Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Złotów
Łobżenica
Piła
Wyrzysk
Nakło nad Notecią
Więcbork
Krajenka
Kosztowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy serdecznie do składania zapytań w sprawie korekty tekstów w języku polskim i angielskim, a także korepetycji z języka polskiego.

Staramy się dbać o jakość korekty oraz o wielokrotne sprawdzenie tekstu zgodnie z tzw. "zasadą drugiego oka". W naszym korektorskim zespole znajdują się m.in.: absolwent filologii polskiej i tłumacz, występujący dodatkowo jako czynni dziennikarze internetowi z doświadczeniem obejmującym dziennikarstwo prasowe.

Dokonujemy korekty m.in.:
- prac naukowych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich),
- książek,
- materiałów marketingowych,
- CV i listów motywacyjnych,
- stron WWW,
- artykułów prasowych i naukowych.

Stawka za stronę jest negocjowalna i zależy od liczby stron oraz stopnia skomplikowania tekstu. Z reguły zawiera się w widełkach cenowych 3,50-4,50 zł brutto za stronę w przypadku tekstów polskich oraz 7,50-9,50 zł brutto w przypadku tekstów angielskich.

Prosimy o nadsyłanie fragmentów tekstów na adres mailowy , celem ich wyceny.
Istnieje możliwość przesłania gotowej korekty mailem, jak i również odbioru osobistego (powiaty: nakielski, pilski, sępoleński, złotowski, gliwicki).

Opcjonalnie, w przypadku zapytania o możliwość realizacji zlecenia korekty, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 601567789.

Zapraszamy również do udziału w korepetycjach z języka polskiego. Prowadzi je stacjonarnie lub przez komunikator Skype dla całej polski czynny dziennikarz internetowy, absolwent filologii polskiej. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Bilsku-Białej oraz w całym kraju online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Nauczyciel z pasją do języka i szeroko pojętej kultury, dzięki czemu nauka jak i same zajęcia stają się przyjemne. Pan Przemek sam drukuje materiały niezbędne do nauki jak i wypożycza książki w języku angielskim. Nie braknie też dzielenia się przeróżnymi znaleziskami kultury, nie tylko w ramach nauki. :) Bardzo miły, cierpliwy człowiek.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Świetny korepetytor. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Polecam w 100%!

avatar
Fryderyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2016

Bardzo polecam pana Przemka. Posiada rozległą wiedzę na temat języka angielskiego i potrafi ją skutecznie przekazać. Sam drukuje wszystkie materiały dla uczniów, dlatego nie trzeba tracić czasu na zapisywanie słówek czy czasów. Pozdrawiam ;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

POLECAM w 100% !!! Bardzo miły, cierpliwy nauczyciel. Udostępnia własne materiały do nauki. Potrafi przekazać swoją wiedze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2013

Bardzo doby nauczyciel, posiada ogromną wiedzę, potrafi dostosować się do potrzeb ucznia, a także dysponuje dużą bazą materiałów, które z chęcią udostępnia.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2013

Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel. Posiada bardzo dużą wiedzę która potrafi ciekawie przekazać. Sam w większości przygotowuje materiały do zajęć. Polecam serdecznie.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

bardzo miły człowiek, z wielką determinacja do przekazywania wiedzy. co najwazniejsze cierpliwy , wierzy w ucznia. Posiada wiedzę, którą potrafi przekazać

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.