecydowanie polecam Przemka każdemu, kto potrzebuje pomocy w tej właśnie dziedzinie nauki!

drPrzemek

Bardzo dziękuję Panie Dawidzie!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, przystępnie i szybko. Język angielski nie stanowi problemu. Egzamin zaliczony na 5 :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
15 czerwca 2020

Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna, pan Przemek w przystępny sposób wszystko tłumaczy, jednak większość zadań, które zrobiliśmy na zajęciach okazała się błędna.

drPrzemek

Pani Emilia nie udostępniła arkusza z oceną wykładowcy. Warto dodać, że nie były to zadania a pytania o charakterze testowym, które tłumaczyłem i z których Pani Emilia robiła notatki. Nie biorę odpowiedzialności za jakość tych notatek, których Pani Emilia nie udostępniła.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Bardzo dobry nauczyciel, w niezwykle prosty i obrazowy sposób potrafi przekazać niełatwe tematy dot. statystyki. Serdeczność, kompetencja, wiedza. Polecam lekcje!

avatar
Malgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Polecam korepetycje u p. Przemysława absolutnie wszystkim- umysłom ścisłym, tym troche mniej:), artystom, muzykom, celebrytom, księgowym, lekarzom i wszystkim innym, który, z jakiegoś powodu, musza przyswoić problemy analizy statystycznej i obsługi SPSS-a. Wspaniały fachowiec, jeszcze lepszy dydaktyk i po prostu rewelacyjny nauczyciel, jeśli chodzi o kontakt. Połączenie ogromnej wiedzy i ogromnej łatwości jej przekazywania. Jeszcze raz baaardzo polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Niezwykle kompetentna, fachowa pomoc z zakresu metod statystycznych. Ogromna wiedza korepetytora i doprecyzowanie każdego szczegółu w pracy przyczyniły się do uzyskania najwyższej oceny z pracy dyplomowej. A dodatkowo bardzo dobry kontakt i świetna atmosfera na zajęciach. Serdecznie polecam! :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Kompetentna i rzeczowa pomoc w zakresie metodologii badan. Podpowiadanie rozwiazan alternatywnych wraz z ich zaletami oraz wadami. Polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Szeroki zakres wiedzy z dziedziny Zarządzanie, profesjonalizm oraz uprzejmość. Pan Przemysław rzeczowo omówił mi materiał i w dużej mierze pomógł zaliczyć egzaminy.
Polecam współpracę.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Serdecznie polecam. Pan Przemysław wytłumaczył rzeczowo wszystkie podane przeze mnie zagadnienia i w bardzo dużym stopniu pomógł mi zaliczyć sesje na 5.

drPrzemek

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.