Przemysław Barszczewski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Suwałki
Malbork
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język angielski Metodą Callana przez internet (Skype) to coś co się po prostu opłaca. Oszczędzasz czas i pieniądze - nie musisz dojeżdżać do szkoły. Ty decydujesz o terminie zajęć. Dzięki wysokiej jakości obrazu i dźwięku nauka jest przyjemna i skuteczna. Zamiast rozwiązywać nudne ćwiczenia czy zadania gramatyczne, przez większość czasu ćwiczysz to co jest najważniejsze - MÓWIENIE. Ponadto uczysz się myślenia po angielsku. OFERUJEMY DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ NOWYM KLIENTOM!Lekcje dla dzieci, dorosłych, początkujących i zaawansowanych o każdej porze dnia.W ofercie także tradycyjne korepetycje, konwersacje oraz tłumaczenia ang-pl, pl-ang.…korepetycje kurs online angielski dla dorosłych angielski dla dzieci konwersacje

Dostępność

Poniedziałek06:30 - 21:00
Wtorek06:30 - 21:00
Środa06:30 - 21:00
Czwartek06:30 - 21:00
Piątek06:30 - 21:00
Sobota06:30 - 21:00
Niedziela06:30 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Przemysław Barszczewski
Kościuszki 79
16-400 Suwałki
NIP: 844-222-17-36

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.