Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka90 / 60 min

Przemek PhD

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Pracuję w SPSS, udzielam korepetycji i prowadzę projekty analityczne.

Jestem doktorem nauk ekonomicznych i wykładowcą akademickim. Oferuję szeroki zakres korepetycji z metodyki badań społecznych i statystyki, przydatny do zaliczania przedmiotów metodycznych i egzaminów końcowych (licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktorskich). Oferuję pomoc w zakresie:

1. formułowania problemu i celu badawczego,
2. formułowania hipotez,
3. przygotowania narzędzia badawczego,
4. doboru próby,
5. prowadzenia badania terenowego,
6. opisu statystycznego (średnia, odchylenie standardowe, mediana, analiza kwartyli, analiza rozkładu i inne),
7. statystycznej weryfikacji hipotez w SPSS Statistics (chi-kwadrat, test t-studenta, analiza wariancji, testy nieparametryczne, korelacje, regresja, analiza dyskryminacji, analiza czynnikowa, analiza korespondencji, analiza klastrów i inne, z wykorzystaniem oprogramowania statystycznego).

Pracuję zarówno offline jak i online (spotkania, Skype).

tel. 509-629-909

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2014
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Bardzo dobry nauczyciel, w niezwykle prosty i obrazowy sposób potrafi przekazać niełatwe tematy dot. statystyki. Serdeczność, kompetencja, wiedza. Polecam lekcje!

avatar
Malgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Polecam korepetycje u p. Przemysława absolutnie wszystkim- umysłom ścisłym, tym troche mniej:), artystom, muzykom, celebrytom, księgowym, lekarzom i wszystkim innym, który, z jakiegoś powodu, musza przyswoić problemy analizy statystycznej i obsługi SPSS-a. Wspaniały fachowiec, jeszcze lepszy dydaktyk i po prostu rewelacyjny nauczyciel, jeśli chodzi o kontakt. Połączenie ogromnej wiedzy i ogromnej łatwości jej przekazywania. Jeszcze raz baaardzo polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Niezwykle kompetentna, fachowa pomoc z zakresu metod statystycznych. Ogromna wiedza korepetytora i doprecyzowanie każdego szczegółu w pracy przyczyniły się do uzyskania najwyższej oceny z pracy dyplomowej. A dodatkowo bardzo dobry kontakt i świetna atmosfera na zajęciach. Serdecznie polecam! :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Kompetentna i rzeczowa pomoc w zakresie metodologii badan. Podpowiadanie rozwiazan alternatywnych wraz z ich zaletami oraz wadami. Polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Szeroki zakres wiedzy z dziedziny Zarządzanie, profesjonalizm oraz uprzejmość. Pan Przemysław rzeczowo omówił mi materiał i w dużej mierze pomógł zaliczyć egzaminy.
Polecam współpracę.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Serdecznie polecam. Pan Przemysław wytłumaczył rzeczowo wszystkie podane przeze mnie zagadnienia i w bardzo dużym stopniu pomógł mi zaliczyć sesje na 5.

Przemek PhD

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.