Przemysław Barszczewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Suwałki
Malbork
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Chcielibyśmy zaoferować Ci unikalne rozwiązanie do nauki języków obcych - kursy językowe metodą bezpośrednią (Direct Method) przez internet. W naszej ofercie znajdziesz:

-język angielski dla początkujących i zaawansowanych
-język angielski w biznesie
-język angielski dla dzieci i młodzieży

Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Podczas nauki skupiamy się głównie na nauce mówienia. Otrzymasz gratis dostęp do aplikacji dll e-book, która została przygotowana zarówno dla użytkowników iPhone’ów jak i urządzeń z systemem Android. Po ściągnięciu aplikacji będziesz mógł korzystać z interaktywnego podręcznika. Uzyskasz dostęp do tłumaczeń oraz pytań i odpowiedzi. Będziesz mógł samodzielnie uczyć się języka lub powtarzać materiał w domu przed lekcją.

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do ćwiczeń online na platformie DLHUB EU. Jest to specjalny zestaw ćwiczeń dedykowanych do Twojego e-booka i Twojego poziomu zaawansowania. Z ćwiczeń online możesz korzystać na każdym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.

W cenie kursu (obowiązuje płatność za 10 lekcji z góry czyli 590zł) otrzymujesz również nagrania przygotowane przez native speakerów w profesjonalnym studiu nagrań. 

Zanim skorzystasz z naszego kursu zachęcamy Cię do skorzystania z darmowej lekcji próbnej. 

Dostępność

Poniedziałek06:30 - 21:00
Wtorek06:30 - 21:00
Środa06:30 - 21:00
Czwartek06:30 - 21:00
Piątek06:30 - 21:00
Sobota06:30 - 21:00
Niedziela06:30 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Przemysław Barszczewski
Kościuszki 79
16-400 Suwałki
NIP: 844-222-17-36

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.