Mateusz Tutaj

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online

Mateusz Tutaj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Mateusz Tutaj

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam tytuł magistra na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Zakochany w historii, dzielący miłosc pomiędzy antyczną Grecję oraz okrutny wiek XX.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Witam,
bardzo solidny korepetytor, przede wszystkim dotrzymał terminu oddania opracowań. Merytorycznie świetnie. Współpraca online super. Polecam. Samam jeszcze napewno skorzystam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.