Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka75 / 60 min

Kuba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Zapisy na profesjonalne korepetycje przygotowujące głównie do Matury 2020 jak i cały materiał z liceum oraz technikum.

☑️Kto jeszcze chce być spokojny o wyniki Matury i oceny na Świadectwie?

Podczas swojego doświadczenia jako korepetytor zauważyłem skąd biorą się problemy w zrozumieniu matematyki. W dużej mierze jest to wina tych pięciu czynników:

  • Grupowe Nauczanie w szkole, gdzie nauczyciel i tak ma swoich ulubionych uczniów którym poświęca więcej uwagi;
  • Tempo Nauczania w szkole jest z góry określone i w żaden sposób nie dostosowane do pojedynczej osoby co powoduje, że jeden rozdział dużo gorzej rozumiemy od drugiego;
  • Nauka na Pamięć z powodu sprawdzianu w zbyt szybkim terminie;
  • Stres , który powstaje gdy uczeń jest krytykowany przez nauczyciela przy całej klasie, oraz z zbyt dużych zaległości;
  • Brak osoby która mogłaby pomóc w chwilach nie zrozumienia materiału.
    To wszystko często prowadzi do przytłoczenia ucznia i powoduje brak wiary w to, że kiedyś uda mu się opanować matematykę. Lub nawet tylko poprawić ocenę. Trudno się temu dziwić, materiału do nauki jest sporo a przecież poza tym są też inne przedmioty, które wymagają nauki.
    ☑️Moją rolą jest tutaj sprawienie, że uczeń zrozumie matematykę ale też podbuduje się „małymi zwycięstwami” z zadaniami i uwierzy, że nie jest z nim aż tak źle. Bo z pewnością nie jest :-).

☑️Podczas nauki dbam o to by każde korepetycje były jak najbardziej dostosowane do ucznia, zarówno pod względem poziomu, szybkości nauki i zrozumienia bieżących zagadnień. Uważam, że tym co czyni moje korepetycje wyjątkowymi jest dobre zrozumienie przez uczniów omawianych tematów nawet po długiej przerwie, a na pewno zgodzisz się ze mną, że to bardzo ważne.

☑️Zajęcia zwykle mają następujący przebieg:
0. Omówienie z nowymi uczniami ich potrzeb oraz aktualnej sytuacji.
1. Przerabianie pilnych rzeczy
a) krótkie omówienie teorii (chyba, że potrzeba dłużej)
b) wspólne rozwiązywanie krok po kroku zadań z lekcji oraz prowadzenie przy zadaniach domowych
c) sprawdzenie jak uczeń radzi sobie przy trudniejszych i czy wystarczająco opanował materiał
2. Powrót do zaległych tematów lub szersze zrozumienie bieżących – w zależności od potrzeb
3. Usystematyzowanie wiedzy, podsumowanie lekcji
4. Zadanie domowe utrwalające wiedze

☑️WAŻNE: Jako, że często to rodzice wybierają korepetytora i zależy im na mierzalnych wynikach to bez wahania mogę zagwarantować zadowalające efekty. W niemal każdym przypadku przy dłuższej współpracy uczniowie poprawiają swoje oceny na stopień wyżej, a Maturę zdają na co najmniej dobrą ocenę!

☑️Jako korepetytor pomagałem w nauce parudziesięciu uczniom głównie z liceum oraz techników, część osób to byli również studenci budownictwa. Jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi. Lekcje odbywają się głównie u mnie (tuż przy MC Donald na ulicy Lwowskiej) oraz u ucznia i przez Skype. Ze względu na lepsze wykorzystanie czasu korepetycji trwają one jednorazowo 120 minut, raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.

☑️Prywatnie skończyłem Politechnikę Rzeszowską na kierunku budownictwo, aktualnie pracuję w biurze projektowym. Prowadzę fanpage dla studentów budownictwa na facebooku który śledzi ponad 5000 osób, oraz drugi z angielskim słownictwem technicznym. Cechuję się cierpliwością oraz bardzo szybko łapię dobry kontakt z nowymi osobami.

Uwaga! Nie pomagam podczas egzaminów. Proszę już mnie o to nie pytać, nie przykładam do tego ręki. I nie robię wyjątków.

Kuba
Tel: 788 080 592
Proszę dzwonić, najlepiej po 16

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Pan Kuba jest bardzo dobrym korepetytorem, jestem z niego niezwykle zadowolony i polecam go każdemu

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Pan Kuba to bardzo dobry nauczyciel. Punktualny, kulturalny, w sposób bezstresowy i skuteczny tłumaczy przedmiot. Córka uzyskała bardzo wysoki wynik na egzaminie gimnazjalnym z matematyki. Polecam z całego serca.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Polecam ;)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Najlepszy korepetytor w Rzeszowie! Pan Kuba pomaga mojemu synowi od roku. Mój syn bardzo chętnie chodzi na lekcje dodatkowe i zawsze wychodzi z uśmiechem na ustach. Jest bardzo zadowolony, ponieważ Pan Kuba prowadzi lekcje spokojnie bez stresowo i wszystko tłumacząc w bardzo przystępny sposób. Docenia wysiłek wkładany przez ucznia co bardzo motywuje go do dalszej nauki. Z czystym sumieniem bardzo polecam korepetycje u Pana Kuby, i nie wyobrażam sobie szukania innego nauczyciela.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Dzień dobry,
Pan Kuba od paru miesięcy pomaga mojej córce przy zadaniach domowych i przygotowuje do sprawdzianów. Wiem, że praca z uczennicą podstawówki wymaga sporej cierpliwości (paru korepetytorów nie dawało rady) dlatego panu Kubie należą się słowa uznania :). Mam pewność, że to najlepszy nauczyciel w Rzeszowie i nie mam potrzeby szukać innego.

Mama Oli.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

W ciągu ostatnich 2 lat z ucznia trójkowego stałem sie uczniem z ocenami 4+ i 5. Wcześniej samemu tego nie potrafiłem dokonać wiec dziękuję panu Kubie i z czystym sumieniem wszystkim polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super nauczyciel, bardzo dobrze i skutecznie tłumaczy. Polecam serdecznie

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. P. Kuba dokładnie tłumaczy każde zadanie i cierpliwie pomaga w jego rozwiązaniu. Na lekcjach panuje miła atmosfera. Szczerze polecam!!!

avatar
Mateo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Przez cały poprzedni rok i aktualny semestr uczę się u Pana Kuby i jestem bardzo zadowolony z postępów w nauce. Jeszcze nie jestem piątkowym uczniem ale oceny mam już dużo lepsze. Czytającym opinie polecam bo naprawdę WARTO!!! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Bardzo polecam Pana Kubę, wg mnie najlepszy korepetytor w Rzeszowie. Bardzo cierpliwy w trudnych przypadkach, tłumaczy zadania na różne sposoby, dopasowywuje tempo nauczania do ucznia. POLECAM i pozdrawiam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Uczę się z Panem Kubą już 3 miesiące i szczerze mogę Go polecić. Lekcje są przeprowadzane bardzo profesjonalnie, a sam korepetytor ma bardzo dużo cierpliwości. Materiał przedstawiony jest przejrzyście a całe zajęcia fajnie zaplanowane :) Bardzo polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Pan Kuba jest świetnym korepetytorem ☺ bardzo miły, cierpliwy i w dodatku wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Żadne zadanie nie jest dla niego problemem. Szczerze polecam !

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Kuba jest moim trzecim nauczycielem i myślę że aż do matury tak pozostanie. Za każdym razem z korepetycji wychodzę z nową wiedzą i mam w głowie poukładane to co planowałam przerobić. POLECAM! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.